UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
666 157 24

Re: Nowe prędkości internetu. Migracja z 60/120 na 150 Mb.

@WithoutLimits, a ja dostałem zupełnie inną wiadomość od UPC. Wygląda na to, że 120mbs tez migrują do 150mbs:

GcR27p2

Nauczyciel
472 124 21

@Pablonapisał(a):

TAK ! wróćmy do komuny, wszystkim po równo i najlepiej na kartki.

@Pablo tu się zgodzę powrót do komuny w pewnym sensie jest patrząc na forum. Konstruktywna krytyka po linii UPC to co nie pasuje do ideologii to wyciąć. Nie ma sensu o tym gadać to była celowa zagrywka by zrobić trochę szumu i tyle. Można bylo 60 wyrównać do 120 i by było uczciwie i mniej szumu, a nie teraz udawać obrażonego.

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Profesor
1292 586 48

@Pablo napisał(a):

Tu się zgadzam, nie dawać żadnych bonusów i będzie spokój.

Żyjemy w Polsce, tutaj zawsze znajdzie się jakiś pokrzywdzony albo pominięty który musi swoim narzekaniem doprowadzić do jakiejś skrajności.

Wiecie dlaczego taki jazgot - bo podniesiono neta za darmo!

I to jest jedyna przyczyna.

Gdyby UPC Polska za to zawołało z np nie wiem 10 zł - zainteresowanie było by znacznie mniejsze, bo by zaraz sobie jeden z drugim tłumaczył, że nie zapłaci więcej, bo w sumie tego nie potrzebuje.

@GMateusz

Dawać upgrady, dawać - ale NIE za darmo.

Podniesiecie to i zaróbcie na tym - choćby 10 zł mc od 100 tys ludzi to potężna gotówka dla firmy.

Przeciez to co zrobiliście to w sumie DAROWIZNA - a od tego jest podatek!

Przecież taki darmowy upgrade to dla klienta czysty "zysk" - ale żaden klient, "żodyn" się nawet nie zastanowił, jaki to wysiłek firmy i wielu ludzi by taki internet zaoferować, ile np było potrzeba pracy w terenie sztabu ludzi i roboczogodzin.

Więc jak mówią - przeczytaj posta jeśli musisz i olej (no chyba, że post łamie regulamin to do kosza i reprymenda dla autora).

Marudzenie nie jest konstruktywną krytyką - więc nawet nie musicie się tym w UPC Polska przejmować.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
523 124 6

@zylx a Ty masz 120Mb/s i taką wiadomość? Po restarcie dostałeś wiekszą prędkość?

@WithoutLimits głupoty, mam terminówkę, która kończy się pod koniec grudnia i mam speedupgrade.

@GMateusz nie uważasz, że trochę jest smieszna ta dezinformacja u konsultantów UPC? Jak już coś jest wrpwadzane, to każdy na infolinii UPC powinien już o tym wiedzieć a nie wprowadzać klienta w błąd.

Nauczyciel
666 157 24

@brtk, tak mam 120mbs i taką wiadomość, zresztą jak widac na screenie.  Po restarcie jednak ciagle tylko 120mbs, do tego przestało mi dzialać 5GHZ w Compalu. 

Specjalista
35 16 0

@KOCUREK1970napisał(a):

@Pablonapisał(a):

Żyjemy w Polsce, tutaj zawsze znajdzie się jakiś pokrzywdzony albo pominięty który musi swoim narzekaniem doprowadzić do jakiejś skrajności.

Gdyby UPC Polska za to zawołało z np nie wiem 10 zł - zainteresowanie było by znacznie mniejsze, bo by zaraz sobie jeden z drugim tłumaczył, że nie zapłaci więcej, bo w sumie tego nie potrzebuje.

@GMateusz

Podniesiecie to i zaróbcie na tym - choćby 10 zł mc od 100 tys ludzi to potężna gotówka dla firmy.

Przecież taki darmowy upgrade to dla klienta czysty "zysk" - ale żaden klient, "żodyn" się nawet nie zastanowił, jaki to wysiłek firmy i wielu ludzi by taki internet zaoferować, ile np było potrzeba pracy w terenie sztabu ludzi i roboczogodzin.

Więc jak mówią - przeczytaj posta jeśli musisz i olej (no chyba, że post łamie regulamin to do kosza i reprymenda dla autora).

Marudzenie nie jest konstruktywną krytyką - więc nawet nie musicie się tym w UPC Polska przejmować.

