UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Innowator
20 4 0

Re: Ogromne problemy z działaniem usług Google

Aaa, stąd ten pomysł

Przez WiFi łączę sie z hotspotem na telefonie i omijam UPC.

Inspirator
6 5 0

Mam to samo od ponad miesiąca :(

Na wszystkich urządzeniach (Mac, tablet, telefon), przeglądarkach, po kablu i po WiFi. Usługi Google (np. Gmail. Youtube itp) chodzą jak w latach 90tych przez modem - dziękuję, za te nostalgiczne wspomnienia ale już wystarczy - ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!!

Wystarczy np. w telefonie wyłączyć WiFi a usługi Google przyspieszają i działają właściwie - poprzez internet z Horizon albo wczytują się kilka minut albo w ogóle. Wszystko poza Google śmiga prawidłowo.

PS.

Czemu jest dopisek "Rozwiązano"?? Dla Waszego dobrego samopoczucia??

Moderator
1013 657 163

@Kuras77 rozumiem niezadowolenie, ale nie musisz nikogo od razu atakować. Rozwiązanie zostało wskazane na poprzedniej stronie - jeśli obserwujesz u siebie tego rodzaju utrudnienia, to telefon w dłoń i kontaktuj się z naszą infolinią. 

Innowator
20 4 0

Bez urazy @GMateusz, ale to nie jest rozwiązanie, a prośba o kolejne przypadki do analizy.

Problem pozornie wydaje się błahy, ale Internet dzisiaj Googlem stoi.

Macie jakieś przewidywania dot. czasu usunięcia tego problemu?

Profesor
1473 641 61

@Krzysieknapisał(a):

Bez urazy @GMateusz, ale to nie jest rozwiązanie, a prośba o kolejne przypadki do analizy.

Problem pozornie wydaje się błahy, ale Internet dzisiaj Googlem stoi.

Macie jakieś przewidywania dot. czasu usunięcia tego problemu?

Im więcej ludzi to zgłosi na infolinię, to UPC to sprawdzi i tym szybciej znajdą rozwiązanie bo będzie to priorytetem.

Druga kwestia wynika z pierwszej mojej odpowiedzi w tym poście.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Inspirator
6 5 0

To nie był atak a raczej wyraz frustracji bo faktycznie jak wspomniał kolega bez usług Google ciężko się funkcjonuje w obecnych czasach tym bardziej, że problem doskwiera już od ponad miesiąca. A dopisek "Rozwiązane" działa w takiej sytuacji tylko jak płachta na byka...

Trzymam kciuki za szybkie jego rozwiązanie dla dobra własnego i Waszego 

Użytkownik
1 0 0

Mam to samo od dłuższego czasu. Moja próba polega na pobraniu programem wget skryptu który jest częścią strony youtube. Plik ściąga się raz błyskawicznie (0.1s) lub nawet ponad minutę (76s). Praca za VPNem obchodzi ten problem, ale jest to tylko doraźne rozwiązanie.

====>> Próba  1 - pobrania pliku z YouTube za pomocą WGET - czas pobierania 0.1s

user@PC ~/temp $ wget https://www.youtube.com/yts/jsbin/player_ias-vflNriX6t/en_US/base.js --2019-01-09 20:06:37-- https://www.youtube.com/yts/jsbin/player_ias-vflNriX6t/en_US/base.js Translacja www.youtube.com (www.youtube.com)... 172.217.20.206, 216.58.209.46, 216.58.215.78, ... Laczenie sie z www.youtube.com (www.youtube.com)|172.217.20.206|:443... polaczono. Zadanie HTTP wyslano, oczekiwanie na odpowied'z... 200 OK Dlugo's'c: nieznana [text/javascript] Zapis do: `base.js.39' base.js.39 [ <=> ] 1.05M --.-KB/s w 0.1s 2019-01-09 20:06:37 (10.5 MB/s) - zapisano `base.js.39' [1105578]
====>> Próba 2 - pobrania pliku z YouTube za pomocą WGET - czas pobierania 76s

user@PC ~/temp $ wget https://www.youtube.com/yts/jsbin/player_ias-vflNriX6t/en_US/base.js --2019-01-09 20:06:38-- https://www.youtube.com/yts/jsbin/player_ias-vflNriX6t/en_US/base.js Translacja www.youtube.com (www.youtube.com)... 172.217.20.206, 216.58.209.46, 216.58.215.78, ... Laczenie sie z www.youtube.com (www.youtube.com)|172.217.20.206|:443... polaczono. Zadanie HTTP wyslano, oczekiwanie na odpowied'z... 200 OK Dlugo's'c: nieznana [text/javascript] Zapis do: `base.js.40' base.js.40 [ <=> ] 1.05M 18.6KB/s w 76s

Profesor
1668 424 87

Do wszystkich osób którzy to zgłaszają. Zamieśćcie zrzuty z programu WinMTR

https://zanimnapiszesz.info
Inspirator
6 5 0

Niestety nie widzę wersji na Mac OSX.

Problem wciąż doskwiera...

Innowator
20 4 0

Publikowałem screeny w tym wątku. Wysyłałem też mnóstwo przez formularz kontaktowy (na prośbę Techników UPC).

Problem nadal występuje.

Doczekamy się jakiejś deklaracji czy trzeba składać reklamacje?

Nauczyciel
643 439 59

@Kuras77napisał(a):

Niestety nie widzę wersji na Mac OSX.

Problem wciąż doskwiera...

Wydawało mi się że jak ktoś ma mac-a to jest świadomym użytkownikiem

https://pl.godaddy.com/help/sledzenie-trasy-w-systemie-mac-os-x-3366

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Innowator
22 9 0

Ja już złożyłem reklamację. Niedziałające usługi Google dla mnie to jakby nie działało 3/4 neta,

Moderator
1013 657 163

Zapewniam wszystkich zgłaszających utrudnienia z działaniem usług Google, że nasza firma stale współpracuje z Googlem celem usunięcia tychże nieprawidłowości. Niestety zlokalizowane przyczyny powstawania tych opóźnień nie jest takie proste jak mogłoby się to wydawać. Jeśli tylko będę mieć nowe informacje do przekazania to niezwłocznie Was poinformuję.

Innowator
20 4 0

Ja dostałem propozycję darmowej instalacji ConnectBOX. Rzekomo brak jest zgłoszeń od takich Klientów i taka konfiguracja powinna pomóc. Zgodziłem się.

Dopiero teraz mi się przypomniało o wpisie w temacie w tym wątku:

@GMateusz

Niestety, ani to oficjalne, ostateczne czy w ogóle jakiekolwiek rozwiązanie. Dalsza weryfikacja wykazała występowanie podobnych utrudnień również na modemie Compal Connect Box. Instalacja modemu zewnętrznego do Horizona nie jest tutaj zatem żadnym rozwiązaniem. 

Powyższe okazało się nieprawdą czy to jakieś braki komunikacji wewnętrznej bądź próby przysłowiowego łapania się brzytwy na zasadzie "a może pomoże"? Nie oskarżam, zwyczajnie pytam.

K.

Nauczyciel
573 157 23

@Krzysiek jak już masz umówionego technika to sobie sprawdzisz, czy pomoże

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.