UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
643 439 59

Re: Ogromne problemy z działaniem usług Google

@leszekglasnernapisał(a):

Wciąż to samo, od ponad miesiąca ani krzty poprawy. To są jakieś kpiny i niedotrzymywanie warunków umowy.

Zgłoś awarie i złóż wniosek o dekonsolidacje , powinno to rozwiazac problem

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Innowator
22 9 0

Zgłaszałem 3 razy. Co to jest dekonsolidacja? Mam Horizon.

Profesor
1668 424 87

Dekonsolidacja to w tym przypadku rozdzielenie usługi na inny sprzęt (w tym przypadku internetu na osobny modem). Dostaniesz wtedy Connect Box

https://zanimnapiszesz.info
Nauczyciel
643 439 59

Wszystko masz opisane w tym temacie, trzeba sie tylko cofnąć.
Dekonsolidacja usług oznacza rozdzielenie IT od TV. W obecnej chwili masz wszystko na 1 urządzeniu (horizon). Po dekonsolidacji będzie  horizon do TV i compal do IT.

Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Wykładowca
848 214 36

@leszekglasner, tak jak napisali koledzy, na teraz jedyną opcją jest wspomniana dekonsolidacja. Przy czym nie ma gwarancji, że to rozwiąże problem u Ciebie (ale na pewno warto spróbować), gdyż:

@GMateusznapisał(a):

Czy modem Compal to oficjalne i ostateczne rozwiązanie problemu przez UPC? Mam ten sam problem z Google.

Niestety, ani to oficjalne, ostateczne czy w ogóle jakiekolwiek rozwiązanie. Dalsza weryfikacja wykazała występowanie podobnych utrudnień również na modemie Compal Connect Box. Instalacja modemu zewnętrznego do Horizona nie jest tutaj zatem żadnym rozwiązaniem. 

Innowator
22 9 0

To jest d... a nie rozwiązanie w takim razie.

Wykładowca
848 214 36

@leszekglasner, byli uzytkownicy, którzy tutaj raportowali, że w ich przypadku całkowicie rozwiązało to problem. W najgorszym wypadku dostaniesz za darmo lepszy modemorouter i większym zasięgu i szybszym Wifi. Więc warto spróbować!

Profesor
1473 641 61

Wciąż to samo, od ponad miesiąca ani krzty poprawy. To są jakieś kpiny i niedotrzymywanie warunków umowy.

Jakiej części umowy Twoim zdaniem UPC nie dotrzymuje?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Inspirator
7 2 0

@Pablonapisał(a):

Zgłaszałem problem,przyjęto zgłoszenie ponieważ problem jest znany UPC. Powołując sie na forum zaproponowałem aby założono mi równolegle router bezpłatnie na czas do rozwiązania problemu. NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOSCI. Jak chcę to muszę osobno zapłacić za używanie routera, założenie i aktywację. Mam kabel który został po routerze z przed Horizona, gdzie miałem dekoder i router. Proszę o informację od osób którym dodano router, czy muszą za to dodatkowo płacić.

Nauczyciel
643 439 59

@DziadekPSznapisał(a):

@Pablonapisał(a):

Zgłaszałem problem,przyjęto zgłoszenie ponieważ problem jest znany UPC. Powołując sie na forum zaproponowałem aby założono mi równolegle router bezpłatnie na czas do rozwiązania problemu. NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOSCI. Jak chcę to muszę osobno zapłacić za używanie routera, założenie i aktywację. Mam kabel który został po routerze z przed Horizona, gdzie miałem dekoder i router. Proszę o informację od osób którym dodano router, czy muszą za to dodatkowo płacić.

Zglosiles awarie czy zlozyles reklamacje?

Wyraznie pisałem o reklamacji

hosting
Inspirator
7 2 0

@Pablonapisał(a):

Zglosiles awarie czy zlozyles reklamacje?

Wyraznie pisałem o reklamacji

Nie łap mnie za słówka. Dzwoniłem do UPC z problemem. Zgłaszałem problem. Rozmawiałem z konsultantką która przyjęła zgłoszenie i myślę że przyjęła reklamację skoro nadała:  Numer zgłoszenia : TT0008841535. Nie dzwoniłem aby sobie pogadać. Chciałem aby rozwiązano sprawę. 

Innowator
11 2 0

Nic mi nie proponowano. Syndrom google trwa nadal. Choociaż sprawa nie jest obecnie dla mnie priorytetowa, ciekawi mnie jej rozwiązanie.

Miłego youtube

Innowator
11 2 0

Minimalista...  Umowa mniej więcej polega na tym , że coś kupujesz i coś za to otrzymujesz. W wypadku mozliwośći korzystania z google - tutaj mamy właśnie minimalizm. 

Profesor
1473 641 61

@DziadekPSznapisał(a):

Nie łap mnie za słówka. Dzwoniłem do UPC z problemem. Zgłaszałem problem. Rozmawiałem z konsultantką która przyjęła zgłoszenie i myślę że przyjęła reklamację skoro nadała:  Numer zgłoszenia : TT0008841535. Nie dzwoniłem aby sobie pogadać. Chciałem aby rozwiązano sprawę. 

Dlaczego tak obcesowo?

Nadano nr zgłoszeniu a nie reklamacji.

Na złożoną reklamację firma ma 30 dni na odpowiedz.

A tak przy okazji - chcesz osobny router na czas usunięcia niedogodności (tak Sam piszesz) i masz żal, że firma chce za to pieniądze?

Inni dostali dodatkowy router ale korzystają teraz z dwu urządzeń (czyli mają CB na stałe razem z Horizonem).

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Inspirator
7 2 0

@KOCUREK1970napisał(a):
:

Dlaczego tak obcesowo?

Nadano nr zgłoszeniu a nie reklamacji.

Na złożoną reklamację firma ma 30 dni na odpowiedz.

W moim mniemaniu gdy zgłaszam problem to tym samym składam reklamację. Jeżeli jest w tym jakiś haczyk prawny to konsultantka powinna mnie spytać o to.

A tak przy okazji - chcesz osobny router na czas usunięcia niedogodności (tak  Sam                     piszesz) i masz żal, że firma chce za to pieniądze?

Inni dostali dodatkowy router ale korzystają teraz z dwu urządzeń (czyli mają  CB  na                 stałe razem z Horizonem).

Tak, na forum wyczytałem że dano ludziom drugi router. Rozumiem że w zwiazku z tą nazwijmy to awarią to tak jak samochód zastępczy. Jeżeli ma to związek z oprogramowaniem Horizona który nie może dogadać się z Google, skoro inne modemy/routery się dogadują, to jak najbardziej chcę bez dodatkowych opłat. Jeżeli UPC chce na tym ugrać dodatkowy zarobek to uważam to za nie fer.