UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Inspirator
32 0 0

Re: od kiedy upc jest jako Liberty Global?

tylko z kont mam wiedzieć że połącze sie ze swoim jak mi , pokazuje sąsiada wi free , a po zatym inne wi fi też tu widzę , ale oki , spróbuję

KwiatekxSon
Omnibus
491 133 24

Po sile sygnału można poznać Wi-Free nadawane z własnego modemu powinno mieć najsilniejszy sygnał.

Inspirator
32 0 0

tylko że ja widze jedno wi-free które nie jest moje bo było ono jak miałem wi free wyłączone a reszta to inne zwykłe wi fi , próbowałem to zrobić jeszcze to https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006958 niby dodało mi to jako ręczne ale nie widze tego w laptopie , bo niby dodało ale widzę jak by nie dodało, ja nie wiem jak mam z tym się połączyć jak ja tego wi free w ogóle wcale nie widze u mnie w domu

KwiatekxSon
Omnibus
491 133 24

https://www.upc.pl/mojeupc/products/internet/

Powinieneś widzieć informację "Aktualnie Twój modem udostępnia sieć UPC Wi-Free"

W tej zakładce masz podany login i hasło do Wi-Free:

https://www.upc.pl/mojeupc/profile/view-profile/

Modem ma być w trybie router. Wystarczy tylko połączyć się z siecią Wi-Free z najsilniejszym sygnałem, z automatu. Na smartfonie najpierw spróbuj, będzie najłatwiej.

Inspirator
32 0 0

do stron tych nie mogę się zalogowac , tylko do samego upc pl i moje upc , co do przestawenia rutera , na jako modem co z działaniem kablowym na pc-desktopie , nie mam wi wi w pc stacjonarnym , dodam że mam ustawiony domylśnie modem jako -> tryb ruter zaznaczone a odchczone tryb modemu, próbowałem na telefnie mam to samo co na laptopie , nie poprawna nazwa użydkownika lub hasło , bo mam problem z punktem numer 10 po tym punkice mam potem nagle bład https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007555

KwiatekxSon
Omnibus
348 129 7

Z tego co mi wiadomo, nie da się połączyć z Wi-Free z własnego modemu. Przynajmniej tak było za czasów 10Mb.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Omnibus
491 133 24

Inspirator
32 0 0

rozmawiałem kiedyś z konsultantem upc i twierdził ze w domu ze swoim wi free nie połączysz się tylko na ulicy z innym hodspotem cudzym a ja z żadym hodspotem z wi free się połączyć nie mogę w cale :( tak jak by ten ruter nie udostępniam mi wi free , a na starytm ruterze mi działało ale zato się net tam ciagle rozłączał i był przestarzały i nie na śwatłowód

KwiatekxSon
Omnibus
491 133 24

Kiedyś tak było, ale sprawdzałam na różnych modemach (Ubee, Compal) i da się połączyć ze swoim Wi-Free.

Skoro nie możesz użyć proxy lub VPN, Wi-Free jest chyba jedyną sensowną, darmową alternatywą.

Inspirator
32 0 0

tylko jak mam to zrobić jak przepisje a raczej pisze tą nazwe użydkownika w raz z hasłem z konta moje upc a wi free mi pokazuje ciąle bład i nie mogę się zalogować bo tylko widze cudze wi free a dodanie renczne nic mi nie daje bo go niby na laptopie dodaje ale nie widać a na telefonie nie chce z bytnio korzystać z wifree bo mały ekran a do sklepów wole jak już ,musze wi free korzystać to wolał bym na laptopie ale nie wiem jak mam to ogarnąć , i już mi się pomysły wyczerpały , chyba napisze zgłoszenie w poniedziałek że mi wi free nie działa opisując sytłacje bo chyba nie mam innego wyjścia :(

KwiatekxSon
Omnibus
491 133 24

Zaloguj się na smartfonie tylko dla testu, żeby sprawdzić, czy w ogóle możesz korzystać, w sensie, czy zgadza się login i hasło i czy masz internet z Wi-Free.

Jak to sprawdzisz, napiszę co i jak zrobić na komputerze

Inspirator
32 0 0

próbowałem to  i nie mogę się też zalogować na telefonie bo widze to samo co nalaptopie cudze wi free a ręczne dodanie jako dodaj sieć nie pomaga bo wywala mine z tego logowania jako pustą nazwe dla konta po zalogwaniu że bład, i zastanawiam sie czy ruter nie mam popsuty albo coś nie ustawione na stronie ip do rutera :( bo coś musi być nie tak zkoro tego nie widzę , tylko pytanie co

KwiatekxSon
Omnibus
491 133 24

Po prostu na smartfonie wyszukaj sieć UPC Wi-Free #SprawdzUPCMobile! kliknij w nią i połącz się. Login i hasło wpisujesz swoje, takie jak ustaliłeś w MOJE UPC.

Prościej już nie umiem wytłumaczyć

wi-free.jpg

Tagi (1)
Inspirator
32 0 0

a! dobra, bo ja dawałęm samo upc wi free , ale jakoś sam na to w padłem na lapku i połączyło i dziękuje  bardzo , sprawdze jeszcze czy mi za działają strony bo adres ip mam teraz przynajmniej upc i lokalizacja upc poland wiec chyba jest ok a prędkość pobierania 22/5 mb/s a wysyłania 4.8 mb/s więc chyba nie jest źle

KwiatekxSon
Innowator
24 8 1

Hahaha ! , jednak UPC nie powinno zmieniać nazwy sieci  ... teraz musisz cisnąć temat z tą prędkością, znaczy może być więcej