UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Specjalista
49 16 1

Re: Nowe prędkości internetu. Migracja z 60/120 na 150 Mb.

Nikt nie mówi o zazdrości tylko zwykłej uczciwości.  Np. Toya jak podnosi to wszystkim, ale UPC to Upc. Szkoda że przejęli PTK. Tamta firma to była firma. A tu przy podniesieniu nie chodzi o klienta tylko zwykle chwalenie się średnią. 

Moderator
844 551 143

@Aleks chyba masz jakieś zaburzone pojmowanie uczciwości. Zawsze zmiany na lepsze powinny dotyczyć tych, którzy w danej sytuacji mają najgorzej, ta aby poziom się wyrównał. I tak w tej sytuacji zmiana prędkości dotyczy klientów, którzy mają najniższą dostępną prędkość.

Specjalista
35 16 0

@GDAnapisał(a):

WRU XIV? więc od samego początku już płacisz drożej za usługę niż np ja który miałem WRU XX

tak więc to żaden argument, nikt nic nie dostaje za darmo - każdy płaci za usłgi takie na jakie podpisał umowę

i błagam nie zachowujmy się jak "polactwo" które zazdrości drugiemu że coś dostaje a ja nie

@GDA co do abonamentu – tu korekta aktualnie THH XIV nie WRU XIV... 

Nie Polactwo... tylko niech UPC stanie na wysokości zadania i odniesie się jednoznacznie do tego co robi.

Jako, że płacę więcej i w ramach tej samej umowy miałem do wyboru 60/120 Mbit - chcę usłyszeć... "nie zrobimy upgrade i kolejna możliwa zmiana prędkości możliwa będzie przy następnej umowie".

Jak do tej pory @GMateusz pisał, że UPC nie wyklucza dalszych ruchów, natomiast ja teraz najnormalniej, po ludzku, jestem wkurzony... płace więcej (240 PLN/24 m-c) i w ramach wielkiego szumu medialnego 1 GB - dostaję nic.

Moje zdanie jest takie, ze tu nie chodzi o dobro tych co mają nagorzej, tylko o walkę w rankingach szybkości Internetu w Polsce, tak by to "nasze" było górą.

Możliwości bycia wkurzonym mi nikt nie odbierze i zgłoszenia tej, wydaje się konstruktywnej krytyki / sugestii też.

Finito... nie zamierzam się więcej wypowiadać... czekam na informację o dalszych ruchach.

THH XIV - MAX HD CI+, 120 Mb, HORIZON MultiRoom, HBO, Filmbox, Cinemax
Innowator
10 7 0

@Aleksnapisał(a):

Nikt nie mówi o zazdrości tylko zwykłej uczciwości.  Np. Toya jak podnosi to wszystkim, ale UPC to Upc. Szkoda że przejęli PTK. Tamta firma to była firma. A tu przy podniesieniu nie chodzi o klienta tylko zwykle chwalenie się średnią. 

To raz a kolejna sprawa, ze ci abonamenci FB30/ FB60 to nie sa heavy userzy i nie maja wielkich wymagan. Im wielkiej roznicy te 150Mb/s nie zrobi > czyli podniesienie ich predkosci to nie bedzie az takie wielkie obciazenie dla UPC ale juz pretekst do podwyzki predzej czy pozniej napewno tak Podnosic innym to raczej sie nie kalkuluje bo oni to lacze + speedupgrade faktycznie beda chcieli i potrafili wykorzystac na maxa.

Innowator
30 5 0

@zylxnapisał(a):

Ja jestem w odrobinę innej sytuacji. Dopiero co podpisałem now zobowiązanie, konsultant mnie namówił na podniesienie do 120mbs. Teraz się okazało, że zostając na 60mbs płacił bym 10zł mnie i miał zybszy internet. Jako, ze ciagle mogę złożyć odstąpinie, skontaktowałem się z BOK. Zasugerowali złożenie odstąpienia i nyby wtedy będą mogli wprowadzić zmiany na moim koncie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Nie jesteś sam też miesiąc temu podpisywałem nową umowę i podwyższałem prędkość  płacąc 10zł więcej  do abonamentu ....

Trochę jestem wkurzony ale co zrobisz trzeba chyba przeboleć  ..;/

Specjalista
49 16 1

Gmateusz Orange tak nie myśli,  więc nie zawsze tak jest 

GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

jaki ja byłem wkurzony jak kupiłem telewizor a za tydzień na nim była promocja - 300,00 taniej

oj jaki byłem wkurzony

Specjalista
49 16 1

Ponadto takie podejście GMateusz jest przeciwko wam bo po co brać tv max jeśli dadzą kanały w promocji lub przeniosą do Delecta, Po co brać większy Internet jeśli mniejszy podniosą sami...

Moderator
844 551 143

Jak czytam Wasze wypowiedzi to nasuwa się wniosek, że najlepiej nikomu nic nie dawać bo zawsze ktoś się poczuje pokrzywdzony.

Innowator
30 5 0

@GDAnapisał(a):

jaki ja byłem wkurzony jak kupiłem telewizor a za tydzień na nim była promocja - 300,00 taniej

oj jaki byłem wkurzony

Wkurzony to mógłbyś być jakby ten telewizor w promocji dostał jakieś dodatkowe funkcje lub dawaliby coś do niego w prezencie .

Bo to ze wylądował w promocji ma się nijak z tym co zrobiło UPC .

Nauczyciel
666 157 24

@Opiu, ja mogę jeszcze odstapić od umowy. Już samo to spowoduje, że będę płacić mniej a internet będzie szybszy. Liczę jednak, że UPC będzie chcialo się dogadać bym wycofał odstapienie. 

@Aleks, ja już dano zauwazyłem, ze w UPC najbardziej opłaca się brać najniższe pakiety. Mając zobowiązanie na 60zł nie masz problemu z przedłużeniem umowy na dobrych warunkach, a jak masz na 150zł to od razu słyszysz głupoty w stylu że podpisując nową umowę nie możesz zmienić MAX na Select albo wyłączyć pakiety X czy Y i MUSZĄ zostać w nowej umowie, by przypadkiem twoje nowe zobowiązanie nie było niższe niż poprzednie. 

Specjalista
49 16 1

Jak podnosić to wszystkim nie karać ani tych co mają dużo, ani tych co mają mało, każdemu szczebel wyżej jak to robi np. TOYA 

Specjalista
35 16 0

@GDAnapisał(a):

oj jaki byłem wkurzony

I miałeś do tego prawo... I ja to szanuje !

THH XIV - MAX HD CI+, 120 Mb, HORIZON MultiRoom, HBO, Filmbox, Cinemax
Użytkownik
1 0 0

Taka wiadomość dostałem przez fb od UPC

przepraszam za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź.

Zmiana prędkości została zrealizowana dla grupy Abonentów, którzy posiadają umowę abonencką na czas nieokreślony (bez zobowiązania promocyjnego).

Zostali Oni powiadomieni wiadomością sms/ e-mail.

Jeśli będziemy zmieniać również warunki techniczne dla innych prędkości to niezwłocznie o tym poinformujemy.

W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Zespół UPC

Omnibus
445 344 35

TAK ! wróćmy do komuny, wszystkim po równo i najlepiej na kartki.

@GMateusz

Tu się zgadzam, nie dawać żadnych bonusów i będzie spokój.

Żyjemy w Polsce, tutaj zawsze znajdzie się jakiś pokrzywdzony albo pominięty który musi swoim narzekaniem doprowadzić do jakiejś skrajności.

Sprawdza się zasada że piszą tylko Ci niezadowoleni, a Ci zadowoleni siedzą cicho.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.