UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
571 394 49

Re: Nowe prędkości internetu. Migracja z 60/120 na 150 Mb.

Ja czegoś nie rozumiem , temat sugeruję że nastąpi migracja i mi sie wydaję że powinien być to temat czysto informacyjny a tymczasem jest jakiś dramat.

Nikt nikomu niczego nie obiecywał, fajnie coś się ma zmienić na lepsze a tu wysyp postów z zawartością typu "a czemu ja jeszcze nie mam?" i innych dziwnych zapytań.

Dostajecie coś GRATIS, więc grzecznie czekajcie i nie zawracajcie moderatorom głowy, a tymczasem co drugi post to żal że jeszcze nie ma jak by to było coś co się od początku podpisania umowy należało.

Dla tych co zapytali i nie dostali odpowiedzi albo mają zamiar zapytać. UPC właśnie jest w trakcie przepinania klientów którzy mieli 60Mbit na 150 Mbit, migracja następuje etapami i trzeba spokojnie czekać. Nie ma informacji ile to może potrwać. Co jakiś czas możecie wykonywać RESET (nie restart) swojego modemu aby spróbował pobrać nowy profil.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Specjalista
45 14 1

Pablo ale uczciwość wobec innych klientów nakazuje ze jak daje tym co mi niewiele dają to i tym co dają mi więcej również więcej daje, taka zwykła uczciwość zwana fair Play. Bo na przyszłość stracę tych co mi dają więcej 

Nauczyciel
540 138 22

@GDA szczerze to nie mój problem znajoma zmieniła 60 na 120 z tv i zastanawia się nad odstąpieniem i powrotem na 60 czyli za jakiś tam czas będzie miała 150. Stwierdziła że lepiej mieć szybszy net w tych samych pieniądzach a tv od innego dostawcy. @Pablo ponoć to jest taka praca moderatorow chyba się liczyli z takim natłokiem pracy i dziwnymi pytaniami takie uroki forum

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Nauczyciel
571 394 49

@Aleks napisał(a):

Pablo ale uczciwość wobec innych klientów nakazuje ze jak daje tym co mi niewiele dają to i tym co dają mi więcej również więcej daje, taka zwykła uczciwość zwana fair Play. Bo na przyszłość stracę tych co mi dają więcej 

Uczciwie to Ci mogą świadczyć usługę czyli zgdnie z tym co masz w umowie.

Nikt zapewne nie miał zamiaru faworyzować żadnego z klientów, ot poprostu zmiana oferty i odcięcie grubą kreską tego co było od tego co jest i będzie.. Mogli 60Mbit pozostawić do końca umów abonenckich a tym czasem jest bonus.

Więc zamiast narzekać że ja nie mam i być psem ogrodnika to trzeba się cieszyć, może następnym razem Tobie się coś trafi.
Nie da się dogodzić wszystkim

Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Specjalista
45 14 1

Ponieważ umowy z upc mają charakter cywilnoprawnych więc wypadaloby traktować ludzi równo. 

Nauczyciel
571 394 49

@Aleks napisał(a):

Ponieważ umowy z upc mają charakter cywilnoprawnych więc wypadaloby traktować ludzi równo. 

Masz to co jest w umowie ?
Ktoś Ci obiecywał że dostaniesz coś więcej albo coś mniej ?

Ehh i przez takie podejście później nie będzie bonusów bo się okaże że przynosi to więcej problemów niż potencjalnych zysków.

hosting
GDA
Pan Abonent ;-)
1263 648 103

@ogromny napisał(a):

@GDA szczerze to nie mój problem znajoma zmieniła 60 na 120 z tv i zastanawia się nad odstąpieniem i powrotem na 60 czyli za jakiś tam czas będzie miała 150. Stwierdziła że lepiej mieć szybszy net w tych samych pieniądzach a tv od innego dostawcy. @Pablo ponoć to jest taka praca moderatorow chyba się liczyli z takim natłokiem pracy i dziwnymi pytaniami takie uroki forum

dla +30 Mb/s download takie ceregiele?

ani tego nie odczuje ani nie skorzysta więc ja bym się nie bawił.w takie odstąpienia 

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Specjalista
45 14 1

Ciekawe jakby wybranym dali dodatkowe kanały np. Amc lub eleven4 to też byś mówił, ale inni tego w umowie nie mają? Głupie wytlumaczenie. 

Nauczyciel
540 138 22

@GDA nie mój portfel i problem, przy ostatnim padzie usług została z dwiema skrzynkami. Tak przynajmniej jedna będzie  działać, jakies tam wyjście jest

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Innowator
20 18 0

U mnie nadal 60 Mb/s (po twardym resecie)

Omnibus
271 41 4

@szewol to dzwoń do nich.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Nauczyciel
571 394 49

@Aleks napisał(a):

Ciekawe jakby wybranym dali dodatkowe kanały np. Amc lub eleven4 to też byś mówił, ale inni tego w umowie nie mają? Głupie wytlumaczenie. 

Szczerze?  Mam to gdzieś.

Mam mieć to co jest na umowie i o nic więcej nie mam prawa się kłócić.

hosting
Wykładowca
754 175 32

Ja jestem w odrobinę innej sytuacji. Dopiero co podpisałem now zobowiązanie, konsultant mnie namówił na podniesienie do 120mbs. Teraz się okazało, że zostając na 60mbs płacił bym 10zł mnie i miał zybszy internet. Jako, ze ciagle mogę złożyć odstąpinie, skontaktowałem się z BOK. Zasugerowali złożenie odstąpienia i nyby wtedy będą mogli wprowadzić zmiany na moim koncie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Specjalista
40 19 0

@zylxnapisał(a):

Ja jestem w odrobinę innej sytuacji. Dopiero co podpisałem now zobowiązanie, konsultant mnie namówił na podniesienie do 120mbs. Teraz się okazało, że zostając na 60mbs płacił bym 10zł mnie i miał zybszy internet. Jako, ze ciagle mogę złożyć odstąpinie, skontaktowałem się z BOK. Zasugerowali złożenie odstąpienia i nyby wtedy będą mogli wprowadzić zmiany na moim koncie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

I to jest sedno całej dyskusji. Różnica w download nie robi różnicy ale w abonamencie już tak. Wybrałem opcje 10 zł droższą tj. Internet 120 Mbit (WRU XIV) i po tym upgrade mam Internet wolniejszy, niż ci co płacą rzeczone 10 zł mniej. Rzeczywiście jak ktoś napisał - "zapach" zostaje.

THH XIV - Horizon MAX HD & MR CI+, 120 Mb, HBO, Netflix 4K, Filmbox, Cinemax
GDA
Pan Abonent ;-)
1263 648 103

WRU XIV? więc od samego początku już płacisz drożej za usługę niż np ja który miałem WRU XX

tak więc to żaden argument, nikt nic nie dostaje za darmo - każdy płaci za usłgi takie na jakie podpisał umowę

i błagam nie zachowujmy się jak "polactwo" które zazdrości drugiemu że coś dostaje a ja nie

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...