UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy
1290 0 76

pakiet eXtra

Temat wielokrotnie już poruszany, ale może nadszedł czas na odświeżenie go.

Pakiet eXtra w UPC. DLaczego nadal istnieje w takiej formie? I dlaczego wielbiciele żagli muszą wykupować kanały xxx by żagle oglądać? Czy nie lepiej utworzyć pakiet eXtra typowo XXX a kanały Ginx, Nautical i Motowizja dać do Max? 

Myślę, że taki ruch spotkał by się z dużym entuzjazmem waszych klientów.  

Tak samo jeżeli chodzi o jego cenę, rozumiem że xxx podbijają cenę pakietu ale 21zł aby oglądnąć jeden kanał i to o łodziach to trochę za wiele....

57 ODPOW. 57
Menedżer Społeczności
257 326 81

Re: pakiet eXtra

Tak, ten wątek jest podnoszony co jakiś czas w różnych miejscach.

Rozmawiałem z osobą, która odpowiada za pakiety telewizyjne. Wrócę do Was z informacjami.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
-
Nie dotyczy
1290 0 76

Trzymam kciuki by się udało...

mb
Innowator
20 11 1

Ten pakiet wymaga uporządkowania i wzmocnienia. Przede wszystkim powinien być to pakiet w 100% erotyczny. Jak samo UPC podaje na swojej stronie jest to pakiet dla dorosłych, a tymczasem w jego skład wchodzi np kanał GINX Esports TV, który wzbudza zainteresowanie również, a może nawet przede wszystkim młodszej widowni. Wydaje się że w tym pakiecie po prostu brakuje z 2-3 nowych kanałów XXX w jakości HD, a kanały takie jak Nautical Channel, GINX Esports TV podobnie jak Motowizja powinny trafić na stałe do pakietu Max.

Innowator
11 4 0

@mb napisał(a):

Ten pakiet wymaga uporządkowania i wzmocnienia. Przede wszystkim powinien być to pakiet w 100% erotyczny. Jak samo UPC podaje na swojej stronie jest to pakiet dla dorosłych, a tymczasem w jego skład wchodzi np kanał GINX Esports TV, który wzbudza zainteresowanie również, a może nawet przede wszystkim młodszej widowni. Wydaje się że w tym pakiecie po prostu brakuje z 2-3 nowych kanałów XXX w jakości HD, a kanały takie jak Nautical Channel, GINX Esports TV podobnie jak Motowizja powinny trafić na stałe do pakietu Max.

Dokładnie.Sam jestem zainteresowany Ginx,a jest wyłącznie z erotykami co jest dla mnie jakąś pomyłką.

Zawodowiec
89 38 0

Ten pakiet to zupełnie ktoś nienormalny stworzył. I to dawno temu.  A teraz ktoś nienormalny utrzymuje przy istnieniu.

Po pierwsze sam fakt połączenia w nim kanałów dla dzieci i młodzieży (a takim jest kanał o grach) z kanałami XXX to jest idiotyzm.

Po drugie kanały XXX są w jakości SD/VHS. Ktoś nie zauważył że mamy rok 2017 a nie 1990. I jakośc HD to nie jest luksus tylko standard !!! Jakość SD nie jest do zaakceptowania na nowoczesnym telewizorze o dużej przekątnej i dużej rozdzielczości.

Dodatkowo cena jest zawyżona.

Pakiet ten istnieje od wielu lat i nikt nie wpadł na pomysł żeby urealnić jego zawartość, jakość techniczną i cenę???

mb
Innowator
20 11 1

@Kamil napisał(a):

Tak, ten wątek jest podnoszony co jakiś czas w różnych miejscach.

Rozmawiałem z osobą, która odpowiada za pakiety telewizyjne. Wrócę do Was z informacjami.

Czy już coś więcej wiadomo?

Inspirator
5 1 0

masz racje te kanały nie powiny być tylko w pakiecie max upc

Profesor
1473 644 61

Też jestem za tym, by w końcu rozgraniczyć (rozdzielić owy pakiet).
Zrobić osobny pakiet XXX - i tu wiadomo co umieścić.
Zrobić oddzielny pakiet (jeśli to musi być pakietowane) Extra Fun and Game i w nim umieścić to co obecnie pokutuje w tym pakiecie Extra, a z XXX nie ma nic wspólnego.
.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Specjalista
28 17 5

@Kamil, mija miesiąc. Coś już wiadomo?

-
Nie dotyczy
1290 0 76

Właśnie, @Kamilu ja rozumiem dyskusje trwają itp. jednak napewno podjęcie prostej decyzji w stylu: tak coś zmienimy czy nie nie ruszamy, a abonenci niech nie marudzą, nie może być aż tak trudne. Napewno jakieś wstępne decyzję zostały podjęte w temacie. Więc może napisz wprost:
- odrzucono pomysł w chwili obecnej jest nie do zrobienia.

lub
- pomysł się spodobał pracujemy nad rozwiązaniem. 

Omnibus
287 116 10

@Marcinosr napisał(a):

Temat wielokrotnie już poruszany, ale może nadszedł czas na odświeżenie go.

Pakiet eXtra w UPC. DLaczego nadal istnieje w takiej formie? I dlaczego wielbiciele żagli muszą wykupować kanały xxx by żagle oglądać?

Lol, to jest czysty Monty Python, nawet nie wiedziałem że tak jest, kanały x.x.x. w pakiecie ze sportowymi?  hehe, może doszli do wniosku że żagle i cycki to ten sam target ? 

1290 0 76

@Kamil hallo temat umarł? Czy coś się dzieje?

mb
Innowator
20 11 1

Niestety temat umarł, tak jak wszystkie poruszane tu kwestie... A sama inicjatywa powstania tego forum i wymiana opinii z użytkownikami mogła rodzić spore nadzieje na poprawę jakości usług. Jednak jak widać wszystko jak leżało tak leży.

Zawodowiec
89 38 0

Trudno oczekiwać odpowiedzi na konkretny problem skoro w odpowiedzi by trzeba było przyznać że od dawna ktoś olewa sprawę..

Lepiej udawać ze wszystko jest ok.

Całe UPC. MEGA POWER. MEGA FUN...