UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Adept
6 2 1

opłata za dodanie szybszego internetu

witam

Prosze znawców o odpowiedx. Zapłaciłem opłate aktywacyjna w wysokosci  29.90 za podłaczenie szybszego internetu

I teraz moje pytanie , obło mi sie o uszy ze UPC nie miała prawa pobrać tejże opłaty. i jest to niezgodne z zasadami. Rzeczywiście tak jest? Jeśli tak to w jaki sposób odzyskać  ww opłatę?

dziekuje

12 ODPOW. 12
Innowator
21 7 0

Re: opłata za dodanie szybszego internetu

Przeczytaj sobie regulamin. Wszystko jest OK.

Nauczyciel
523 139 24

Opłata jest zgodna z regulaminem, to po prostu taki "mandat" za bycie klientem, gdybyś przyszedł z ulicy jako nowy wtedy 1 zł

Adept
6 2 1

ok przeczytam thx.

W porzadku dzieki za info pozdr.

Konto zbanowane
1247 359 57

Często Można sobie wynegocjować obniżenie tej opłaty do 0zl, zwłaszcza przy kontakcie z działem utrzymania klienta. Można też pisać reklamację, wielu osobą już w ten sposób udało się pozbyć tej opłaty.

Adept
6 2 1

ok dzieki, a co ewentualnie zawrzeć w tej reklamacji? jakie argumenty są  po mojej stronie? thx

Konto zbanowane
1247 359 57

Jakim kanałem składałeś zamówienie na nowe usługi?

Tytan
998 586 81

Przepraszam ale takie pismo to według mnie moze być prośba, formalnie to ja tu osobiscie nie widzę znamion do złożenia reklamacji. Pisz jak chcesz miej tylko na uwadze iz przez braki formalne pismo zatytuowane reklamacja może zostać odrzucone.

-------------------------------------------

hosting
Adept
6 2 1

zadzwonił do mnie konsultant z UPc i przedstawił oferte telefonicznie.

Obawiam sie ze mozesz miec racje.

Omnibus
350 58 7

Jak ja przedłużałem telefoniczne umowę to też dostałem opłatę aktywacyjną więc napisałem reklamację  na e mail że jako długoletni klient nie zgadzam się ponieważ wszystko mam w mieszkaniu aktywowane, po 20 dniach przyszła odpowiedź że anulują opłatę.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Adept
6 2 1

ok dzieki za infrmacje, spróbuje , a nóż sie uda pzdr

Konto zbanowane
1247 359 57

@Slakis47 

Napisz, przedstaw swoją sprawę. UPC bardzo często w takich przypadkach idzie na rekę użytkownikowi. Jeśli konsultent nie powiedział Ci o tej opłacie, albo nie zdawałeś sobie z niej sprawy to sprawa jest jasna. Jeśli jest inaczej, to możesz napisać że jak wieloletni klient czujesz się poszkodowany tą oplatą i to uzasadnić. Możesz też wyszukać sobie w Internecie regulamin Promocji "Bezkosztowa Instalacja 2016-1" i powołac się na zapisy regulaminy tej promocji. Ja w analogicznej sytuacji otrzymałem taką odpowiedźi od UPC:

Innym razem odpowiedź brzmiała jakoś tak:

"Naliczenie jest zgodne z regulaminem, jednak, mając na uwadze dobro współpracy, podjęłam decyzję o anulowaniu opłaty za aktywację usług."

Skasowana wycieczka personalna ze strony @zylx .

Konto @zylx zostaje permanentnie zbanowane. Limit ostrzeżeń się wyczerpał. 

Adept
6 2 1

super, treściwy post, dziękuję za niego, na pewno do nich napisze, a co  z tego wyjdzie to zobaczymy pozdr.