UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Specjalista
62 17 1

Re: Nowe prędkości internetu. Migracja z 60 na 150 Mb.

6 ODPOW. 6
Specjalista
62 17 1

W dniu dzisiejszym zadzwoniłem na infolinię celem dowiedzenia o koszty zwiększenia pŕędkosci że 1120 na 300 mb/s. Obecnie mam Horizon max z  nagrywarką eleven i  ten właśnie Internet. Po chwili dłuższej wyliczania Pani określiła wzrost o 15 zł. Pomyślaĺem drogo tym bardziej ,że  dopiero co podniesiono prędkość do 150 osobom mającym 60 mb/s za darmo. Zapytałem też czy potrzebny jest do Horizona dodatkowy router ..i tu niespodzianka Pani odpowiedzIała że nie. Pytanie rok temu jak chcialem przy przedłużeniu umowy podnieść do 250 mb bez compala nie było mowy. Miesiąc o to walczyłem i nic. Czyżby ktoś wtedy mówił nie bo nie...co dziwne na forum Moderator UPC też to potwierdził. Pytanie jak to w końcu jest...

Naukowiec
1213 363 52

Horizon da radę z 300mbs, ale to szczyt jego możliwości i  lepiej wziąć Compala. Nic za to nie zapłacisz więcej. Być może nikt Ci rok temu nie ściemniał, tylko wtedy mogło jeszcze nie być configa do Horizona na 250mbs. Co do ceny to negocjuj, przypuszczam, że da się taniej 

Specjalista
62 17 1

Dziękujębardzo. Pozdrawiam milego dnia

Omnibus
335 120 6

@Aleksnapisał(a):

Pytanie rok temu jak chcialem przy przedłużeniu umowy podnieść do 250 mb bez compala nie było mowy. Miesiąc o to walczyłem i nic. Czyżby ktoś wtedy mówił nie bo nie...co dziwne na forum Moderator UPC też to potwierdził. Pytanie jak to w końcu jest...

Brakowało adresów IPv4. Obecnie poradzono sobie z tym problemem.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Specjalista
62 17 1

Dziękuję za wyjaśnienie.  Pozdrawiam 

Tytan
2062 813 71

@Aleks

Otrzymanie Compala jest jak najbardziej możliwe - net na Horizonie zostanie wyłączony a aktywowany na Compalu.

Z tym, że Compal wymaga też podłączenia do sygnału UPC - czyli trzeba będzie u Ciebie sygnał UPC rozdzielić splitterem i dorobić dodatkowe 2 przewody koncentryczne, by osobno podłączyć Horizona i Compala.

Usługę podłączenia Compala i rozdzielenia sygnału kompleksowo wykona monter UPC.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.