UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Specjalista
53 33 1

Pakiet Start HD

Witam

Czy idzie taki owy pakiet zakupić z internetem czy raczej szanse są nikłe ? Szukałem po internecie i regulaminach i tam go nie ma ? 

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
4 ODPOW. 4
Moderator
1058 639 176

Re: Pakiet Start HD

@szczepaniu napisał(a):

Witam

Czy idzie taki owy pakiet zakupić z internetem czy raczej szanse są nikłe ? Szukałem po internecie i regulaminach i tam go nie ma ? 

Z początku myślałem, że Start HD jest jedynie w ofercie solo, jednakże dzięki uprzejmości @Ilona, która z pewnością lepiej zna się na bazie promocji, znaleźliśmy oferty Internet + Pakiet Start HD dla obecnych jak i nowych klientów. Są one dostępne w większości kanałów sprzedaży, jednakże jeśli obecnie posiadasz już zobowiązanie na Internet to możliwość skorzystania z takiej oferty będzie uzależniona od wzrostu opłaty abonamentowej - jeśli takowa nastąpi to myślę, że nie będzie problemu, aby otrzymać taką ofertę na infolinii. Oczywiście przypadek nie dotyczy Działu Utrzymania Klienta.

Specjalista
53 33 1

Czyli nie ma szans aby otrzymać ten pakiet jak jestem na wypowiedzeniu ? A chciałbym Start HD + jakiś Internet. 

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
Wykładowca
919 236 39

@szczepaniu, nie ma za bardzo miejsca w ofercie na taki pakiet. Sam Internet (150mbs) masz najtaniej za 44,99zł, a internet z pakietem select za 54,99zł. Gdzie chcesz między to wcisnąć pakiet start HD by miało to ręce i nogi?

Moderator
1058 639 176

@szczepaniu napisał(a):

Czyli nie ma szans aby otrzymać ten pakiet jak jestem na wypowiedzeniu ? A chciałbym Start HD + jakiś Internet. 

Myślę, że DUK spokojnie znajdzie atrakcyjną ofertę cenową Internet + Pakiet Select tak jak pisze @zylx. Start/Start HD to raczej pakiet dla wielbicieli analoga, których od lat próbujemy zmigorwać na normalne usługi.