UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Inspirator
8 2 0

Pytania odnośnie internetu 500Mb

Witam, chciałem zapytać czy ten internet jest stabilny , czy jak mi dadzą nowy modemorouter prawdopodobnie ten Connect BOX (obecnie mam modem EPC3212) to będę mógł go połączyć ze swoim prywatnym CISCO Linksys E4200 v2 .

Ostatnie pytanie dlaczego przy takiej szybkości upload jest tak cholernie marny ?! To nawet nie jest 1/10 a mamy do cholery prawie 2020 rok !

To są jakieś kpiny ze strony UPC ! Przy prędkości 500 Mb upload powinien być minimum 50 Mb a myśle ,że mogę śmiało stwierdzić że powinien być znacznie wyższy 100- 200 Mb . Jakoś w innych krajach tak jest ,a my w Polsce musimy mieć zawsze najgorzej . To tyle ,z góry dzięki za odpowiedź pozdro.

Tagi (2)
4 ODPOW. 4
Tytan
2339 534 106

Re: Pytania odnośnie internetu 500Mb

Odpowiem na pierwsze pytanie. Tak connect box ma tryb bridge więc możesz go połączyć ze swoim routerem, ALE UPC włącza czasem IPv6 i wtedy ten tryb znika. Wystarczy wtedy zadzwonić do nich (albo i napisać priva do któregoś z moderatorów) z prośbą o powrót do IPv4 i bridge powraca.

https://zanimnapiszesz.info
Moderator
1426 825 566

@Wariacik witamy na forum. Aby otrzymać odpowiedź na swoje pytanie nie musisz pytać w kilku tematach na raz to tak słowem wstępu. 

Co do uploadu w UPC to jest on w głównej mierze uwarunkowany typem budowy naszej sieci czyli HFC i tutaj odsyłam do Internetu, aby sobie o HFC poczytać, a także o standardzie transmisji, z którego korzystamy  tj. EuroDOCSIS.

Na wartości uploadu wpływa także wiele innych czynników, nie tylko technicznych. 

Jednakże opinie naszych użytkowników są dla nas bardzo istotne, a budowa sieci typu HFC daje możliwości stałego rozwoju. Co za tym idzie, nie wykluczone jest, że upload z czasem zostanie podniesiony.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Inspirator
8 2 0

Hehe ,spoko ale nie mogłem się powstrzymać Wy jako firma musicie wiedzieć ,że klienci są wymagajacy i chcemy coraz lepiej i coraz więcej . Czasy Neostrady 128 już dawno za nami . Ja mam 250 internet ,ale szczerze to wolałbym przy nim zostać i mieć większy upload bo jest dla mnie ważny niż wariant 500 Mb. Pomyślcie proszę o zwiększeniu uploadu w przyszłości .

Tytan
2062 813 71

Temat zamykam.

Jeśli Autor będzie chciał coś dodać do wątku, lub ktokolwiek będzie chciał temat uzupełnić - proszę o informację na PW do Moderacji lub dowolnego Tytana i temat zostanie ponownie otwarty.
W wiadomości proszę podać adres/link do tego tematu.
Dziękujemy za udział w dyskusji.
.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.