UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
493 102 3

Re: Swoboda w układaniu kolejności kanałów

@Pablo

Piszesz o nadawcy Discovery w kontekście szanującego się operatora, dla kogoś innego takim extra pakietem może być powiedzmy pakiet kanałów od Universal Network.

Z resztą " masowa telewizja" była na topie kilka lat temu, pomału treści zaczynają coraz bardziej personalizowane.Mam na myśli treści poza linaralną telewizją jak piszesz dla masowego odbiorcy.

W UPC należy chwalić rozbudowę VOD, ostatnio np. Epic Drama, C+W jakości HD itd.

.....................................................................................................
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu jego napisania i nie może służyć jako dowód przeciwko niemu w dniu kolejnym.Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Nauczyciel
655 448 61

@Szeptacznapisał(a):

@Pablo

Piszesz o nadawcy Discovery w kontekście szanującego się operatora, dla kogoś innego takim extra pakietem może być powiedzmy pakiet kanałów od Universal Network.

Jak myślisz ?

Procentowo ile osob chce miec kanały TVN-u (bo to własnie jest czesc grupy Discovery) a ile kanał Uniwersal Channel ?

Nie manipuluj faktami i nie zmieniaj tematu, jesteśmy na forum operatora któego głównym założeniem jest kontent linearny więc dyskutujmy ale na temat.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Nauczyciel
493 102 3

Ilu jest abonentów UPC, wątpię by Discovery tak łatwo sobie odpuścił , reklamodawcy byliby dodatkowo niepocieszeni.Każdy ma w tym jakiś interes.

Może to niezbyt dobre porównanie.W Orange IPTV pakiet Polsat jest dodatkowo płatny.Czy każdy abonent to wykupuje, wątpię i tu brak wspomnianych kanałów związanych z nadawcą Discovery byłby do " przeżycia", nie wspomninając o dostępie do TVN poza UPC

.....................................................................................................
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu jego napisania i nie może służyć jako dowód przeciwko niemu w dniu kolejnym.Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Nauczyciel
655 448 61

No nieeeee , wybacz ale uśmiałem się po pachy

Ty chociaż zajrzałeś na to co jest w tym pakiecie ?
Podpowiem, kanały spoza main streamu

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Nauczyciel
493 102 3

@Pablo

Wymiana zdań już chyba dawno odbiegła od głównego tematu , nie do końca  ogarniam Twój ostatni post i tak w sumie rozmowa zmierza do nikąd.

UPC- nowoczesna telewizja.To nie tylko kontent linearny( ale co ja tam mogę wiedzieć.;-) )

EOT

Nauczyciel
612 167 8

Ale nie można zarzucić UPC, że ich pakiety nie wyglądają korzystnie na tle konkurencji, bo są na prawdę w dobrej cenie, w szczególności dla nowych klientów i w DUK. Jak ktoś sądzi inaczej, to chyba z Vectra nie miał do czynienia 😁 Gdzie dalej mają mnóstwo kanałów w SD w niższych pakietach jak Polsat Sport, TVP Sport, NG itp, i co najgorsze, dublują się HD z SD! W UPC SD są zastąpione HD dla wszystkich osob, a nie że za HD trzeba brać wyższy pakiet.

Ale tam chociaż można sobie kanały poukładać, ale kto się na takie coś zdecyduje mając do wyboru układanie albo kanały w słabej jakości? Bo już nie wspomnę że ich bitrate też kuleje, że ich HD wygląda jak SD w UPC.

Nauczyciel
493 102 3

@brtk

/ wróbelki ćwierkają o  ciekawych zmianach w Vectrze/