UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
7 2 0

Nowy dekoder UPC KIEDY ?

Czy ktoś z UPC mógłby sie wypowiedzieć kiedy będzie jakiś nowy dekoder zamiast nieszczęsnego Horizona.

Kończy mi sie umowa z UPC i chciałbym ja przedłużyć ale obecnie dostępny tylko złom Horizon.

Proszę o info bo jak nie macie zamiaru wprowadzić w najblirzszym czasie nic nowego to musze wysłac Wam wypowiedzenie bo mam dość ciagłego resetowania Horizona.

Pozdrawiam

Piotr

23 ODPOW. 23
Tytan
Tytan
1969 976 155

Re: Nowy dekoder UPC KIEDY ?

Zadales pytanie w dziale o dekoderze Mediabox a piszesz o Horizonie

nowy dekoder pojawil sie juz na rynkach ościennych, czy i kiedy pojawi sie u nas niestety nie dowiesz sie wczesniej niz zostanie to ogloszone oficjalnie

dlatego na ta chwile musisz pozostac z HZN bo innego dekodera juz nie ma w ofercie

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tytan
991 586 81

A tak z ciekawości zapytam, w jakich okolicznosciach wiesza Ci sie dekoder ?

-------------------------------------------

hosting
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdyby się opierać na wypowiedzi byłego Prezesa nową oferta miała się pojawić w tym roku, przynajmniej tak było planowane.

Chyba nikt nie potwierdził ,  ale też nie zaprzeczył by to się miało zmienić.

@frugo001 na obecnego HZN jakoś nie narzekam ale podobny "dylemat" czeka mnie w grudniu.

W sumie na bezterminowym zobowiązaniu po złożonym wypowiedzeniu też pewnie będzie można negocjować korzystne warunki aneksu z nowym Horizonem 4 czy jak tam zostanie nazwany.

Inspirator
7 2 0

Witaj Pablo

Czesto zdaza sie cos takiego,chcę odtworzyc cos nagranego a tu czarny ekran ,zostaje tylko ponowne uruchomienie i wtedy mozna odtwarzać.

Czesto jest problem z przewijaniem po prostu nie działa.

Konto zbanowane
2383 537 108

Czy próbowałeś przywracania ustawień fabrycznych opisane tu?:
https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007299

https://zanimnapiszesz.info
Inspirator
7 2 0

@MrPepkanapisał(a):

Czy próbowałeś przywracania ustawień fabrycznych opisane tu?:
https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007299

Witaj 

Nie resety nic nie daja.Jak Wam sie nic takiego nie zdarza to może go wymienie na inny egzemplarz.

Konto zbanowane
2383 537 108

Jeżeli nie próbowałeś wymiany egzemplarza to gorąco Cię do tego zachęcam

Tytan
991 586 81

W jaki trybie dziala u Ciebie dekoder ?

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007465

Powyzej masz link z informacjami gdzie to mozna sprawdzic.

hosting
Tytan
1439 822 568

Dzięki za wywołanie o tej porze  Z drugiej strony ciekawe ile byście się jeszcze do rana przepychali i ile bym jutro miał kasowania.

@zylx czas upomnień się skończył - ban na tydzień.

@GDA u Ciebie dokładnie to samo, nie wiem ile razy mogę prosić - ban na tydzień.

@MrPepka nie mam słów. Nie bierz może wszystkiego tak bardzo do siebie.

Waszych przepychanek nie da się już czytać. Odpocznijcie trochę od forum i wróćcie naładowani pozytywną energią.

@zylx ja odpowiem na pytanie, które zadałeś w skasowanym przeze poście tj. co z tego co napisałeś było nieprawdą:

1. Nieprzychylne opinie związane z dekoderem Horizon nie są kasowane - zapraszam do nowego wątku o Horizonie, gdzie przeczytasz wiele krytycznych uwag m.in. @Informatyg który wymienił chyba prawie wszystkie z minusów Horizona. Dla wyjaśnienia - kasowane są zgodnie z pkt. 4 Zasad Społeczności UPC posty, które nie są niczym innym jak tylko "hejtem dla hejtu".

2. "Oficjalna wersja jest taka, że wszystko w Horizonie zostało już naprawione" to również w żadnym razie nie jest prawda. Nigdy żaden z oficjalnych przedstawicieli UPC Polska nie wyraził takiej opinii. Dekoder ma swoje wady, z których zdajemy sobie sprawę i zalecamy w razie ich wystąpienia szereg działań naprawczych.

