UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Zawodowiec
218 46 1

Re: Problem z modemem. Czy jestem skazany na Compala (ConnectBox)? Możliwy wybór innego modelu?

@MrPepka

może z Compalem na Puma 7 też już nie będzie problemu...

Profesor
1516 407 78

Re: Problem z modemem. Czy jestem skazany na Compala (ConnectBox)? Możliwy wybór innego modelu?

Skoków pingów to może nie, ale DDoS wątpię, że zostanie rozwiązany w Compalu.
https://zanimnapiszesz.info
Profesor
1296 585 47

Mnie co innego też zastanawia - na stronie niemieckiej jest info, że tam u nich do 1 Gb DL "dali" 50 Mb UL

Poważnie w D 3.1 "tylko" 50 Mb UL? - to w Polsce dla biznesu mają 600/60 i to jeszcze na ED 3.0.

U nas też będzie tylko 50 Mb? - przeciez to żart - biorę net 4x szybszy od tego co mam obecnie i tyle POBIERAM, ale na wysyłaniu mam tylko 2x więcej

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Zawodowiec
218 46 1

@KOCUREK1970

to oczywiste, po pierwsze US jest zawsze deficytowy bo jest mniejsze pasmo do podizału a po drugie dawanie dużego uploadu moze skłaniać uzytkowników do stawiania serwerów zamiast kupować usługę dla biznesu

Profesor
1296 585 47

@pawelbnapisał(a):

dawanie dużego uploadu moze skłaniać uzytkowników do stawiania serwerów zamiast kupować usługę dla biznesu

Nie wiem jak na zachodzie, ale w PL nie da się kupić usługi biznes jeśli nie masz DG, lub jakiejkolwiek innej formy prowadzenia firmy.

No ale już to tego 1 Gb mogli dać przynajmniej 100 Mb UL.

Jakby się zastanowić, to w takim zestawieniu nie widzę sensu by taki internet brać dla siebie - nie z takim UL.

Firma nadal nie zauważa, że rośnie grono klientów i zapotrzebowanie na upload - gdyby był większy UL mogli by pozyskać klientów a tak można powiedzieć że głupie LTE ich z UL kładzie na łopatki.

Będę chciał poza domem obejrzeć sobie coś z mojego serwera, żona np coś innego i co - zapomnij bo mnie 50 Mb UL zamknie na amen?

Teraz jest to już praktycznie nie możliwe, a przecież ponoć idziemy do przodu, rozwijamy się...

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Zawodowiec
218 46 1

I co? ktoś z kolegów z UPC odniesie się do dyskucji na temat nowego ConnectBoxa? 

jakiś Compal z D3.1 czy jednak Arris TG3492? 

trochę głupio że takich informacji trzeba szukać na niemieckim forum 

Moderator
832 545 140

Panowie jeszcze chwila cierpliwości. Na tą chwilę nie możemy nic powiedzieć 

Profesor
1296 585 47

@GMateusz

Hmmm - na tą chwilę nie możecie nic powiedzieć, ale Twój emotionek na końcu zdania coś jakby, coś jakby, no coś jakby sugerował...

Pracuję w UPC
41 48 4

@KOCUREK1970napisał(a):

@pawelbnapisał(a):

@KOCUREK1970

Podeslij to zdjęcie z konferencji to przyjrze sie ktory to modem D3.1 UPC zamierza wdrozyc

Proszę:

https://gsmonline.pl/artykuly/upc-jaka-predkosc-wybrac-1-gbps-zasieg

W linku który wrzucił Kocurek jest oficjalne zdjęcie z konferencji dla dziennikarzy i macie tam kolejno od lewej: Nowy modem zgodny z Docsis 3.1, ConnectBox (obecny) i Boostery (PLC) które testujecie. Więcej szczegółów pojawi się później - konkurencja nie śpi.

Nauczyciel
519 124 6

Chwila cierpliwości, jak z nowym oprogramowaniem do Compala 

@Darek konkurencji nic po tym, jak dowiedzą się jaki to modem, a lepiej dla nas

Zawodowiec
218 46 1

@Darek

no to jest jasność w temacie...czyli nowy ConnectBox to Arris TG3492LG

no to chyba abonenci UPC nie powinni narzekac

Nauczyciel
519 124 6

Pewnie tak, tym bardziej, że z manuala tego routera..:

Profesor
1296 585 47

No to co, kiedy pierwsze testy nowego sprzętu?

Testy w warunkach polowych mam na myśli.

Zgłaszam się do testowania nowego sprzętu

Myślę, że ci którzy zgłaszali problem z PUMA, z DDoSem i pingami winni w nagrodę za wytrwałość i branie udziału w testach softu starego Compala być tym sposobem docenieni i jako pierwsi (jako też króliki doswiadczalne) owy sprzęt do testów otrzymać.

Nauczyciel
475 126 19

@KOCUREK1970dobrze wiesz że tu chętnych nie będzie brakować jestem 2-gi w kolejce

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Omnibus
269 41 4

a ja jestem ciekaw czy wszystkie prędkości internetu na początek dostaną ten nowy sprzęt czy tylko klienci 1Gbps. Obstawiam również że wysyłanie będzie na poziomie 30

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł