UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1217 638 97

Re: Premium TV - oferta sprzedażowa

@Szeptacznapisał(a):

@GDA

Nie  rób "jajec" że UPC to jakiś skansen jeśli chodzi o obsługę klienta.

ale co ty chcesz odemnie?

pytasz to odpowiadam 

jak ci sie takie rozwiazanie nie podoba to dzwon 813 813 813 zamiast strzepic jezyk na forum

Omnibus
410 94 3

@GDA

Przepraszam, czas ochłonąć.

Szkoda czasu na zbędną dyskusję.

...................................................................................................................................................
UPC MAX>ELEVEN>C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Omnibus
410 94 3

Wyjaśniło się, więc info dla zainteresowanych podobnym tematem - czyli częściową rezygnacją z usług.

Po kontakcie telefonicznym z działem rezygnacji:

3 sposoby

- sposób proponowany przez @GDA,      czyli list do Katowic

- przez zakładkę w Moje UPC w           formie załącznika

- w oddziale UPC zajmującym się  Obsługą Klienta .

Nie jest tak źle, jak to na początku wyglądało w linku.Gdyby jeszcze UPC popracowało nad ofertą sprzedażową pakietów Premium: HBO, Cinemax.

Rachunek jest prosty. Obecnie wygrywa HBO GO jako niezależnie wykupiona aplikacja .

...................................................................................................................................................
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Moderator
846 555 144

@Szeptacz na przyszłość dodaj odnośnik. Co do Twojego trzeciego myślnika, to nie każdy oddział UPC zajmujący się Obsługą Klienta przyjmie wypowiedzenie umowy, dlatego też pisałem, że jedynie wybrane LBOK (Lokalne Biuro Obsługi Klienta) to jeszcze robią.

Omnibus
410 94 3

Z ciekawości sprawdziłem obecną cenę za pakiet C+ w opcji streamingu.

Można już pakiet zdobyć za 40 zł dodatkowo kanały z "+".

Cena w UPC jest nadal mniej konkurencyjna.

Na plus podmiana VOD na HD.

GDA
Pan Abonent ;-)
1217 638 97

nie bierzesz pod uwagę zupelnie wygody

niektorzy nie chca sie bawic w streamingi

nie wszyscy maja telewizory smart a ogladanie na komputerze nie jest tym samym co na 50 calach

poza tym nagrywanie pauzowanie i cofanie

i za to warto doplacic dlatego tez cena w kablowce jest taka a nie inna

a najwazniejsze jest to ze mamy wybor

Omnibus
410 94 3

@GDA

Zgadzam się z Twoim tokiem myślenia.

Jeśli oczekuje się świetnej jakości to polecam Netflixa 4K.

Wymiar jakości telewizji w kanałach lineralnych nigdy nie będzie taki sam.

UHD, HDR a nawet 1080 P to raczej pieśń przyszłości na dzień dzisiejszy w naszej kablówce.

To może zapewnić porządny streaming.

Można szukać różnych rozwiązań i i jak słusznie napisałeś dobrze, że jest wybór.

Moderator
846 555 144

Widzę Panowie, że coraz lepiej Wam wychodzi wymiana poglądów. Każdy jak już kiedyś wspominałem woli co innego. Są różne rzeczy bez których człowiek sobie dalszego życia nie wyobraża i u mnie to jest Netflix 4k i odkurzacz automatyczny Xiaomi. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1217 638 97

@Szeptacznapisał(a):

@GDA

Zgadzam się z Twoim tokiem myślenia.

Jeśli oczekuje się świetnej jakości to polecam Netflixa 4K.

otwieram lodówkę netflix, otwieram pralkę netflix

ludzie wyluzujcie z tym netflixem bo to żaden święty gral aby sie tym non stop jarać i podawać za przykład jaka to cudowana usługa

netlfix nie ma nic wspólnego z ofertą CATV więc dajmy sobie spokój z tym przykładem

Omnibus
410 94 3

@GDA

Czy się to Tobie podoba czy nie tego typu serwisy będą pomału wypierac 

telewizję linaralną a stanowią obecnie jakościowo miły dodatek.Cenowo również np. HBO GO.

Napisałeś o alternatywach- podałem możliwie jeden z lepszych przykładów.

Piszesz o funkcji przewijania, nagrywania itp, ja tam wolę VOD co podkreśliłem na plus podmiane na HD w przypadku C+jako pozytywny kierunek.

Tyle w temacie.

Moderator
846 555 144

@Szeptacz odpocznij tydzień od forum, powściągnij język i zacznij szanować innych userów.

@GDA nie jesteś bez winy. Po co w ogóle rozpoczynać takową dyskusję? Jesteś z nami bardzo długo więc gdybyś już nie pamiętał obowiązują tutaj Zasady Społeczności UPC. Tym razem ostrzeżenie.