UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Naukowiec
1213 363 52

Re: problem z polaczeniem do gier - potrzebna zmiana IP

@isuk_kml, modem który posiadasz nie ma trybu Bridge, aczkolwiek kwalifikuje się do wymiany na connectboxem. Pytanie czy warto.

@Pablo, nie wprowadzam nikogo w błąd, po prostu wiem jak ludzie potrafią mylić nazwy. Jak widać tutaj miałem nosa.

Wykładowca
815 196 10

@isuk_kml jedynym rozwiązaniem, z ktorego ucieszyłoby się UPC, to wymiana modemu na Compala i wtedy będzie inne IP na nowym routerze.. Ale techniicolor jest lepszym rozwiązaniem do gier, którego już nie dają i chętnie by wymienili na Compala. Tylko później nie masz powrotu do żadnego innego routera.

A co do zdalnej zmiany IP, @GMateusz niedawno pisał, że takiego czegoś nie praktykuja, nie mają możliwości. Możliwość na pewno jest, tylko pewnie nie mogą. 

A że możliwość jest, to tylko świadczy fakt, że kiedyś wyciekło IP pewnego dużego streamera i dostawał DDoSy, przez co nie mógł streamować, a co za tym idzie, zarabiać. Walczył o zmianę IP, dopiero jak napisał posta obsmarowującego na FB UPC i udostępnił na swojej grupie i puścił w Polskę, to UPC mu te IP zmieniło. Nie wiem jakim sposobem mu zmienili, możliwe, że poprzez wymianę routera na taki sam, wtedy by się potwierdziło, to co pisze GMateusz, że nie mają możiliwości

Moderator
1426 825 566

@brtk napisał(a):

@isuk_kml jedynym rozwiązaniem, z ktorego ucieszyłoby się UPC, to wymiana modemu na Compala i wtedy będzie inne IP na nowym routerze.. Ale techniicolor jest lepszym rozwiązaniem do gier, którego już nie dają i chętnie by wymienili na Compala. Tylko później nie masz powrotu do żadnego innego routera.

A co do zdalnej zmiany IP, @GMateusz niedawno pisał, że takiego czegoś nie praktykuja, nie mają możliwości. Możliwość na pewno jest, tylko pewnie nie mogą. 

A że możliwość jest, to tylko świadczy fakt, że kiedyś wyciekło IP pewnego dużego streamera i dostawał DDoSy, przez co nie mógł streamować, a co za tym idzie, zarabiać. Walczył o zmianę IP, dopiero jak napisał posta obsmarowującego na FB UPC i udostępnił na swojej grupie i puścił w Polskę, to UPC mu te IP zmieniło. Nie wiem jakim sposobem mu zmienili, możliwe, że poprzez wymianę routera na taki sam, wtedy by się potwierdziło, to co pisze GMateusz, że nie mają możiliwości

A to bardzo ciekawe jest to co piszesz. Pamiętasz o jakiego streamera chodziło? 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Wykładowca
815 196 10

Tytan
2062 813 71

@isuk_kmlnapisał(a):

Witam 

od jakiegos czasu wrocilem do gry diablo 2 gra chodzila bez problemu i od jakiegos czasu dostalem tak zwane REALM DOWN i zablokowalo mi IP. ;( 

https://eu.battle.net/forums/pl/bnet/topic/17614732116

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.