UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
1071 0 58

Re: Problem z modemem. Czy jestem skazany na Compala (ConnectBox)? Możliwy wybór innego modelu?

Właśnie...jakieś 10 - 15 modemików się znajdzie   

Profesor
1380 609 54

Re: Problem z modemem. Czy jestem skazany na Compala (ConnectBox)? Możliwy wybór innego modelu?

@pawelbnapisał(a):

@KOCUREK1970

tak...pod warunkiem że ci narzekający na Compala wezmą usługę 1Gbps

@MrPepka

obiecano że będzie nowy sprzęt ale nikt nie obiecał darmowej wymiany Compala przecież

No to "biere" gdzie podpisać umowę

Co do drugiego akapitu - jestem gotów ponieść opłatę jaką UPC Polska skalkuluje, by już TERAZ mi ten sprzęt wymieniono, ba, jestem gotów tu i teraz podpisać umowę na internet 500 Mb z tym NOWYM sprzętem.

@-

Zgadzam się z Tobą całkowicie!

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
571 141 6

@Azar ja bez problemu dostałem ConnectBoxa do 60Mb/s dwa late temu..

Też piszę się na nowy modem, chyba logiczne, że dużo nas nerwów te problemy kosztowały i wypadałoby nam to jakoś wynagrodzić. Tym bardziej, że do testów się zaangażowaliśmy, poświęciliśmy Nasz prywatny czas.

@pawelb nie ma co gdybać, trzeba poczekać na odgórne stanowisko. Też wypadałoby by zachowali się w porządku do testujących, co zostało już opisane wyżej. A też nieśmiało wspomnę, że wymiana tego Compala jak już będą posiadać inny sprzęt, będzie jakby obowiązkiem, bo jest zbugowany, podatny na DDoSy itp.

Zawodowiec
240 60 3

Na testy pewnie jakas grupa sie zalapie ale pewnie ta u tych u ktorych beda spelnione warunki techniczne do uruchomienia uslugi 1gbps, nie znamy szczegolow w jakich miastach bedzie na początku uruchamiana ta usluga..i czy w kazdej lokalizacji w danym miescie, jeszcze za duzo niewiadomych

Omnibus
271 41 4

@brtkja też dostałem przy przedłużaniu umowy tego compala do 60 dwa lata temu ale nowi klienci nie dostawali przy tej prędkości...

przy 500 jak były testy to była strona do zapisywania i było kilka dużych miast i teraz też tak powinno być. no ale poczekamy na więcej informacji od upc.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Nauczyciel
571 141 6

Ja byłem nowym użytkownikiem, bo dopiero do do mnie do bloku się wprowadzili..

Profesor
1621 418 83

@Azarnapisał(a):

przy 500 jak były testy to była strona do zapisywania i było kilka dużych miast i teraz też tak powinno być. no ale poczekamy na więcej informacji od upc.

Wtedy nie było tego forum stąd specjalna stronka 

Teraz to tu będą szukać testerów

https://zanimnapiszesz.info
Omnibus
271 41 4

@brtk to może dlatego dostałeś?

@MrPepka wsumie racja teraz tutaj są testy wszystkiego to ja też się zgłoszę o ile będą =D może akurat w Katowicach zrobią heh 

Innowator
22 4 1

Was zostawić na chwilę samych. A tu proszę, wątek poszedł do przodu. 

Cóż, jak mi radzicie? Wymieniać moją Motorolę na Compala*, czy czekać na nowy sprzęt?  Podejrzewam, że późniejsza zamiana będzie trudna. 

@-napisał(a):

Oooo gdzie początek tego komitetu kolejkowego? 

Hmmm, niech pomyślę. Może ode mnie?  Jak już powstał, to również chetnię potestuję. 

*Nie wiem, czy uda mi się wyrwać Ubee. UPC jednak kładzie nacisk na Compala.

Profesor
1380 609 54

@userupcnapisał(a):

Was zostawić na chwilę samych. A tu proszę, wątek poszedł do przodu. 

