UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Profesor
1475 644 61

Re: wypatrujemy telewizji cyfrowej ze światłowodu...

@ogromnynapisał(a):

Tak wiem to moja wina, ze tak mam.

Nikt tego nie twierdzi - taką politykę UPC Polska miało KILKA lat temu i taką stosowali (bo JUŻ jakaś instalacja tam była).

Ja awarii z bycia w UPC nie miałem nigdy żadnej (a jestem już z Nimi 10 lat) - u mnie zrobili jak nakazuje sztuka (instalacje i przyłącze robili od podstaw).

To co Ciebie dotknęło zależy tylko i wyłącznie od LOKALIZACJI.

@Fredek50

Panie Fredku bez urazy - ale Pan w kółko jedno i to samo.

Pytam zatem, skoro światłowód z UPC idzie do samego bloku, to jakie zakłócenia LTE, jakie problemy natury uszkadzalności, skoro przewód koncentryczny to ostatnie góra 100 m i to jeszcze wszystkie przewody są pod dachem - wyjaśni mi to Pan?

Były u mnie burze, waliło gradem - net i tv z fonem działa, no cuda Panie Fredku, chyba cuda...

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1475 644 61

Re: Światłowód do mieszkania? Czy ktoś korzysta? Opinie? Cena?

@Fredek50

Pan pisze o testach, ja wskazuję komercyjne rozwiązanie (pytający musi sobie to sam tu na forum znaleść).

W testach jest wszystko ładnie i pięknie - w realu już nie.

Dopóki w UPC Polska jest choćby JEDEN klient tv ANALOGOWEJ - nie ma szans na wdrożenie ED 3.1 (w jakiejkolwiek wersji).

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
194 45 24

@KOCUREK1970  wszystko kiedys było w testach i pózniej wdrożone , tylko w UPC jest wdrozone a sprzęt w testach u odbiorców. Ja jestem zwolennikiem nowoczesności i lubie zmiany w elektronice.

Profesor
1475 644 61

napisał(a):

@KOCUREK1970  wszystko kiedys było w testach i pózniej wdrożone , tylko w UPC jest wdrozone a sprzęt w testach u odbiorców.

No to chyba dobrze?

Omnibus
194 45 24

@KOCUREK1970  dla UPC to dobrze mają za frajer testerów i jeszcze testerzy płacą iresetyja.

No nie wyobrażam sobie zeby jkaś fabryka np.wagonów dawała pasażerom wagon. Srzęt musi być dobry po testach w fabryce. Jeżdziłem przegubem, Solaris i nie testowałem musiał być sprawny odrazu.

Nauczyciel
655 448 61

Dżizas jaka ta dyskusja jest jałowa.....

Tak światłowód jest lepszym medium ale co z tego skoro najwięksi operatorzy mają takie oferty a nie inne ?! W życiu u nie będzie symetryka a nawet połowy UL co DL

@Fredek50Zapomnij Pan o FTTH w UPC w lokalizacjach gdzie jest już przyłącze koncentrykiem.

Wyjaśniam

Nie ma sensu inwestować skoro jest już coś co działa i to znają. Światem rządzą księgowi a tu rachunek ekonimiczny móswi jedno, zostawiamy po staremu bo damy rade jeszcze na tym dobrze zarobic.

Ciesze się że jest PAn zafascynowanyy nowinkami ale czas zejść na ziemię i zacząć po niej twardo stąpać. Pan jest klient indywidualny czyli ten na końcu łańcuszka a UPC to korpo które łągnie mówiąc ma Cię jako jednostkę w ..... (samemu można sobie dokończyć)

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Omnibus
194 45 24

@Pablozgadzam się z Tobą ale już w bloku Orangutany  zakładają  światłowód ,pytałem  to w tym moim bloku tylko 60 Mb/s. Ale coś sie dzieje.idzie nowość.

Nauczyciel
655 448 61

napisał(a):

@Pablozgadzam się z Tobą ale już w bloku Orangutany  zakładają  światłowód ,pytałem  to w tym moim bloku tylko 60 Mb/s. Ale coś sie dzieje.idzie nowość.