+ po raz kolejny czytałem z Twojej strony zupełnie niepotrzebne uszczypliwości w stronę Tytanów UPC na co pozwolić nie mogę.

To wszystko co zostało wyżej napisane było powodem nagrodzenia Cię tygodniowym banem.

Jeszcze słowo do autora - @frugo001 witam w Społeczności UPC. Jak wyżej napisał Tobie @GDA plany co do wprowadzenia nowego dekodera jak najbardziej są, ale nie określę Tobie żadnego konkretnego terminu. Jeśli obserwujesz utrudnienia w dostępie do swojego obecnego dekodera to polecam kontakt z naszym Działem Wsparcia Technicznego pod numerem 813 813 813 lub poprzez kanał kontaktu "chat" dostępny codziennie w godzinach 08:00-22:00 (ścieżka: https://www.upc.pl/pomoc/kontakt/#/klient-indywidualny/). Nie wykluczone, że wymiana boxa na nowy rozwiąże Twoje problemy zgodnie z sugestiami kolegów wyżej.

Spokojnej nocy.

Pozdrawiam,
Mateusz,
Moderator Społeczności UPC

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Tytan
2140 819 71

@frugo001 napisał(a):

Nie resety nic nie daja.Jak Wam sie nic takiego nie zdarza to może go wymienie na inny egzemplarz.

Powodem problemów jest najczęściej instalacja kablowa, bo to dzięki niej dekoder się komunikuje ze swoimi serwerami - część informacji jest zapisana lokalnie na dekoderze a cześć w tzw chmurze i wymagana jest wtedy dwukierunkowa komunikacja.

Cała instalacja kablowa w Twoim lokalu jest do sprawdzenia.

Jak biegnie przewód z sygnałem UPC, są tam jakieś splittery, rozgałęźniki, gniazdka, przewód jest zatynkowany w ścianie, kto go układał itd ?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Konto zbanowane
2383 537 108

Dodatkowo muszę też przyznać, że HZN kiepsko działa w trybie Eco lub Normalnym dlatego zalecam używanie go w trybie Szybkim

Konto zbanowane
441 160 27

Poza instalacją w lokalu ma też znaczenie sieć w okolicy, sam się o tym przekonałem po pracach modernizacyjnych, bo się poprawiło.

Jeśli sygnał u Ciebie jest w miarę OK to w pierwszej kolejności wykonał bym reset częsci modemowej trzymając przycisk modem reset z tyłu przez 30 sek, później  

Przywracanie ustawień fabrycznych - sposób III

1. Odłącz dekoder od zasilania.
  2. Przytrzymaj przyciski Power, Plus i Minus - są z przodu dekodera.
  3. Trzymając je podłącz dekoder do zasilania; nie puszczaj przycisków przez 10 sekund po uruchomieniu dekodera.

Uwaga! Spowoduje to usunięcie nagrań z dysku dekodera.

Po ustawieniach fabrycznych jak już wspomniał kolega @MrPepka  wybierz tryb szybki.

Następnie wejdź w menu i ustaw rozdzielczość ręcznie przykładowo na 720p

Powinno pomóc   

@GMateusz  a co do wad horizona to doszła kolejna (znowu związana z nagrywarką )

Dzisiaj próbując nagrać pozycję z tvp1 20:35 planowała się pozycja wcześniej, ale chyba nagrywało się ok,  ustawiając za to czas nagrywania przed na 0 to planowała się prawidłowo, ale nie pokazywało ikonki oznaczającej zaplanowane nagrywanie tylko trzeba było wyklikać w menu 

Albo spróbuj wejść w VOD nowości prosto z kin i spróbuj odtworzyć jedną z ostatnich pozycji, jest to niemożliwe bo przewija do początku.

Obie rzeczy zgłoszone na infolinii :]   O ile to 2 pewnie naprawią, tak to 1 to ..... można zapomnieć pewnie

Inspirator
7 2 0

@MrPepkanapisał(a):

Dodatkowo muszę też przyznać, że HZN kiepsko działa w trybie Eco lub Normalnym dlatego zalecam używanie go w trybie Szybkim

No ja mam właśnie w trybie eco.

Tytan
991 586 81

@frugo001 napisał(a):

@MrPepkanapisał(a):

No ja mam właśnie w trybie eco.

Przełącz na tryb szybki, zrestartuj HZN i problem powinien ustąpić.

hosting