UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Użytkownik
3 0 0

Skok pingu

Witam, wczoraj odczułem spory skok pingu w grze Counter Strike Global Ofensive, otóż zawsze jak grałem ping nie przekraczał 10 a wczoraj zagrałem jedną grę miałem stałe 30 pingu, czym to może być spoeodowane i jak to naprawić?

5 ODPOW. 5
Omnibus
344 55 4

Re: Skok pingu

Możliwe że nastapiła zmiana trasy do serwera i ping wzrósł.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Tytan
966 578 81

Nie podales zadnej informacji o ktora mozna bylo by sie oprzec przy odpowiedzi.

Jak komputer laczy sie z routerem ?

Jakie masz urzadzenia.

Nie wymagaj od nas prosze odpowiedzi bez zadnych danych.

30ms w cs go to bardzo przyzwoity wynik. 

-------------------------------------------

hosting
Użytkownik
3 0 0

Niepomyślałem żeby coś podać bo pisałem na szybko, więc tak komputer się łączy przez kabel z routerem a urządzenie to chodzi o jaki router, podzespoły pc czy konkretnie o co?

Konto zbanowane
441 160 29

30 pingu i coś Ci nie pasuje ? 

30 ms to świetny wynik, jak będzie powyżej 100, 120 to wtedy coś już będzie nie za fajnie do gier online, ale 30 ? idealny ping

Zwykly bym zaproponował zmiane z ipv6 na ipv4 i ustawienia fabryczne 30 sek trzymając reset z tyłu modemu (na pewno nie zaszkodzi jak to zrobisz), ale na prawdę 30 pingu to jest nic, nie zauważych różnicy pomiędzy 10-30ms

Tytan
2105 817 72

@Hyp5r napisał(a):

Niepomyślałem żeby coś podać bo pisałem na szybko, więc tak komputer się łączy przez kabel z routerem a urządzenie to chodzi o jaki router, podzespoły pc czy konkretnie o co?

Jaki to dokładnie router (nazwa, oznaczenia)?

Jaka w komputerze karta sieciowa?

Jaki system operacyjny?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.