UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
564 391 48

Re: Przycinający dźwięk na programie Trójka Polskie Radio-problem

Czas iśc naprzód i nie bać sie cieżkich decyzji.

Tak samo należy wyłączyć całkowicie analog. Nie wszyscy będą zadowoleni ale przyniesienie to korzysći w przysżłości.

Rozdawnictwo jest złe, ponieważ pomimo tego że coś ktoś dostaje za darmo to ma jeszcze czelność w awanturniczy sposób dopominać się o to.

Tak samo uważam że darmowe speed upgrady przyniosły więcej straty niż zysku (patrzać po falach komentarzy jakie tutaj były). Tego też nie powinno być.

@zylc

Firma ma Ci dostarczyć to co masz na umowie i to w najwyzszej mozliwej dla siebie jakości.

Przypominam to nie jest komuna że wszystko się każdemu należy.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Moderator
932 600 151

Następne wymiany zdań prowadźcie sobie na privie. Nagrody dla autorów następnych postów do usunięcia już czekają. 

Profesor
1380 608 54

@GMateusznapisał(a):
Pozostaje niestety cały czas kwestia zacięć na PR2, PR3, PR24. Ktoś potwierdza?

U mnie jest tak:

PR1 - OK

PR2 - OK

PR3 - rwie audio

PR24 - rwie audio

VOXFM - rwie audio

EskaROCK - całkowity brak audio

Eska – ledwo słyszalna fonia

Pozostałe stacje radiowe działają prawidłowo.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
3 0 0

Wczoraj dostałem informację poprzez czat w Moje UPC, że usterki mają być naprawione do 25.01.

Nauczyciel
564 391 48

Pamietajcie ze to jak zawsze w przypadku UPC prognozowany termin naprawy który moze ulec zmianie

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Użytkownik
3 0 0

Niestety prognozowany termin naprawy, był rzeczywiście jedynie prognozowany... dalej rwie audio w radiu... bardzo szkoda, że tyle to trwa... już ok dwóch mięsięcy...