UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Przejscie z Fiber 300 na Fiber 1000. Brak dekodera Horizon to brak mozliwosci :(

Witam Abonament TV Select ( 2x Karta CI+ ) + Internet Fiber 300 . Czemu nie moge przejsc z internetu Fiber 300 na Internet Fiber 1000 bez wymiany jednej z kart CI+ na Dekoder Horizon ( jest on mi zbedny wole karty CI ). Jedyna opcja jaka mi zaproponowano to internet Fiber 500. W zwiazku z tym przeszedlem na FIber 500 oraz MAX HD dla tv ale chcialbym jedna szybszy internet. Dziwna polityka klient chce zaplacic za wyzsza predkosc internetu a nie ma takiej mozliwosci jesli nie chce dekodera Horizon.

5 ODPOW. 5
Highlighted
Moderator
158 63 45

Re: Przejscie z Fiber 300 na Fiber 1000. Brak dekodera Horizon to brak mozliwosci :(

Witaj @Ptaku na naszej Społeczności UPC,

już wyjaśniam To jaki sprzęt otrzymujesz, wynika m.in. z Regulaminu danej promocji oraz matryc sprzętu. 

Dla każdego pakietu usług/oferty UPC przysługuje inna konfiguracja sprzętowa i niestety ale nie da się tego przeskoczyć. 

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC

Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Re: Przejscie z Fiber 300 na Fiber 1000. Brak dekodera Horizon to brak mozliwosci :(

Czyli ja chce zaplacic wiecej UPC a UPC nie chce pieniedzy. Nie no super :/

Highlighted
Specjalista
44 15 0

Czyli dalej nic nie rozumiesz.....

Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Rozumiem ze istnieje glupi regulamin zmuszajacy mnie do horizona ktorego nie chce. 

Highlighted
Specjalista
73 18 2

Cytując @Adrian , "Dla każdego pakietu usług/oferty UPC przysługuje inna konfiguracja sprzętowa i niestety ale nie da się tego przeskoczyć. "

Deal with