UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Moderator
1010 661 162

Re: wypatrujemy telewizji cyfrowej ze światłowodu...

@Marcinkurek633 wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta + imię i nazwisko). 

Powiedź jak to teraz wygląda - czy skrzynka jest ciągle otwarta?

Użytkownik
3 0 0

@GMateusznapisał(a):

@Marcinkurek633 wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta + imię i nazwisko). 

Powiedź jak to teraz wygląda - czy skrzynka jest ciągle otwarta?

Generalnie to teraz już skrzynka tam jest wogóle nie potrzebna, żadne kable przez nią  już nie idą, ponieważ po kolejnej modernizacji i przenosinach modemu w mieszkaniu spliter i fiterki mam wewnątrz a nie na klatce (wcześniej sygnał TV wchodził na jednym końcu mieszkania a internet na drugim bo o to prosiłem ).

Akurat z pracy montera który do mnie przychodził jestem bardzo zadowolony, jedynym zgrzytem było właśnie pozostawienie tej skrzynki.

Moderator
1010 661 162

Z Twojej poprzedniej wiadomości wywnioskowałem jednak coś innego. Technik dopuścił się zaniedbania skoro pozostawił skrzynkę w takim stanie. Komuś mogła stać się krzywda - sam napisałeś, że drzwiczki spadły nieopodal Twojej córki. Następnym razem zgłaszaj proszę takie rzeczy od razu.

Nauczyciel
573 158 23

@GMateuszjeśli mogę się wtrącić, warto było by wyczulić firmy na jakość powiezonych im prac bo z tym jest różnie. U mnie na klatce wasza ekipa z trzy razy poprawiała skrzynkę na korytarzu(wisiala na kablach) dwie wizyty techników nie przygotowanych brak wiertarki i drabiny, za trzecim podejściem wymienili skrzynkę ale wycieli mieszkańcą instalację domofonową nie podłączając jej bo to nie ich robota. Instalacja szla przez stara skrzynkę bo wczesniejsza firma kablowki miała tez domofony pod sobą. Oczywiście temat był zglaszany do UPC, ale brak odzewu.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Moderator
1010 661 162

Przyjrzę się temu co zgłaszasz, odezwę się na priv. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1367 683 107

@ogromnynapisał(a):

wasza ekipa 

Aby być precyzjnym to nie jest ekipa UPC tylko firma zewnetrzna świadcząca usługi na rzecz UPC

ale oczywiście wszelkie przypadki tego typu należy zgłaszać do UPC, która podpisuje umowy z podwykonawcami - kilka takich zgłoszeń i podwykonawca może żeganć się z kontraktem

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Nauczyciel
573 158 23

@GDAwiem ze to sa podwykonawcy, ja przeżyłem, nie to bym się czepiał było minęło. Ale każda firma traci na takich różnego rodzaju wtopach. Najważniejsze by wyciągnąć wnioski na przyszłość.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profesor
1475 644 61

@ogromnynapisał(a):

Najważniejsze by wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Ale jakie wnioski - że przetarg wygrywa firma, który zaproponuje najniższą cenę za swoje usługi a może to, że instalatorzy gonią w piętę bo tak ich dyspozytor ciśnie?

Dziś to jest tak, że duży wygrywa przetarg a potem szuka podwykonawców, by zakończyć to tym, że każdy instalator ma swoją firmę...

Zapytajcie się instalatorów, jaką ostatnią fakturę wystawili a za jaką im zapłacono - po 2, 3 mc ganiają za WŁASNE pieniądze.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.