UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Omnibus
445 344 35

Re: Nowe prędkości internetu. Migracja z 60/120 na 150 Mb.

@- napisał(a):

MIało być 150Mb a jest dalej 120Mb. To jakiś żart czy co, po co pisać coś co nie jest prawdą?

Nigdy nie było takiego komunikatu o upgradzie 120 i na chwilę obecną nie będzie.
A jak będzie to się dowiesz z oficjalnych źródeł.

Polecam wziąć dwie tabletki na uspokojenie, 2 kubki meliski i oddać się jakimś radością życia doczesnego.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
Nauczyciel
666 157 24

@Pablonapisał(a):

@-napisał(a):

MIało być 150Mb a jest dalej 120Mb. To jakiś żart czy co, po co pisać coś co nie jest prawdą?

Nigdy nie było takiego komunikatu o upgradzie 120 i na chwilę obecną nie będzie.

Polecam wziąć dwie tabletki na uspokojenie, 2 kubki meliski i oddać się jakimś radością życia doczesnego.

@Pablo, @- Własnie problem w tym, że część osób z 120mbs (w tym ja), dostała ofijalny komunikat na maila i na moim UPC, że predkość zostanie podniesiona za darmo do 150mbs. Ponoć zostało to wysłane przez pomyłkę. Nie dziwię się, ze powoduje to nieporozumienia i rozgoryczenie. 

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@zylx wybacz...w oficjalnym komunikacie o 120 nie było mowy...stąd nasze odniesienie  

Omnibus
445 344 35

Też mam taką informację że to pomyłka i tylko w takiej kategorii należy traktować ten komunikat

Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
Nauczyciel
666 157 24

No ale co ma sobie myśleć osoba, która zarówno na moim UPC jak i na maila otrzymała wiadomość, że zostanie jej podniesiona predkość? To nie są oficjalne komunikaty?

1y0lQ54

Sprostowanie tego jest ponad siły UPC? Nie można wysłać chociażby drugiej wiadomości z informacją, że ta pierwsza została dostarczona przez pomyłkę?

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@Pablonapisał(a):

@-napisał(a):

Czyli ta informacja http://satkurier.pl/news/173202/upc-przyspiesza-internet-z-60-do-150-mbs.html  jest fałszywa? Albo te 150Mb jest tylko dla nowych klientów? 

Omnibus
445 344 35

Nie mysli się tylko ten co nic nie robi

Nauczyciel
666 157 24

@-, informacja była i jest prawdziwa. Dotyczy obecnych klientów, ale tylko tyh z predkością 60mbs. Jeśli ktoś miał 60mbs to dostał za darmo upgrade do 150mbs. 

@Pablo, Jasen. Ale jak już się ktoś pomili to może tę pomyłkę łatwo sprostować. 

Nauczyciel
472 124 21

@- @@

Czyli ta informacja http://satkurier.pl/news/173202/upc-przyspiesza-internet-z-60-do-150-mbs.html  jest fałszywa? Albo te 150Mb jest tylko dla nowych klientów? 

Jak byk jest napisane że klientom z 60 Mb/s automatycznie zwiększają do 150, a o 120 Mb/s nie ma nawet wzmianki czyli na chwilę obecną tak zostanie jak mamy ją tak to rozumiem

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
-
Nie dotyczy
1054 0 58

@ogromnynapisał(a):

@-@ @@

Jak byk jest napisane że klientom z 60 Mb/s automatycznie zwiększają do 150, a o 120 Mb/s nie ma nawet wzmianki czyli na chwilę obecną tak zostanie jak mamy ją tak to rozumiem

No tak ale też jest jak BYK napisane tak > Po wprowadzonej zmianie, Fiber Power 150 jest najniższą ofertą internetową w UPC. Dostępne są jeszcze Fiber Power 300 i Fiber Power 500, czyli operator oferuje łącznie trzy prędkości łącza internetowego - z pobieraniem do 150, 300 i 500 Mb/s i wysyłaniem odpowiednio do 10, 20 i 30 Mb/s.< No to ja już z tego nic nie wiem, chyba te 150Mb jest tylko dla nowych klientów?

Omnibus
445 344 35

Dobra poświęcę się i to wytłumacze.

Sprawa wygląda następująco (z informacji które ja posiadam)

Speedupgrade z 60 do 150Mbit jest przeznaczony dla klientów którzy posiadają internet bądź internet w pakiecie 60 Mbit i są na umowie bezterminowej (skończyło im się 12 miesięczne bądź 24 miesięczne zobowiązanie terminowe czyli są poza okresem promocyjnym)

@-
Nastąpiła zmiana oferty, w chwili obecnej najniższa prędkość dla nowego klienta to 150Mbit

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@Pablonapisał(a):

Speedupgrade z 60 do 150Mbit jest przeznaczony dla klientów którzy posiadają internet bądź internet w pakiecie 60 Mbit i są na umowie bezterminowej (skończyło im się 12 miesięczne bądź 24 miesięczne zobowiązanie terminowe czyli są poza okresem promocyjnym)

@-
Nastąpiła zmiana oferty, w chwili obecnej najniższa prędkość dla nowego klienta to 150Mbit

No właśnie, to żeby cieszyć się ze 150Mb to trzeba być nowym klientem, czyli to nie dla mnie?

Omnibus
268 41 4

Tylko osoby z co mają 60 lub nowi klienci 😉

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Nauczyciel
523 124 6

Zeby cieszyć się internetem 150Mb/s trzeba być po prostu użytkownikiem internetu do 60Mb/s na zobowiązaniu lub bez okresu zobowiązania bądź przedłużonej  automatycznie po okresie zobowiązania. Albo jak pisałeś nowym użytkownikiem.

Osobom, co mają internet do 120Mb/s na razie prędkości nie zwiększą. Było to już pisane w tym temacie setki razy, wystarczy go przeczytać a nie pisać durnie posty bez przejrzenia chociażby kilku stron tego temtu..

Omnibus
445 344 35

@- napisał(a):

@Pablonapisał(a):

@-

No właśnie, to żeby cieszyć się ze 150Mb to trzeba być nowym klientem, czyli to nie dla mnie?

Achh jak to pięknie przegląda się WP mając 150Mbit, tosz to taka różnia od 120Mbit...