UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
1071 0 58

Telefonia komórkowa i współpraca Play z UPC

Media podają ostanio, że dogadaliście się z Play odnośnie usług telefonii komórkowej.
Czy są już znane jakieś ceny? Czy również będziecie mieli pakiety no limit?

Jak np. będzie wyglądać sprawa z przeniesieniem numeru z play do was? Uchylcie rąbka tajemnicy  

11 ODPOW. 11
Menedżer Społeczności
232 306 77

Re: Telefonia komórkowa i współpraca Play z UPC

Zgadza się. Play i UPC Polska podpisały umowę o współpracy, dzięki której UPC Polska będzie mogła świadczyć usługi mobilne jako operator wirtualny (MVNO).

Jeśli zaś chodzi o szczegóły o które pytasz, tj. ceny, pakiety lub przeniesienie numeru - jest jeszcze za wcześnie, żeby o tym rozmawiać.

John Carmack pytany o to kiedy ukaże się nowy tytuł id Software, nad którym ówcześnie pracowano, odpowiadał zawsze "When it's done". W tym wypadku też musimy wykazać się odrobiną cierpliwości 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Użytkownik
5 0 0

a kiedy mozna sie spodziewac wprowadzenia oferty? w tym roku jeszcze? bo ogolnie pasuje mi internet od upc, ale ostatnio orange wprowadzilo u mnie swiatlowod wiec nie wiem czy warto czekac...

Omnibus
233 73 5

Nie kieruj się światłowodem bo więcej z tego problemów niż korzyści. To tylko narzędzie, które daje lepsze efekty przy usługach symetrycznych, czego Orange nie daje. W praktyce te cienkie niteczki idące w szachtach nowego budownictwa bywają rozrywane przez pracujących tam hydraulików i innych "wykańczaczy mieszkań". W Orange tv nie jest DVB-T lecz streamingowa, więc chyba nie muszę tłumaczyć ułomności tego rozwiązania?

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Profesor
1380 609 54

@Kamilnapisał(a):

Zgadza się. Play i UPC Polska podpisały umowę o współpracy, dzięki której UPC Polska będzie mogła świadczyć usługi mobilne jako operator wirtualny (MVNO).

Ale to zaraz - usługi będzie świadczył Play czy UPC Polska?

Jeśli UPC Polska, to jak z Waszym zasięgiem w miejscach gdzie Was nie ma?

Nr będzie aktywny tylko tam gdzie dociera UPC, czy będzie to normalna komórka na własnych BTSach Playa lub roamingowych?

Wszystko jest strasznie niejednoznaczne.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
271 41 4

Będą działać na nadajnikach Playa czyli roaming krajowy.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
-
Nie dotyczy
1071 0 58

@KOCUREK1970 jak niejednoznaczne? Mało to MVNO w Polsce?

Będą wykorzystywać nadajniki Play dla swojej telefonii i już

Nauczyciel
540 138 22

@KOCUREK1970nadajniki Play i pewnie jednego partnera roamingowego jak Virgin Mobile

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profesor
1380 609 54

No jednak jednoznaczne to nie jest - sam Play ma mało własnych BTSów (a te które ma wykorzystuje do swojego netu LTE), a tu zamiast Play ma obsługą zająć się UPC Polska.

Zresztą, ostatnimi czasy Play nie cieszy sie estymą wśród klientów...

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
1071 0 58

@KOCUREK1970 http://www.telko.in/1000-nowych-wiez-w-sieci-playa-w-2018-r

Może to jest powiazane? Z tego co wiem Play idzie mocno w tworzenie własnej infrastruktury, tak by mieć zasięg wszedzie bez współpracy z innymi.

Profesor
1380 609 54

@-

Odpowiem tak - nie powinno się całej swojej gotówki trzymać w jednym banku!

-
Nie dotyczy
1071 0 58

@KOCUREK1970 nie idzie się nie zgodzić