@KOCUREK1970napisał(a):

@Pablonapisał(a):

@GMateusz

Ech... i pisze to ta osoba, która jak nie dostanie nowego CB to będzie Rejtanem leżeć pod UPC. Bo obecny - PUMA6, pingi, pakiety... To niby nie jest jazgot ? @KOCUREK1970 przepraszam ale każdy ma prawo opiniować i te opinie muszą być szanowane.

Nie chodzi mi o to żeby moje 120 podnieść do wyższej prędkości. Chodzi mi opublikowanie finalnego stanowiska co z innymi prędkościami, które klienci wybrali świadomie i świadomie teraz płacą wyższy abonament. Jak będę wiedział nie będę pytał. A o konsekwencjach tych decyzji będziemy ponownie rozmawiać, jak skończy się umowa terminowa.

THH XIV - MAX HD CI+, 120 Mb, HORIZON MultiRoom, HBO, Filmbox, Cinemax
Profesor
1292 586 48

@mmarti napisał(a):

@KOCUREK1970napisał(a):

Ech... i pisze to ta osoba, która jak nie dostanie nowego CB to będzie Rejtanem leżeć pod UPC. Bo obecny - PUMA6, pingi, pakiety... To niby nie jest jazgot ? @KOCUREK1970 przepraszam ale każdy ma prawo opiniować i te opinie muszą być szanowane.

Różnica, miedzy nami polega na tym, że jak Sam zauważyłeś, ale ja krytykuję SPRZĘT - a przypominam, że owy sprzęt nie jest za darmo.

Wy krytykujecie USŁUGĘ.

Sprawa następna, w ową krytykę sprzętową włożyłem sporo serca i pracy, biorąc czynny udział w rozwiązaniu tego problemu - więc uważam, że w sprawie sprzętowej miałem i nadal mam prawo się wypowiadać i mam prawo oczekiwać gratisowego sprzętu.

Nie chcąc się chwalić wskażę, że to dzięki mojej interwencji i zwróceniu na pewne zagadnienia uwagi, UPC Polska 5 krotnie wzięła i wdroży moje sugestie co do zestawów PLC w życie.

Nie robiłem jazgotu - tylko na każdym kroku punktowałem konstruktywnie UPC Polska w sprawie sprzętowej.

Nadal to robię i w wielu wypadkach nie masz pojęcia jak złe relacje miedzy mną a Administracją tego forum to powoduje.

Co do opinii - tak, masz rację, każdy ma do niej prawo.

Różnica polega na tym, że w sprawie tej UPC Polska nic nie musiało robić - inaczej niż w sprawie sprzętowej.

Więc mój jak to nazwałeś jazgot coś wniósł do sprawy, w czymś pomógł i do czegoś doprowadził (jest nowy modemorouter).

Jaki sprzęt macie Wam nie przeszkadza, ale kłócicie się o Mb różnicy?

Przecież w tym przypadku będzie jeszcze gorzej.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
523 124 6

@KOCUREK1970 pełen +.

Ja ogólnie to bym wolał niezbugowany sprzet i 60Mb/s niż 150Mb/s i zbugowany sprzęt. Zapewniam, że na pewno ta pierwsza opcja miałaby lepszy wpływ na działanie internetu niż ta druga.

To nie są czasy iternetu poniżej 1Mb/s gdzie każdy kb miał znaczenie.

Specjalista
35 16 0

@KOCUREK1970napisał(a):

@mmartinapisał(a):

@KOCUREK1970napisał(a):

Różnica, miedzy nami polega na tym, że jak Sam zauważyłeś, ale ja krytykuję SPRZĘT - a przypominam, że owy sprzęt nie jest za darmo.

Wy krytykujecie USŁUGĘ.

Sprawa następna, w ową krytykę sprzętową włożyłem sporo serca i pracy, biorąc czynny udział w rozwiązaniu tego problemu - więc uważam, że w sprawie sprzętowej miałem i nadal mam prawo się wypowiadać i mam prawo oczekiwać gratisowego sprzętu.

Nie chcąc się chwalić wskażę, że to dzięki mojej interwencji i zwróceniu na pewne zagadnienia uwagi, UPC Polska 5 krotnie wzięła i wdroży moje sugestie co do zestawów PLC w życie.

Nie robiłem jazgotu - tylko na każdym kroku punktowałem konstruktywnie UPC Polska w sprawie sprzętowej.