Cóż, jak mi radzicie? Wymieniać moją Motorolę na Compala*, czy czekać na nowy sprzęt?

Sam przyznasz, że Twój wątek idealnie się wkomponował w nowe informacje, nawet tytuł wątku też idealnie do tego pasuje

Nawet Moderator nie może nas pogonić - bo jak by nie patrzeć wszystko to zawiera się w tym temacie

@userupcnapisał(a):

Cóż, jak mi radzicie? Wymieniać moją Motorolę na Compala*, czy czekać na nowy sprzęt?  Podejrzewam, że późniejsza zamiana będzie trudna. 

*Nie wiem, czy uda mi się wyrwać Ubee. UPC jednak kładzie nacisk na Compala.

Ja bym jednak "brał" to co pod gwiazdką zamieściłeś - Ubee może nie jest idealny (o sofcie nie tylko dla niego już przeczytałeś), ale sam sprzęt pochodzi jeszcze z czasów kiedy trzeba przyznać UPC Polska dbało o jakość sprzętu (oby takie podejście operatora ponownie powróciło).

Nie był to Mercedes wśród modemorouterów, ale nie taki crap jak Compal (w sumie to mało ludzi na Ubee narzeka(ło), a i Compal nie był crapem na początku).

Ładnie zagadać do Moderatora biorącego udział w tej dyskusji - a nóż da się Ubee załatwić (podać Moderatorowi wszystkie dane o jakie poprosi i czekać na odpowiedz).

Myślę, że jak ładnie poprosisz i trochę to uzasadnisz - łaskawe spojrzenie Moderatora spłynie na Ciebie (czego życzę)

No i trzymam kciuki!

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1380 609 54

Tu fotki naszego Arris TG3492LG znalezione w sieci.

Czy nasz nowy modemorouter ma wentylator?

C233339lu0qlsoniqebsudb.jpg233340an0d425nrjt9cdtd.jpgimages.jpgimages1.jpgimages2.jpgimages3.jpgimages4.jpgimages5.jpgimages6.jpgimages7.jpgimages56.jpg

Profesor
1621 418 83

Znamy pełną (no prawie) specyfikację tego Arrisa:

https://fccid.io/UIDTG3492LG/Operational-Description/Theory-of-Operations-3728726

https://zanimnapiszesz.info
Profesor
1380 609 54

A tu to samo w pdf co by nie zginęło:
https://fccid.io/UIDTG3492LG/Operational-Description/Theory-of-Operations-3728726.pdf

"The main board uses the Intel Puma 7 (CE2752M) as the central processing unit. Memory
configuration is 512M bytes of FLASH and 1G bytes DDR3 DRAM. The TG3492LG supports up to
four 10/100/1000 Base-TX LAN network interfaces using the Intel PEB7085 Ethernet switch. The
interface to the wired LAN network is through RJ45 ports on the rear of the TG3492LG. WiFi
2.4GHz and 5.0GHz radios are integral to the WiFi board. Communication to/from the radios via
a PCIe interface."
233336uuoon5hlvoovgukh7.jpg233337lbdi0jjbao5ag9v06.jpg233337z9f7rf9a8afp9j5j5.jpg233338s8hgy0dd6gdlua0j4.jpg233338slghdh66yhp6f6hb3.jpg233339lu0qlsoniqebsudb1.jpg233339semkuuepuuu63ei9.jpg233340pqmo88coof52usss2.jpg233340wrz11199xg89j19h12.jpg233341m8bzo9xqxm7jjzgq11.jpg

Nauczyciel
571 141 6

INTEL, ale @Kamil coś wspominał, że szykują routery na innym chipie niż Puma.. Ciekawe czy miał na myśli Puma 6 i przeskok na 7.. Czy w Pumie7 też występuje problem DDoS?

Omnibus
271 41 4

Z góry wygląda jak taki głośnik przenośny. Jeśli będzie miał wentylator to oby cicho działał