UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Menedżer Społeczności
455 411 137

Re: Terminarz wdrożenia Fiber Power 500 Mb/s dla poszczególnych miast

Tak jak pisałem wcześniej - pracujemy, żeby do końca listopada usługa Fiber Power 500 była dostępna w 90% naszej sieci.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Ekspert
114 27 3

W mojej opnii dla przecietnego uzytkownika domowego roznica miedzy 60 a 500 Mb/s jest prawie niezauwazalna. Reszta to marketing i wyciaganie kasy od abonentow.

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Omnibus
294 115 8

@Pshemco napisał(a):

W mojej opnii dla przecietnego uzytkownika domowego roznica miedzy 60 a 500 Mb/s jest prawie niezauwazalna. Reszta to marketing i wyciaganie kasy od abonentow.

Zgadza się, nawet 30 starczy dla przeciętnego kowalskiego Do otwierania stron i wysyłania e-mail nie potrzeba więcej. Natomiast ja realnie odczuwam między 30-250 dużą różnicę.. przez pobieranie / upload / buforowanie filmów no i na WiFi też lepiej i szybciej.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

Inspirator
15 2 0

Wiem, że temat dotyczy tylko opcji 500Mb/s, ale moje pytanie jest związane również z tym.

Kiedy wprowadzicie 250 mb/s, a potem 500 mb/s w centrum Warszawy? Jakieś plany?

Inspirator
15 2 0

To słabo, jeśli upc nie jest w stanie określić się czy będzie mogło zapewnić internet 250 mb/s w centrum Warszawy...

Tytan
2062 813 71

@Pshemco

Wiadomo, że przecietnemu Kowalskiemu do wp, onetu nawet 30 Mb wystarczy...

Więc 500 Mb nie jest do takich ludzi adresowane.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
331 50 4

o widzę że 60 już zniknęła z oferty i jest 500,250 i 120

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Innowator
56 8 0

Pierwsza sprawa otrzymuje oferty od Państwa o możliwości podłączenia usługi z możliwościami 600/60 po weryfikacji adresu okazuje się że nie ma 600 a tylko 300 a realnie posiadam transfer na poziomie 30-70 więc temat wdrożenia tej usługi w 90% w całej sieci to jakaś bujda ...
Moderator
1426 825 566

@banias napisał(a):
Pierwsza sprawa otrzymuje oferty od Państwa o możliwości podłączenia usługi z możliwościami 600/60 po weryfikacji adresu okazuje się że nie ma 600 a tylko 300 a realnie posiadam transfer na poziomie 30-70 więc temat wdrożenia tej usługi w 90% w całej sieci to jakaś bujda ...

@banias  przedewszystkim proszę Cię o trzymanie się głównego tematu jaki jest poruszany w danym wątku.

Jeśli masz problem ze swoją usługą to zapraszam do kontatu z naszym działem wsparcia technicznego telefonicznie pod numerem 813 813 813 albo poprzez Czat z naszym konsultantem na stronie www.upc.pl

Możesz także skorzystać z Asystenta Pomocy dostępnego na naszej stronie -> Asystent Pomocy

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Specjalista
61 29 0

#EDIT

Proszę o przestrzeganie Zasad Społeczności UPC Reklamowanie usług innych dostawców jest zabronione. 

GMateusz

Horizon Max z PVR -=- MR HD z PVR -=- Fiber POWER 250 Mb/s -=- Minuty DOMOWE MAX -=-C+ Select -=- Pakiet MEGA Sport -=- Horizon GO -=-
Tytan
Tytan
1898 951 148

A jak to się ma do tematu wątku?
Kogo obchodzi jakiś orange
---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

@GDA najlepsze jest to, że wielu pisze o Orange jak o zbawieniu, prawda niestety jest zgoła inna....

Użytkownik
4 0 0

Mnie smuci to, że nawet po upgradeowaniu światełka do 500 Mb/s upload będę miał na poziomie 2 Mb/s. Sprawdzałem to.

Za każdym razem kiedy odnawiam umowę, dostaję jakieś dziwne promocje, a nigdy nie zaproponowano mi podwyższenia mojego uploadu. Za co zresztą mógłbym płacić. Nawet chętnie. Gdyby dawano 50% nikt by nie ucierpiał. Przecież szary Kowalski (przepraszam z góry Kowalskich) nie używa FTP, ani nie ma postawionego NASa. Nie wiem w czym tkwi ten upór UPC przed takim posunięciem.

Wybaczcie jeśli zboczyłem ździebko z tematu.

Innowator
56 8 0

A jak masz możliwość przejdź na umowę biznes jest 600/60 ?
Specjalista
61 29 0

Jastrzębie-Zdrój już jest 500 mb/s

Horizon Max z PVR -=- MR HD z PVR -=- Fiber POWER 250 Mb/s -=- Minuty DOMOWE MAX -=-C+ Select -=- Pakiet MEGA Sport -=- Horizon GO -=-