Zalecam dobrze poczytać regulamin świadczenia ich usługi IT, prękości minilane i takie tam.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Omnibus
194 45 24

@KOCUREK1970    co tu wyjaśniać to sama fizyka właśnie na te kable końcowe działa zakłócenie telefoni LTE a co dla fal radiowych dach albo ściany, przeciez korzystamy z telefonu i właśnie te fale powodują ingres w sieci.

Profesor
1475 644 61

napisał(a):

@KOCUREK1970  dla UPC to dobrze mają za frajer testerów i jeszcze testerzy płacą iresetyja.

Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

A i przypominam, że na tych frajerach i Pan skorzysta.

napisał(a):

No nie wyobrażam sobie zeby jkaś fabryka np.wagonów dawała pasażerom wagon.

W szpitalach podaje się eksperymentalne leki grupie testowej.

napisał(a):

Jeżdziłem przegubem, Solaris i nie testowałem musiał być sprawny odrazu.

Myślisz, że zbudowano autobus bez sprawdzenia komfortu podróżnych?

Jestem powinien, że pierwszymi testującymi byli sami konstruktorzy na torze zakładowym.

Nie cieszy to Pana, że firma UPC słucha głosu swoich klientów? (ja wiem, że nie wszystkich słucha, ale i nie wszystko co chce klient można spełnić - mowa tu o rzeczach realnych).

Omnibus
194 45 24

@KOCUREK1970  to masz szczęście bo miałem takich klientów  po burzy w wierzowcu przy ul. Dolnej w Warszawie pare lat temu ze uszkodziło parę głowic telewizorów i to na 5 piętrze.

Nauczyciel
573 158 23

napisał(a):

z "Orangutami" to lepiej uwarzać i trzymać się z daleka

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profesor
1475 644 61

@Fredek50

Panie Fredku - mam BTSa Plusa 30 m od mojego bloku - zakłócenia LTE, u mnie ich nie widzę (a jesteśmy najbliżej ulokowanym blokiem z usługami UPC).

Przenikanie LTE jest w spartolonej instalacji, którą spartolili sami lokatorzy robiąc coś na pałę, bez namysłu i bez wiedzy instalatora.

Nie ma mozliwości by instalatorzy z UPC spaprali pracę - mają konntrole tego co i jak montują.

Na forum Elektrody są setki postów, gdzie klient się pcha do kablówki i próbuje coś podłączyć, zmienić itd nie mając zielonego pojęcia o DOCSIS.

Ingres w sieć powodują sami KLIENCI swoimi nieudolnymi działaniami.

Co do awari w bloku - skoro cała sieć tv opierała się o koncentryk, może nie było tam uziemienia - efekt wiadomy.

Podczas największych burz żona oglada tv, korzystamy z netu i jakoś od 10 lat od kiedy mamy UPC nic sie przez to nie uszkodziło.

Omnibus
194 45 24

@KOCUREK1970  ja też oglądam w burze i nic mnie się nie uszkodziło i TVsat tez miałem i nie walneło..Dobrze że mieszkam w 4 piętrowym bloku to w klatce jest z 10 mieszkań i sami starsi to nie grzebią, Instalacja w dobrym stanie w korytkach.Kiedys skrzynki były zamykane na klucz i dodatkowo kłódki a teraz kłódki poznikały.

Profesor
1475 644 61

@Fredek50

A te kłódki to tak sobie same z siebie zniknęły, czy może instalator sobie zabrał, bo nie miał czym zamknąć piwnicy gdzie miał rower?

Jak nie ma kłódki to już ktoś tam nieuprawniony grzebał - a potem wszyscy zdziwieni, że usługi w bloku działają jak działają.

Kto to wszystko niszczy, samo się niszczy?

Dopóki ludzie nie zrozumieją, że wszystko ma swoją cenę, wszystko kosztuje a nawet za bezpańskie ktoś komuś zapłacił - to niszcząc coś niszczysz swoje własne pieniądze.