UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Moderator
844 551 143

Re: Nowe prędkości internetu. Migracja z 60/120 na 150 Mb.

@zylx napisał(a):

Dla mnie zasady są jasne. Umuwiłem się z UPC, że za określone pieniadze będę miał określone usługi, jeśli tak jest, nie mam powodu do narzekania. Nie mogę mieć pretensji, że ktoś inny dostał coś gratis, nie mogę też oczekiwać, ze ja z tego tytułu coś dostanę. Jesli tak to super, jeśli nie to trudno.  

Umowiłem się z nimi też, że mogą w ciągu 14dni zrezygnować. z dowolnego powodu, dlatego UPC nie może mieć do mnie pretemsji, jeśli tak zrobię i wrócę na poprzednie warunki.

Innym aspektem jest PR. Danie jednym, a nie danie drugim zawsze będzie miało dla niektórych negatywny wydzwięk, zwłaszcza w naszym pięknym kraju na wisłą. 

Niech każdy przeczyta ten post 3 razy. Jak mało, to następne 3 razy i tak dalej aż do skutku. Nie mam nic do dodania.   

Wiem, że temat jest emocjonujący, ale wszystkim proponuję się uspokoić i dać sobie trochę na wstrzymanie. Cienka jest bowiem granica pomiędzy dynamiczną dyskusją, a przepychankami słownymi na forum, na które nie pozwolę.

Specjalista
49 16 1

Temat emocjonujący, ale takie emocje wywołało same UPC. I nie chodzi o nasz kraj gdzie jeden drugiemu do gardła za pięć złotych skacze. Chodzi o zasady zawieramy umowy z upc, zgodą, tam są umowie zasady, zgodą, ale jeśli części osób, szczególnie tej , którą nie angażuje się bo może jej nie zależy poprawia się warunki na lepsze(może te co mieli są dla nich wystarczajace), to czemu inni co chcieli mieć lepiej wybrali więcej są  za to "karani"? Bo o ile jestem w stanie zrozumieć " otwarte okienka" w pakiecie select, to zabieg pod noszenia osobom z 60 mb do 150 mb, służy jedynie ambicjom sprawozdawczym operatora i jakby nie patrzył jest jego śmiechem z tych co sami wybierają sobie więcej.  I żadne  dąsy tego nie zmienią.

Moderator
844 551 143

@Aleks metoda zdartej płyty nie działa w Twoim przypadku z tego co widzę. Wielokrotnie w tym temacie nasza decyzja została wyjaśniona, czy to przez kogoś czy to przez nas samych. Karanie innych abonentów? Proszę Cię bo nie wiem jak to poważnie skomentować w ogóle  Z samego rana ręcę opadają jak się czyta takie coś.

Specjalista
49 16 1

Widzę metody obsługi klienta GMatusz zna perfekcyjnie, a fakt że osobiście się przekonałem że jesteś porządnym i uczciwym pracownikiem. Nie przekona mnie jednak nic że podniesienie prędkości tylko osobom z najniższym w prędkości Internetem było posunieciem fair, i tyle w temacie. 

Omnibus
410 94 3

To tylko kolejna cegiełka do decyzji nad wyborem w przyszłości operatora grającego bardziej fair play.

...................................................................................................................................................
UPC MAX>ELEVEN>C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Nauczyciel
472 124 21

@GMateusz tak jak już pisałem prawdopodobnie dym jest o to że ci 60 wskoczyli na 150 a ci że 120 tam ugrzęźli. Prawdopodobnie gdyby ci 60 wskoczyli na 120, ewentualnie 120 wskoczyła na 150 problemu by nie było. Wczoraj i przedwczoraj robiłem speed testy max wynik był mniejszy prawie o tą wartość co mi brakuje do 150(max 105) i jakoś jako największa maruda (jak to nazwales) żadnym kanałem tego nie zgłosiłem. Nie ma to praktycznie znaczenia 100 a 120. Proponuję zamknac ten wątek bo raczej nic to nie zmieni a rozluźni atmosferę. Miłego dzionka i weekendu

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Omnibus
268 41 4

Wystarczyło zrównać 60 i 120 do 150 odrazu a tak ludzie na fejsie dają sobie upust emocjom😄

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Nauczyciel
472 124 21

@Szeptacz każdy ma prawo wyboru czas to zweryfikuje

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

ciekawy jestem co będziecie pisać jak UPC zacznie podnosić pozostałe prędkości

czy choć jednego z was będzie stać na przeprosiny i podziękowanie 

jak można być takim zacietrzewiomym tyle żółci wylewać bo inny dostał to co mam ja i dostał to ZA DARMO

społeczeństwo osiągnęło.DNA

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@Szeptacz napisał(a):

To tylko kolejna cegiełka do decyzji nad wyborem w przyszłości operatora grającego bardziej fair play.

You made my day 

Specjalista
49 16 1

Myślę że każdy będzie umiał się zachować. Ale myślę że nie ma co gdybać GDA

Omnibus
268 41 4

A tak całkiem ogólnie już pisząc to każdy z nas dostanie w swoim czasie wyższą prędkość podpisując kolejną umowę bo nie da się w nieskończoność siedzieć na bezterminówce no chyba że ktoś chce przepłacać 😉

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Omnibus
445 344 35

Jak Ci co mają 120 dostaną 150 to zaraz oburzy sie grupa posiadających 250 , ten sceniariusz jest już tak oklepany że masakra.

Jak wszyscy dostaną upgrade to zrobi sie cisza (wszyscy zamilkną) albo zaraz zrobi sie wrzawa pt. mam mieć 250 a mam dalej starą prędkość czyli okolice 100. Proszę mnie to naprawić bo mi sie należy a poźniej się okazuję że to specjaliści wyższej klasy co naczytali się komputer świata a prędkość sprawdzają na wifi albo na 100Mbit-owych kartach sieciowych.

Zawsze będzie problem, tego nie da się wyeliminować. dla tego część firm zrezygnowała z dawania gratisów albo sie nimi nie chwali.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
Nauczyciel
523 124 6

@Pablonapisał(a):

Spoiler

Jak Ci co mają 120 dostaną 150 to zaraz oburzy sie grupa posiadających 250 , ten sceniariusz jest już tak oklepany że masakra.

Jak wszyscy dostaną upgrade to zrobi sie cisza (wszyscy zamilkną) albo zaraz zrobi sie wrzawa pt. mam mieć 250 a mam dalej starą prędkość czyli okolice 100. Proszę mnie to naprawić bo mi sie należy a poźniej się okazuję że to specjaliści wyższej klasy co naczytali się komputer świata a prędkość sprawdzają na wifi albo na 100Mbit-owych kartach sieciowych.

Zawsze będzie problem, tego nie da się wyeliminować. dla tego część firm zrezygnowała z dawania gratisów albo sie nimi nie chwali.

Taa.. Wystarczy przytoczyć cytat z innego forum.

"Wczoraj dostałem maila że przyspieszają mi net z 60 do 150 Mb/s i żeby zresetować modem,a mam Horizona ale dopiero dziś jakby coś przyspieszyło i jeszcze słabo coś działa... po WI FI miałem pare razy okolo 150 Mb/s ale najczęściej dużo mniej ,a po kablu Max 85 Mb/s i to tylko z jednego serwera."

Moderator
844 551 143

@brtk i czego to dotyczy? Bo jak dla mnie braku umiejętności w korzystaniu z własnych urządzeń.