UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Zawodowiec
218 46 1

Re: Problem z modemem. Czy jestem skazany na Compala (ConnectBox)? Możliwy wybór innego modelu?

@Azar

przypuszczam, że tylko klienci 1Gbps co jest chyba dość zrozumiałe

nikt przecież za free nie wymieni na sprzęt D3.1, pamiętajcie też że prawdopodobnie będzie wymiana tam gdzie na początek UPC uruchomi D3.1 czyli w niektórych miastach i to pewnie nie w całych, zauważcie że w Niemczech UnityMedia startuje na razie tylko w Bochum

trzeba mieć sieć gotową na D3.1 

Profesor
1296 585 47

Re: Problem z modemem. Czy jestem skazany na Compala (ConnectBox)? Możliwy wybór innego modelu?

Każdy sprzęt D 3.1 jest kompatybilny z ED 3.0, więc nie powinno być problemu na już obecnym etapie go sprawdzić.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1516 407 78

Ja również zgłaszam się do testów nowego sprzętu jeśli jakieś będą. No i inna kwestia, że zgłaszam akces do wszystkich testów jakie będą w UPC Polska.

@pawelb

A klienci narzekający na Pumę 6 nie dostaną? To byłoby logiczne nawet

https://zanimnapiszesz.info
-
Nie dotyczy
1060 0 59

Oooo gdzie początek tego komitetu kolejkowego? Ja również na listę do testów się piszę

P.S.
Czemu z telefonu nie można edytować postów?

Omnibus
269 41 4

@pawelb czyli możliwe że testów jako takich może nie być i tylko ten kto weźmie 1 Gbps dostanie nowy sprzęt i to bedzie jeden wielki test na żywym organiźmie heh a ludzie potem będą dzwonić do działu technicznego i zgłaszać problemy i będą wydawane aktualizacje i taki pomysł wsumie byłby najlepszy.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Zawodowiec
218 46 1

@MrPepka

nie sądzę, dostaną pewnie Ci klienci którzy wezmą usługę 1Gbps

oczywiście, tak jak wspomniał @KOCUREK1970, modemy D3.1 są kompatybilne w dół ale pytanie jaką strategię przyjmie UPC, czy będzie udostępniać nowe modemy tam gdzie uruchomi D3.1 czy udostępni modemy tam gdzie będzie mogła jeszcze zwiększyć liczbę kanałów DS, to ciekawe

@Azar

testy pewnie będą ale ograniczone do obszarów gdzie będą uruchamiane usługi 1Gbps

Profesor
1296 585 47

@MrPepkanapisał(a):

@pawelb

A klienci narzekający na Pumę 6 nie dostaną? To byłoby logiczne nawet

Dokładnie - zwłaszcza, że to im NOWY sprzęt obiecano.

Też uważam to za logiczną konsekwencję obietnicy - było przecież pisane "spokojnie, nowy sprzęt BĘDZIE, nie możemy powiedzieć kiedy, ale BĘDZIE).

Więc narzekający na PUMA i resztę winni tu być potraktowani poważnie i priorytetowo.

Uważam wręcz, że mają takie prawo się tego domagać.

@pawelb

Ależ ja chętnie nowy sprzęt przetestuję z moim obecnym 250 Mb - będzie super, od nowego roku biorę 500 Mb - prosta zależność!

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1516 407 78

Popieram. Obiecano nam nowy sprzęt i ktoś inny kto będzie miał w tyłku Pumę 6 będzie testował?

Ja z kolei przetestuję przy FP60

Omnibus
269 41 4

@pawelb a no tak będą tylko wybarne miasta na początek.

Pamiętam jak obecny compal był na początku tylko dla 250, więc nie liczyłbym na to że odrazu wszyscy hurtem dostaną nowy sprzęt.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Zawodowiec
218 46 1

@KOCUREK1970

tak...pod warunkiem że ci narzekający na Compala wezmą usługę 1Gbps

tak sądzę, to logiczne inaczej pod oddziałami UPC bedą stały tłumy jak za komuny 

poważnie mówiąc nie sądzę, wyobraźcie sobie ile osób przyszłoby po nowego ConnectBoxa?

to by się po prostu nie spięło finansowo, tak myślę

@MrPepka

obiecano że będzie nowy sprzęt ale nikt nie obiecał darmowej wymiany Compala przecież

Profesor
1296 585 47

@MrPepkanapisał(a):

Popieram. Obiecano nam nowy sprzęt i ktoś inny kto będzie miał w tyłku Pumę 6 będzie testował?

Ja z kolei przetestuję przy FP60

Dokładnie - ktoś w tej sprawie nie zrobił nic, miał to gdzieś, ale mieszka w Wawie, Katowicach czy gdzie tam w wielkim mieście to D 3.1 zostanie uruchomione i się będzie śmiał z frajerów jak my:"tamci narobili rabanu, szarpali z nimi i guzik, ja nawet nie kiwnąłem palcem i bez ŁASKI mam nowy sprzęt"?

No przyznam, że zapaliła by mi się wtedy w głowie lampka sygnalizująca tryb wściekłości.

Zawodowiec
218 46 1

@KOCUREK1970

biecano że będzie nowy sprzęt ale nikt nie obiecał darmowej wymiany Compala

nie bardzo chce mi się w to wierzyć ale może w jakiś uzasadnionych przypadkach tak będzie, w każdym razie będziecie mieli temat żeby cisnąć Kamila 

-
Nie dotyczy
1060 0 59

@pawelb...czemu nie ? W końcu jesteśmy jakąś tam elitarną grupą klientów (do tego strasznie marudną). Więc mały ukłon w naszą stronę był by jak najbardziej na miejscu  

Profesor
1516 407 78

@pawelb

Tu nie chodzi czy obiecano czy nie. Tylko o to, że myśmy napracowali się, mnóśtwo raportów myśmy wrzucali do grupy testowej, a sprzęt dostaną ludzie których ta Puma 6 nie obchodzi. O to nam chodzi 

Nauczyciel
475 126 19

@pawelb, tylko tych "marudzących" na forum , aż tak dużo nie było. Czas pokaże

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|