UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Inspirator
42 2 0

Re: Nowy abonent UPC - pikseloza i niska prędkość internetu

Panie @GMateusz może lepiej wgłębić się w wątek i dopiero potem formułować wnioski. Użytkownik @Pablo  potwierdził, że mam skopany obraz, więc może to jednak nie moja paranoja, ale rozumiem, że musi pan bronić swojego chlebodawcę.

Tytan
1439 822 568

W Społeczności UPC nie stosujemy form grzecznościowych, lecz zgodnie z netykietą zwracamy się do siebie bezpośrednio jeśli jednak stanowi to dla Ciebie problem możemy przejść na formę Pan/Pani.

Użytkownik @Pablo potwierdził skopanie obrazu, jednakże nikt nie potwierdził tutaj winy UPC. Rozumiem, że próbujesz znaleźć winnego, ale nie widzę tutaj podstaw, aby przypuszczać, że winny jest nasz sygnał. Weryfikacja parametrów sygnałowych w Twoim lokalu nie wykazała żadnych nieprawidłowości, sygnał jest wzorcowy (to odczyt sprzed 30 minut). 

Pamiętaj, także, aby być mniej uszczypliwym (pkt. 2 Zasad Społeczności UPC) - UPC świetnie broni się samo, ja pełnię tutaj jedynie rolę moderatora forum.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Inspirator
42 2 0

To skoro to nie wina UPC to pewnie kwestia moich dwóch telewizorow starego i nowego ciekawe czemu cierpią na tą samą przypadłość.. Ciekawe jak sprawdzi się 3 który dzisiaj przyjedzie. Ale pan juz przesadził sprawę i jakoś ciężko nie twierdzić że jest pan stronniczy i nie pomoze  tutaj cytowanie żadnych punktów regulaminu.

Konto zbanowane
441 160 27

Jeśli na kolejnym tv też będą prolemy to poproś o serwis sprawdzający, w najgorszym razie 50 zł zapłacisz jeśli będzie to wina tv.

Albo jak pisałem wcześniej weź na próbę dekoder horizon i sprawdź jaki obraz będzie przez hdmi.

Jeśli upc miałoby problemy z jakością obrazu to mieliby masę zgłoszeń, a jakoś tego nie widać, więc na 100% jest to tylko indywidualny przypadek i obstawiałbym tak czy inaczej problem z tv, bo problemy z sygnałem raczej na pewno objawiałby się w nieco inny sposób (pikselizacja itd)

Tytan
1439 822 568

Czekam niecierpliwie na nowe informacje w takim razie. O moim podejściu nie będę natomiast dyskutować - zbyt krótko jesteś z nami tutaj, aby mieć pełną wiedzę o tym, że w Społeczności UPC nie kolorujemy trawy na zielono. Jeśli UPC jest czemuś winne to mówimy to wprost i nie boimy się słowa "przepraszam"- to nie jest miejsce na PR'owe gadki. Zostań z nami dłużej to sam się przekonasz.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Tytan
Tytan
1976 979 157

@Informatygnapisał(a):

Jeśli na kolejnym tv też będą prolemy to poproś o serwis sprawdzający, w najgorszym razie 50 zł zapłacisz jeśli będzie to wina tv.

nie ma zadnego.sensu wzywac platnego serwisu

UPC nie odpowiada za subiektywne doznania, przekazuje sygnal jaki otrzymuje od nadawcow 

jednym sie podoba innym nie

ale to nie wina operatora

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
441 160 27

@GDA  bardziej mi chodziło o to, żeby serwisant sprawdził na swoim małym tv testowym jak tam to wygląda i przy okazji jaki tak na prawdę jest tam sygnał.

Jeśli ma ciągle myśleć, że to wina operatora to uważam, że lepiej już umówić taki serwis, niech się przekona w 100% jak jest na prawdę

U niego na nagraniu coś tam wydaje się że widać takie nie dokońca wyraźne, u mnie tego na tv nie ma

-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tak z ciekawości, jaki sobie 3 telewizor wybrałeś na którym zamierzasz testować sygnał UPC?

Z tego co wcześniej pisałeś VOD dostarczało dobry obraz.

Posłuchałes rad przedmówców , którzy doradzali wybór telewizora i na jakie parametry zwrócić uwagę?

Również przypuszczam, że " wina" nie jest po stronie sygnału ale skoro chcesz być spkojniejszy i czekam na wynik po odwiedzinach technika.