UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Użytkownik
4 0 0

Telewizja w ofercie studenckiej

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie telewizji w ofercie dla studentów. Mam connect box, przed nim mam rozdzielacz z którego jeden kabel podłaczyłem pod TV i mam tylko 5 kanałów.... Wiem, że potrzebuję modułu CI , ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat ilości kanałów jakie są w tej ofercie (bo podobno są - pewnie tylko podstawowe) i czy moduł CI jest dodatkowo płatny?

8 ODPOWIEDZI
Nauczyciel
436 116 18

Re: Telewizja w ofercie studenckiej

@WhiteDarkypowinno być około 30 programów, musisz dać szukanie tv cyfrowa kablowa i tv z dvb-c

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
GDA
Pan Abonent ;-)
1180 626 95

Nie potrzebujesz modułu CI+

Ale potrzebujesz telewizor z głowicą DVB-C czyli w miarę nowy

Skoro wyszukales tylko 5 kanałów to mam wrażenie że znalazło ci tylko kanały analogowe a tych 30 niekodowanych które masz w ofercie studenckiej twój telewizor nie jest w stanie odebrać 

Ale spróbuj jeszcze raz sprawdzić w menu telewizora czy możesz wybrać szukanie kanałów cyfrowych

Użytkownik
4 0 0

Mam telewizor LG 29ln450, wyszukuje mi kanały cyfrowe tylko że TVP działa, a Polsat już nie, jest gdzieś lista dostępnych kanałów?

Nauczyciel
436 116 18

@WhiteDarkynapisał(a):

Mam telewizor LG 29ln450, wyszukuje mi kanały cyfrowe tylko że TVP działa, a Polsat już nie, jest gdzieś lista dostępnych kanałów?

@WhiteDarkyhttps://www.upc.pl/telewizja/poznaj/kanaly-tv/lista-kanalow-tv/

a masz tam opcje wybor operatora ja mam lg lb cos i wybieram ustawienia - ustawienia cyfrowej tv kablowej- operator usługi

Użytkownik
4 0 0

No dobrze, tylko żaden z pakietów nie odpowiada temu co odbieram. Ktoś ma jakiś pomysł? Również mam tak samo w ustawieniach

Nauczyciel
436 116 18

@WhiteDarkyrobisz wszystko tak jak tu po za włożeniem modulu https://www.upc.pl/pdf/upc_mediamodul_ci_plus_instrukcja_uzytkownika.pdf?t=1519767068313

Użytkownik
4 0 0

Tak właśnie robię i dalej na niektóryh kanałach wyskakuje mi "brak modułu CI"

Nauczyciel
436 116 18

@WhiteDarkytam gdzie brak modulu to sa programy kodowane. Modul to nowa umowa i dopłata do abonamentu ile? To zależy od promocji. Bez modulu powinno być 29-30 programów odkodowanych listę ci wyslalem w linku jak otworzysz to klikasz na rubryke 29 kanałów. W umowie masz tv start? Jeśli tak to kontakt z upc ci zostaje, bo może zalozyli ci filtr w skrzynce. Ja po wyszukaniu kanalow bez modulu mam 200 parę kanalow i te z listy 29 chodzą normalnie, na reszcie mam brak modulu.