UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
550 132 6

Re: Swoboda w układaniu kolejności kanałów

Jeśli uśmiechają się kasą, to chyba jasne

Omnibus
471 98 3

Niech się uśmiechają tą kasą.. tylko co na tym zyskuje klient?

Nie ma co dyskutować, trochę z nostalgią wspominam dawną UPC, jeszcze 10 lat temu wstecz

Taka możliwość układania własnej listy kanałów na dekoderze  była udostępniona.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Profesor
1573 418 80

@Szeptacznapisał(a):

Kiedy niby? Bo ja nie przypominam sobie

https://zanimnapiszesz.info
Omnibus
471 98 3

- 10 lat temu=?

...................................................................................................................................................
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Profesor
1573 418 80

Nie no, ręce mi opadają. 10 lat temu w UPC gdzie (na jakim sprzęcie)?

Omnibus
471 98 3

@MrPepka

Może coś mi się tutaj pomyliło co do tej własnej listy kanałów, na pewno można było " ukryć" na liście niepożądane kanały.

Fakt, że pewne funkcjonalności w temacie były lepiej rozwiązane.

Profesor
1573 418 80

Eeh. Lista ulubione na Mediaboxach i Horizonie jest cały czas, działa i ma się świetnie

Nauczyciel
513 133 22

@Szeptacznapisał(a):

Tak była taka możliwość na poczatku platform cyfrowych, Wizja Tv i cyfra +, ale to było jakieś 18-20 lat temu. W UPC to nie wiem czy bylo no po za analogiem

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Nauczyciel
550 132 6

Wiesz, dla klienta by było najlepiej jakby mógł sobie wykupić kanały, które tylko ogląda. Jak mają możliwość zarobic na liście kanałów, to to robią. Ty też byś tak robił jakbyś miał firmę. Klienci się przyzwyczaja, ja swoje kanały co oglądam znam na pamięć.

Profesor
1573 418 80

@brtknapisał(a):

Wiesz, dla klienta by było najlepiej jakby mógł sobie wykupić kanały, które tylko ogląda. 

Tak, był kiedyś taki pomysł. Problem w tym, że każda stacja kosztowałaby w takim modelu 5-10 zł i firmy uznały to za nieopłacalne

Dzisiaj powrócono do tego pomysłu, ale ludzi potrzebujących taki model TV jest zbyt mało (https://antyweb.pl/polacy-najchetniej-kupowaliby-telewizje-a-la-carte/)

Omnibus
471 98 3

Nie ma sensu dyskutować nad listą kanałów. Ponarzekałem, przepraszam jak ktoś z tego powodu odczuł dyskomfort.

Tak już na chłodno, osobiście zaczynam się łapać na tym, że z czasem coraz rzadziej korzystam z tradycyjnej ramówki.Od czasu do czasu4 jakiś sensowny dokument na NG, czy BBC, sport czy informacja.Jako tło Stars TV...Seriale, na które odcinki trzeba czekac.Żona jakieś programy lifestylowe typu TLC. Zaczynamy doceniać plusy telewizji na bazie streamingu, wygodę, kontrolę nad czasem i treściami jakie oglądają dzieci porównując z linaralną tv m.in.wciskanie reklam między bajkami -masakra.

Dokładnie zgadzam się z autorem poprzedniego posta, najlepiej mieć wykupiony dostęp do kilku-kilkunastu kanałów, które się ogląda. Cóż UPC wybrała taki a nie inny model biznesowy związany z pakietyzacją, trzeba to zaakceptować.Z resztą jak większość liczących się operatorów. Coraz bardziej zaczyna się liczyć jednak jakość, nie ilość.Może kiedyś.

Nauczyciel
514 376 46

Ehh i znowu klania się to że @Szeptacz nie wiesz jak ta branża funcjonuje.

To nie do końca wola UPC że pakiety są takie a nie inne.
Nadawcy sprzedają swoje programy w pakietach czy tego chcesz czy nie.
Owszem był kiedyś eksperyment z własną listą kanałów (niestety nieudany głównie z powodu kosztów co przekładało się na nikłe zainteresowanie).

Nadawcy nadają ton tego jak wyglądają pakiety. To nie operator decyduje ponieważ nadawcy w polsce dyktują warunki "a jak się nie podoba to spadaj"

Czy ktoś wyobraża sobie żeby poważna kabłowka nie posiadała linearnegio kontentu grupy Discovery ? No nie a skoro tak jest to oni są górą (przykład pierwszy z brzegu)

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Nauczyciel
550 132 6

Narzekać i tak nie możemy, bo Sport jest posegregowany jeden po drugim, filmowe też. Jak pisałem wyżej, ja się nauczyłem jaki kanał gdzie jest, co oglądam, czasami sobie przelecę po kanałach co jest. Ale nie ujmując tematowi, jakby to wprowadzili to bym sobie posegregował, tylko później znowu bym musiał się uczyć co gdzie mam, a nawet bym miał problem, bo bym pomieszał filmy ze sportem i przyrodniczymi.

A tak btw, to jedyne co mnie denerwuje, to inny rozkład kanałów na Horizon i Mediaboxie.

Omnibus
471 98 3

@Pablonapisał(a):

Czy ktoś wyobraża sobie żeby poważna kabłowka nie posiadała linearnegio kontentu grupy Discovery ? No nie a skoro tak jest to oni są górą (przykład pierwszy z brzegu)

AMC HD, History 2, VH1Classic..mogę sobie wyobrazić, wierz mi.

To część kontentu oferowanego przez nadawców, z którymi operator współpracuje, a pakiet od Universala?

( mam dostęp do tych kanałów, więc mam neutralne podejście co posiada lub nie poważna kablówka)

Nauczyciel
514 376 46

@Szeptacznapisał(a):

@Pablonapisał(a):

AMC HD, History 2, VH1Classic..mogę sobie wyobrazić, wierz mi.

( mam dostęp do tych kanałów, więc mam neutralne podejście co posiada lub nie poważna kablówka)

No i tu jest pies pogrzebany, jest tylko "JA", "JA" i jescze raz "JA".
Masowa TV kablowa nie jest skrojona pod "JA".

Według mnie AMC HD, History 2, VH1Classic to kanały z grupy krzak które nie wplywają na decyzyjność w podejmowaniu decyzji czy oferta pakietowa jest atrakcyjna czy nie.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting