UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 2 0

Re: pakiet eXtra

Też dopisuję się do tematu, bo uważam, że pakiet eXtra (gdzie wielkie X jest tu nieprzypadkowe) w tej cenie powinien być bogatszy w kanały erotyczne i w jakości HD. Rozumiem, że dodatkowe kanały jak Ginx, Nautical i Motowizja to alibi dla partnerek (w stylu: słuchaj kupiłem ten pakiet bo uwielbiam żagle, wcale nie interesują mnie kanały erotyczne), ale z drugiej strony prawdziwi miłośnicy żagli też muszą płacić eXtra.

Zawodowiec
92 38 0

Wystarczy spojrzeć na Cyfrowy Polsat np.

Od stycznia powiększony pakiet 6 kanałów XXX (Hustler HD, RedLight HD, Private TV, Vivid Touch SD, Vivid Red HD, Brazzers SD ). Bez dodatkow żeglarskich itp.

Można?

Można!

Trzeba tylko chcieć...

Specjalista
53 33 1

NC+ Multi Man Pack 20zł

Dostępny na dekoderach i modułach

Znalezione obrazy dla zapytania multi man pack
Cyfrowy Polsat Pakiet Rozrywka 25zł
Dostępny na modułach i dekoderach
Hustler HD, RedLight HD, Private TV, Vivid Touch SD, Vivid Red HD, Brazzers SD
A UPC ? Niedosyć że wszystko w zacofanym sd to jeszcze wołacie do tego dekodera bo oczywiście na module nie da rady... ?
Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

Skoro tak pięknie jest wszędzie to co was wciąż trzyma w UPC?

Wykupilem abonament w UPC wiedziałem jaki zestaw kanałów posiada i nie wypisuje żali że jakiegoś kanału mi brakuje

Proponuje wszystkim zrewidowac swoje potrzeby i zmienić operatora jeżeli UPC nie daje kanalow na jakich wam zalezy

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Profesor
1474 641 61

Wychodzi na to, że ten pakiet ma większe branie niż HBO czy Canal+ razen wzięte

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Specjalista
53 33 1

I to jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
Profesor
1474 641 61

Oczywiście cały czas mówimy o kanałach żeglarskich i grach komputerowych zawartych w tym pakiecie

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
1270 0 76

Oczywiście!! A co innego możemy mieć na myśli ?

Użytkownik
1 0 0

Zróbcie coś w końcu z wersją kanałów XXX bo mamy 2019 Rok A one dalej w SD

Nauczyciel
490 102 3

Dodatkowo pakiet zawiera 2 kanały, które pasują w nim jak pięść do nosa.

Tym bardziej, więc stosując taki chwyt operator pokazuje,  że  zainteresowanie  musi byc "straszne" tym pakietem.

Zawodowiec
92 38 0

https://forum.upc.eu/t5/ama-z-prezesem-upc-polska/pakiet-extra/td-p/7331

Nadal problem bagatelizowany i nierozwiązany...

Czy może coś w końcu na ten temat wiadomo???

Nauczyciel
490 102 3

Być może były Prezes,  nie zdążył "sprawdzic" co może w tej kwestii zrobić...Pewnie takie rozwiazanie pasuje operatorowi skoro nic w tej sprawie do tej pory nie zrobiono.

.......

) tak bardzo zależy Tobie na tych kanałach , czy ogólnie nie akceptujesz obecnej pakietyzacji?

) @Krzysztof11110  zarzekałeś się o przejściu do Pomarańczowych i tam są podobne " kwiatki" jeśli chodzi o pakiet dla dorosłych...

Zawodowiec
92 38 0

Od dawna już tam jestem

I nie mają problemów z tym żeby kanały XXX były w HD...

W UPC w sensie formalnym jestem właścicielem umowy na czas nieokreślny w drugim mieszkaniu użytkowanym przez siostrzenicę studentkę