UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 0 0

Opcja przedłużenia nagrywania

Sprawa dotyczy głównie nagrywania meczów piłkarskich.

Przy programowaniu nagrywania marzy mi się opcja przedłużenis czasu nagrywania o określoną jednostkę, powiedzmy 15, 30, 60 minut.
W tej chwili kiedy nagrywam mecz w którym może ewentualnie być dogrywka jestem zmuszony zaprogramować całego nastepnego programu.

Czy taka opcja jest ewentualnie planowana w dekoderze Horizon?

P. S. Przebywałem przez wiele lat w Stanach i tam w przypadku przedłużonego meczu dekoder sam przedłużał nagrywanie aż do skończenia meczu. To tak na marginesie. Może za duzo wymagam.

8 ODPOW. 8
Konto zbanowane
441 160 27

Re: Opcja przedłużenia nagrywania

Jak najbardziej możesz przedłużyć czas przed i po nagraniu w ustawieniach dekoderach.

Z tym, że to nie Stany.... i z automatu tutaj nic nie działa, ręcznie trzeba w ustawieniach wyklikać

// @Informatyg część wypowiedzi usunięta na podstawie pkt. 4 Zasad Społeczności UPC. Proszę takie niepotwierdzone niczym tezy zachować na przyszłość dla siebie.

Pozdrawiam,
Mateusz,
Moderator Społeczności UPC

Tytan
Tytan
2026 987 161

@nunas napisał(a):

P. S. Przebywałem przez wiele lat w Stanach i tam w przypadku przedłużonego meczu dekoder sam przedłużał nagrywanie aż do skończenia meczu. To tak na marginesie. Może za duzo wymagam.

ale to nadawcy musieli by na biezaco aktualizować EPG a tak nie jest

EPG swoje a w telewizorze swoje

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
441 160 27

@GDA  to upc wiedząc o tym, że nadawcy nie aktualizują na bieżąco EPG poza opcją nagrywania z EPG powinni dodać planowanie nagrań na wybrany przedział czasowy.

Dodatkowo nie powinno kolidować nagrywanie 2 pozycji jedna po drugiej, a nie, że kurde nastawisz sobie czas przed i po nagraniu i dekoder zamiast nagrać obie rzecyz to ma konflikt nagrań...

Nie ma też możliwości jednorazowo przedłużyć czasu przed / po nagraniem jak np spodziewamy, że coś się przedłuży 

Zresztą tutaj nawet nie ma sensu wymieniać rzeczy które w nagrywardze działa źle / brakuje, bo było to wielokrotnie pisane i od lat nic w tym temacie się nie poprawia.

A nadawcy swoją drogą EPG mają w nosie.

Tytan
1439 822 568

@Informatyg stwierdzenie, że nagrywarka w Horizonie jest najgorszym, co może być to Twoja subiektywna ocena, a to, że nic w niej nie działa to oczywiście bzdury. Nigdy nie ukrywaliśmy, że ma ona swoje wady i wymaga poprawek, z których zdajemy sobie sprawę, ale ich implementacja nie jest ani prosta, ani tania. Tak czy tak - mnie nigdy nie zawiodła, ale nie mam dużych wymagań i chyba oglądam same dobrze zaprogramowane w EPG audycje. 

btw. ja się w nic nie bawię mój drogi, tylko pracuję - jeśli masz jakieś zastrzeżenia, co do mojej pracy to możesz je zgłosić do @Damian lub @Kamil i proponuję w wiadomości prywatnej, bo za następne publiczne podważanie moich działań, po prostu będziesz musiał odpocząć 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Użytkownik
2 0 0

O ile się orientuję to przedłużanie czasu nagrywania przed i po programie jest tylko mozliwe na skali globalnej, tzn. dla wszystkich programów.

Mnie chodzi o opcję przedłużenia nagrywania dla konkretnego programu którym jestem w danje chwili zainteresowany.
Po co miałby chcieć nagrywać wszystko dłużej i zaśmiecać dysk twardy?

P. S. Przepraszam za brak odzewu ale nie otrzymuję żadnych powiadomień emailowych mimo takiego ustawienia w moim profilu.

Tytan
Tytan
2026 987 161

To niestety nie ma takiej mozliwosc

albo dla wszystkich nagran albo wcale

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Omnibus
392 171 14

@GMateusznapisał(a):

@Informatyg stwierdzenie, że nagrywarka w Horizonie jest najgorszym, co może być to Twoja subiektywna ocena, a to, że nic w niej nie działa to oczywiście bzdury. Nigdy nie ukrywaliśmy, że ma ona swoje wady i wymaga poprawek, z których zdajemy sobie sprawę, ale ich implementacja nie jest ani prosta, ani tania. Tak czy tak - mnie nigdy nie zawiodła, ale nie mam dużych wymagań i chyba oglądam same dobrze zaprogramowane w EPG audycje. 

btw. ja się w nic nie bawię mój drogi, tylko pracuję - jeśli masz jakieś zastrzeżenia, co do mojej pracy to możesz je zgłosić do @Damian lub @Kamil i proponuję w wiadomości prywatnej, bo za następne publiczne podważanie moich działań, po prostu będziesz musiał odpocząć 

@GMateusz, ja się dołączę do oceny Informatga bo akurat z nagrywarki korzystam non stop i tak jak On mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić że to niedopracowany szmelc, możesz sobie wypisywać te korpo slogany (staramy się, mamy na uwadze itp itd ) tylko że po tylu latach nikt już Wam nie wierzy że cokolwiek z tym robicie.

A tak na marginesie - to właśnie horizon i ta "cudownie działająca" nagrywarka będzie powodem wybrania przez mnie innego operatora po 27 latach w UPC - no chyba że zdążycie z nowym horizonem do końca roku -  w co już też przestałem wierzyć

@Mario gdzie w mojej wypowiedzi widzisz korpo-gadkę? Ja tutaj nikogo nie czaruję i dobrze wiem, jakie wady ma nagrywarka w Horizonie, nie zgodzę się jednak, że to szmelc, z którego w ogóle nie da się korzystać - dla moich potrzeb jest ok. I nie zarzucaj mi PRowej propagandy bo ja tym gardzę jak nikt inny i staram się we wszystkich przekazach zawierać jak najmniej PRu, a jak najwięcej informacji, co niejednokrotnie nie jest łatwe. Chcesz dyskutować to zapraszam na PW.

Temat wyjaśniony wyżej przez @GDA. Zamykam.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.