UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Użytkownik
2 0 0

Rozdzielenie internentu po kablu

Witam, 

Mam Multiroom w skład w którego wchodzi - dekoder Horizon, dekoder Cisco, i router ConnectBox. Connect Box i Horizon jest w jednym pokoju. Dekoder Cisco w drugim. 

Kabel koncentryczny przechodzi od wejścia przez 3 pokoje aż do routera, który po kablu połączony jest z komputerem.

Jakie są możliwości ze strony UPC aby doprowadzić internet na kablu do pozostałych dwóch pokoi?
Czy są dostępne dla użytkownika w ramach abonamentu jakieś switche lub inne urządzenia rozdzielające sygnał z koncentryka czy pozostaje tylko przeciągnięcie kabla UTP bezpośrednio z ConnectBoxa do pozostałych pokoi ?  

4 ODPOW. 4
Tytan
966 578 81

Re: Rozdzielenie internentu po kablu

Witaj.

Niestety tylko utp albo PLC

-------------------------------------------

hosting
Tytan
2365 537 108

Takich możliwości nie ma bo modem od nich możesz mieć tylko jeden. Switche też nie są oferowane (UPC oferuje jedynie Wi-Fi Booster czyli adaptery PLC) więc jak chcesz rozdzielić net po kablu rj45 (bo po koncentryku się nie da) to po zakupieniu swoich switchy

https://zanimnapiszesz.info
Tytan
2105 817 72

@MrPepka napisał(a):

jak chcesz rozdzielić net po kablu rj45 (bo po koncentryku się nie da)

https://www.youtube.com/watch?v=rhCaZqxVAJE

@Mafox 

Albo musisz położyć skrętkę komputerową RJ45, albo wifi, albo PLC.

Albo zakupić co pokazałem w linku na YT.

Switch kupujesz sobie sam (najlepiej odrazu z portami 1Gb).

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
2 0 0

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, poszedł kabelek od routera.