Nadal to robię i w wielu wypadkach nie masz pojęcia jak złe relacje miedzy mną a Administracją tego forum to powoduje.

Co do opinii - tak, masz rację, każdy ma do niej prawo.

Różnica polega na tym, że w sprawie tej UPC Polska nic nie musiało robić - inaczej niż w sprawie sprzętowej.

Więc mój jak to nazwałeś jazgot coś wniósł do sprawy, w czymś pomógł i do czegoś doprowadził (jest nowy modemorouter).

Jaki sprzęt macie Wam nie przeszkadza, ale kłócicie się o Mb różnicy?

Przecież w tym przypadku będzie jeszcze gorzej.

Co to sprzętu również mam swój wkład w testy - zarówno nowego firmware do Compala jak i Boosterów. Tak jak ty poświeciłem swój czas licząc na to, że wszyscy na tym skorzystamy.

Tym razem mamy pewne decyzje UPC, które tyczą się umów... a to dla mnie jest 'konik' - tak jak rzeczywiście dla Ciebie sprzęt.

Umówiłem się z UPC na pewne warunki i w ich ramach część dostała coś extra. Chciałbym wiedzieć, dlaczego ja w ramach tej samej umowy nie dostaję nic... a płacę zgodnie z tym samym regulaminem co osoby dostające "gratis" i to 10zł/mc więcej. Nie chodzi o kwotę – ale o zasady.

THH XIV - MAX HD CI+, 120 Mb, HORIZON MultiRoom, HBO, Filmbox, Cinemax
Profesor
1292 586 48

@mmarti napisał(a):

Umówiłem się z UPC na pewne warunki i w ich ramach część dostała coś extra. Chciałbym wiedzieć, dlaczego ja w ramach tej samej umowy nie dostaję nic... a płacę zgodnie z tym samym regulaminem co osoby dostające "gratis" i to 10zł/mc więcej. Nie chodzi o kwotę – ale o zasady.

Ok - tak wyłożone zagadnienie mogę jeszcze zrozumieć.

Choć według tego planu, powinienem mieć upgrade netu do 500 Mb - tylko ja bym wolał mieć jednak 1 Gb i przy okazji zyskać nowy modemorouter.

Może zamiast tak UPC w tym naciskać - poczekać na to 1 Gb, wziąć nowy modem i mieć 2 pieczenie na jednym ogniu.

Nauczyciel
666 157 24

Dla mnie zasady są jasne. Umuwiłem się z UPC, że za określone pieniadze będę miał określone usługi, jeśli tak jest, nie mam powodu do narzekania. Nie mogę mieć pretensji, że ktoś inny dostał coś gratis, nie mogę też oczekiwać, ze ja z tego tytułu coś dostanę. Jesli tak to super, jeśli nie to trudno.  

Umowiłem się z nimi też, że mogą w ciągu 14dni zrezygnować. z dowolnego powodu, dlatego UPC nie może mieć do mnie pretemsji, jeśli tak zrobię i wrócę na poprzednie warunki.

Innym aspektem jest PR. Danie jednym, a nie danie drugim zawsze będzie miało dla niektórych negatywny wydzwięk, zwłaszcza w naszym pięknym kraju na wisłą. 

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@zylx nie obraź się ale któryś już raz czytam, że cofniesz usługi... Chcesz ich tak nastraszyć? Czy co? Nie pisz o tym tyle razy tylko to zrób. UPC nie będzie miało pretensji zapewniam Cię, a z tego co napisałeś Ty skorzystasz...I pamiętaj...14 dni szybko mija  

Nauczyciel
666 157 24

Nie chodziło o straszenie, tylko zwracam uwagę, że jeśli na coś się z UPC umówiłem to oczekuję tego na co się umówiłem, a nie mam ból *****,  że ktoś inny dostał gratis, a ja nie. 

Z wypowiedzeniem mam czas do poniedziałku. Nie widze sensu by się z tym śpieszyć, jak sytuacja jest dynamiczna i ciągle wszystko może się samo rozwiazać. 

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@zylx no to teraz kompletnie nie rozumiem Umówiłeś się na 120 tak? I tyle masz, zgadza się?

Omnibus
268 41 4

@zylx to chyba jestes jednym z pierwszych ktorzy dostali informacje o upgrade z 120 do 150 u mnie nie ma żadnej wiadomosci.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł