anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
17 2 1

Rezygnacja z usług po śmierci abonenta

Mam problem. Nabyłem mieszkanie po zmarłym właścicielu. W mieszkaniu jest dekoder UPC. Jak pozbyć się tego sprzętu. Dzwoniłem na infolinię. Temat dla nich był za trudny i rozłączali się, lub proponowali rozwiązanie - ja niby mam zdobyć akt zgonu właściciela i wysłać go listem poleconym z prośbą o rozwiązanie umowy a potem zapłacić za przyjazd technika po dekoder. Nie ma innego sposobu? Chciałem pomóc i wyjdzie że będę przestępcą?

8 ODPOW. 8
Highlighted
Zawodowiec
225 42 8

Re: Rezygnacja z usług po śmierci abonenta

Ten dekoder przecież nie jest Twoim problemem. Więc w czym dokładnie jest problem?

Mieszkanie a zarazem poprzedni Abonent to ktoś z Twojej rodziny?

Highlighted
Innowator
17 2 1

Takie przyszywane dziadki. Przez kilka ostatnich lat nie wychodzli z domu, moja żona kupowała im sprawunki a ja robiłem opłaty. Stąd jestem na bieżąco. Właściciel zmarł trzy lata temu a jego żona w ostatnich dniach lutego. Przyjechała rodzina. Zrobiła pogrzeb. Z mieszkania zabrała co chciała, a ja zostałem z problemem.

Zawodowiec
225 42 8

Nie traktuj tego jako problem, bo to nie jest Twój problem

Żeby było wszystko cacy na linii UPC - poprzedni Abonent to rodzina tego Abonenta powinna dopełnić wszelkich formalności. Ty natomiast możesz wyrzucić ten dekoder na śmietnik, nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji. (oczywiście pamiętając o tym, aby nie naruszyć ustawy śmieciowej  )

Highlighted
Moderator
43 35 23

@Karol53  Zapraszam do widomości prywatnej. Postaram się rozeznac w sytuacji. 
@MarcinONY  Dekoder na śmieci? Brawo za kreatywność. Pozwolisz że tego nie skomentuję. 

Highlighted
Zawodowiec
225 42 8

@Martyna napisałem to oczywiście z ironią.

Miło, że ktoś chce rozwiązać nie swój problem. Bo przyznaj nie jest to w jego gestii.

Highlighted
Moderator
43 35 23

@MarcinONY  no ok , spoko kobiety są czasem dość nerwowe i impulsywne    

Highlighted
Innowator
17 2 1

W jaki sposób mam przejść do wiadomości prywatnej?

Highlighted
Zawodowiec
225 42 8