UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Technetix Tris 307p - odbiór darmowych kanałów DVB-C

Witam, posiadam rozdzielacz sygnału Technetix Tris 307P, do którego obecnie podłączony jest modem/router internetowy Compal, tak jak na obrazku poniżej (środkowe gniazdo wyjściowe):

technetix.jpg

Chciałbym skorzystać z możliwości odbioru darmowych kanałów DVB-C poprzez podłączenie telewizora (z wbudowanym tunerem DVB-C). Pytanie może trywialne, ale  do którego wyjścia powinienem podłączyć TV? Pierwsze wyjście DATA, czy też RTV?
Dziękuję za pomoc.

3 ODPOW. 3
Highlighted
Tytan
2705 577 130

Re: Technetix Tris 307p - odbiór darmowych kanałów DVB-C

Podłącz TV do gniazda DATA w zwrotnicy (patrząc na zdjęcie to będzie lewe gniazdo)

Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Podłączyłem sprawdzonym kablem koncentrycznym i niestety nie wyszukuje żadnych kanałów.  Telewizor to Samsung UE65RU7402U, w opcjach wyszukiwania wybrane zostały kanały cyfrowe i analgowe, operator UPC (przy tej opcji możliwe jest tylko wyszukiwanie szybkie) i odpowiednie parametry dla woj. małopolskiego, w którym mieszkam, czyli: ID 43157 i 122000 kHz (modulacja 256 QAM, szybkość transmisji symboli: 6900 kS/s.  Próbowałem też pełnego wyszukiwania bez podawania operatora UPC i również klapa. 
Chyba pójdę na łatwiznę i zamówię serwisanta bo nie mam już do tego nerwów. 

Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

Probowales ze wszystkich wyjsc szukac sygnalu?

to bardzo dziwne ze nic nie znalazl

ale wezwanie technika to bardzo dobry pomysl - raz ze nie powinno sie grzebac samemu w instalacji aby jej nie rozszczelnic a dwa ten rozdzielacz jest do wymiany, takiego UPC juz nie uzywa

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV