anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Podłączenie światłowodu w Gdyni

Witam,moja sprawa wygląda następująco.W Grudniu 2019 roku zamówiłem do domku jednorodzinnego  przez infolinię światłowód bo pani zapewniała że napewno zostanę podłączony z czego bardzo się ucieszyłem bo w końcu normalny Internet będę posiadał ale niestety nastąpiła lawina złych rzeczy począwszy od tego że technik przyjechał i oznajmił że skrzynka jest naprzeciwko posesji i trzeba będzie kopać i chwilę poczekać na informację od upc. Jakoś po 2 tygodniach zadzwoniła pani z upc że jest możliwość podłączenia usługi ale z kwotą abonamentu 240zl za miesiąc przez 24 miesiące lub na 12 miesięcy po 500zl miesięcznie lub też zapłacenie całości czyli jakieś 4500 zł i płacenie abonamentu 60zl przez 24 miesiące. Uważałem UPC za poważną firmę ale gdy chcesz korzystać z ich usługi to klient musi ponosić wszystkie koszty co trochę zniechęca nowych klientów w tym mnie. Pozdrawiam 

4 ODPOW. 4
Highlighted
Tytan
2253 1029 189

Re: Podłączenie światłowodu w Gdyni

Wszystko jest zgodne z regulaminem. Mysliz ze inny dostawca poniesie takie naklady i nie bedzie chcial ich odzyskac? nie wydaje mi sie

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Jakie chcą odzyskać nakłady jak ja za wszystko mam płacić

Highlighted
Tytan
1146 608 106

No cóż sprawa jest prosta, każda firma prowadzi biznes po to by zarabiać.

Więc jeżeli chcesz mieć indywidualne przyłącze to musisz za nie zapłacić, sprawa jest prosta.

Projekt, zasoby ludzkie, to wszystko kosztuje. I tak jest nieźle że jest opcja iż rozbiją Ci to w ramach miesiecznej opłaty.

Cyt. "bo w końcu normalny Internet będę posiadał"
Jak widać jakoś nikt się nie pali do tego aby w tym rejonie inwestować na większą skalę.

Niestety domki jednorodzinne to problem, jedno przyłącze to jeden klient. W budynkach wielorodzinnych ten koszt jest kalkulowany na podstawie potencjalnego zasobu przez co jest niższy.

Także w tym co piszesz nie ma nic dziwnego, firma ponosi koszt INDYWIDUALNEGO przyłącza i chce go odzyskać. Nikt nie wie jak długo będziesz abonował usługę więc to tak zostało rozbite.

-------------------------------------------
Highlighted
Tytan
2253 1029 189

@karolZ napisał(a):

Jakie chcą odzyskać nakłady jak ja za wszystko mam płacić

jak tak to nie rozumiem wyrażonego żalu na końcu twojego posta

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box