UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 0 1

Promocja na pakiet Eleven Sports- czy automatycznie się przedłuża?

Witam wszystkich serdecznie

Dzwoniła dzisiaj do mnie konsultantka i oferowała Polsat Sport Premium za 14, 99 zł (podobnież promocja limitowana, ale z tego co widzę na stronie jest to teraz normalna oferta, także nic specjalnego).

Przy okazji wyszedł temat, o który chciałbym zapytać. 

Rok temu zadzwoniono do mnie z promocją pakietu Eleven Sports za 5 zł miesięcznie, skorzystałem. Zostałem poinformowany, iż promocja jest na 12 miesięcy i po ich upływie po prostu stracę dostęp do Eleven.

Dzisiaj uzyskałem natomiast inną informację:

- po upływie 12 miesięcy (a to już za tydzień) umowa w zakresie Eleven zamieni się w umowę na czas nieokreślony

- nadal będę płacił 5 zł miesięcznie dopóki nie wypowiem usługi

Czy rzeczywiście tak to działa?

I druga sprawa powiązana po części z powyższą. Mam jeszcze rok umowy na kablówkę i internet, bardzo natomiast chciałbym pozbyć się Horizona i zamienić w go na kartę CI+. Nie satysfacjonuje mnie wykupienie pakietu multiroom, bo nie zamierzam płacić za coś, co powinno być rzeczą normalną, tj. wymiana dekodera na kartę. Bardziej chciałem coś ugrać przy przedłużaniu umowy. Czy jeśli teraz zdecyduję się na jakiś dodatkowy pakier, chociażby ten Polsat Sport Premium, to cała umowa przedłuży mi się o kolejny rok?

Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi

4 ODPOW. 4
-
Nie dotyczy

Re: Promocja na pakiet Eleven Sports- czy automatycznie się przedłuża?

@Informatygnapisał(a):

Dokupione pakiety dodatkowe nie zmieniają zobowiązania na usługi główne więc śmiało można brać.

Jesteś pewny?Jakiś czas temu zastanawiałem się nad promocją za 10 zł za pakiet od Polsatu na 24 m-ce.

Konsultant poinformował mnie o , że w przypadku kończącego się zobowiązania musiałbym zwrócić ulgę za niewykorzystane miesiące. 

Użytkownik
2 0 1

Bardzo dziękuję za odpowiedź! Sprawdziłem w moim UPC i rzeczywiście za tydzień płaciłbym już 10 zł zamiast 5. Także jutro Panią czeka niemiła rozmowa.

Co do dekodera - dziękuję, szkoda, że nie da się tego inaczej zrobić. 

Konto zbanowane
1247 359 57

@Informatygw teorii masz rację, umowy na pakiety dodatkowe nie wpływaja na czas zobowiazania na usługi glówne, w praktyce sporo racji ma @-  To prawda, że okres zobowiązania na pakiety dodatkowe nie przedłuża okresu zobowiąza na usługi główne. Aczkolwiek nie można posiadać usług dodatkowych bez usługi głownej, więc w praktyce musimy płacić za uslugi główne do końca okresu zobowiązania na pakiety dodatkowe lub zapłącić karę, jeśli przed tym terminem wypowiemy umowę. 

@RWSP1987 Konsultant wprowadził Cię w błąd. Ja bym w żadne rozmowy się nie bawił tylko od razu pisał reklamację. 

Konto zbanowane
1247 359 57

@Informatygnapisał(a):

[ciach]kolega chce przedłużać dalej umowę z UPC, więc to czy będzie miał zobowiązanie na pakiety główne nie ma znaczenia. 

[ciach]

Nie zgodzę się. Czasem przy przedłużeniu nie ma innego sposobu jak złożenie wypowiedzenia by coś sensownego uzyskać. A posiadanie pakietów z zobowiązaniem to uniemożliwia.