UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Użytkownik
2 0 0

Nowy budynek - ile czasu zanim UPC będzie mogło świadczyć usługi?

Witam,

Ile czasu zajmuje UPC "przygotowanie" do świadczenia usług w nowym budynku?

1. Budynek mieszkalny przekazany do użytku (odbiór mieszkania) pod koniec sierpnia.
  2. Na etapie budowy został podłączony do sieci światłowodowej przez developera.
  3. W mieszkaniach są porobione odpowiednie instalacje.
  4. Developer będąc jeszcze właścicielem budynku (przed oddaniem) porozumiał się z UPC w sprawie zezwolenia na świadczenie usługi w budynku.

Ile czasu zajmie, zanim będzie można zawrzeć umowę na internet?

Bo jak narazie to każdy konsultant czy to na infolinii czy w salonie mówi mi formółkę "nie świadczymy usługi pod tym adresem" co samodzielnie mogę sobie sprawdzić na upc.pl a nic więcej nie można się dowiedzieć.

6 ODPOW. 6
Tytan
966 578 81

Re: Nowy budynek - ile czasu zanim UPC będzie mogło świadczyć usługi?

Na to pytanie nia ma jednoznacznej odpowiedzi. 

Nikt poza nimi nie wie co jest jeszcze do zrobienia na "ostatniej mili". Konsultanci 1 linii maja dostep tylko do danych (spisu) ktory jest juz w rejetrze i nic wiecej ponad to co widzisz na stronie Ci nie powiedza. 

Moze @Seba albo @Martyna  beda w stanie sie czegos dowiedzieć.

-------------------------------------------

hosting
Moderator
26 21 12

@juupeecee1515 wyślij mi proszę w wiadomości prywatne dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko) oraz dokładny adres budynku, o który dopytujesz

Użytkownik
2 0 0

@Sebanapisał(a):

@juupeecee1515 wyślij mi proszę w wiadomości prywatne dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko) oraz dokładny adres budynku, o który dopytujesz

Dziękuję bardzo za chęć pomocy, PW wysłane

Moderator
26 21 12

@juupeecee1515 z informacji, które otrzymałem wynika, że z początkiem października 2019 istalacja naszych usług pod adresem, który przesłałeś na priv powinna być możliwa 

Użytkownik
1 0 0

Hej,

Ja również pod koniec sierpnia wprowadziłem się do nowego bloku, w którym nie ma jeszcze mozliwości przeniesienia usługi.

@Seba mógłbyś proszę sprawdzić kiedy to będzie mozliwe w moim przypadku? Wysłałem osobno PW z dokładnym adresem.

Z góry dzięki!

Moderator
26 21 12

@jamiltje dam znać na PW, gdy tylko czegoś się dowiem