UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Innowator
56 8 0

Re: Terminarz wdrożenia Fiber Power 500 Mb/s dla poszczególnych miast

Kiedy Leszno po modernizacji będzie więcej niż 300/30 ?

Tytan
920 577 77

Może to będzie mały OT ale dla wszystkich tych którzy lamentują żę UL jest za niski.

Poczytajcie sobie troche o HFC i modulacji to będziecie mieli odpowiedź czemu jest tak a nie inaczej.

-------------------------------------------

hosting
Tytan
2062 813 71

@Pablo

Czyli z tym ED 3.1 fullduplex klamią w żywe oczy .

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
920 577 77

Mówią prawdę ale bym to włożył gdzies miedzy opowieści jak to jest wspaniale a o tym kiedyś może będzie

-------------------------------------------

hosting
Moderator
1426 825 566

@KOCUREK1970 3.1 FullDuplex w czasie rzeczywistym to na razie założenia. Nigdzie na świecie, nie ma nawet jeszcze planów wdrożenia tego rodzaju rozwiązania. Na razie trwają fazy testów. Wszystko było opisane w artykule, który wrzucałem :-)

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Innowator
56 8 0

To jak to wprowadzicie a będe jeszcze waszym klientem to chce to przetestować xD

Użytkownik
2 7 0

Nie chciałbym zaśmiecać wątku kolejnym pytaniem: "a kiedy będzie światłowód w (tu wstaw dowolną lokalizację)? Gdzie mogę sprawdzić plnowany termin wymiany w moim miescie/dzielnicy łącz na światłowodowe?

Obecnie mam sygnał UPC doprowadzony linią napowietrzną z przewieszką od słupa do domku jednorodzinnego i co jesień gdy zaczynają się wietrzyska to znika Internet. :-/

Juz kilkukrotnie były wizyty serwisu, ale instalacja napowietrzna poprostu jest zawodna.

Czy wprowadzenie światłowodu do naszej dzielnicy łączy się z wymianą linii napowietrznej na kabel w ziemi ?

Dodam, że obok mamy kamerę monitoringu miejskiego po światłowodzie, a szkoła vis'a vis została spięta gminnym światłowodem z pozostałymi jednostkami gminy i nie jest to ogólnopolski program "światłowód 100/100 do każdej szkoły" Orange pod egidą Ministerstwa Cyfryzacji.

Lokalni operatorzy mogą, a kiedy światłowód UPC trafi pod strzechy ?

PS: lokalizacja Stara Rumia, pomorskie.

Tytan
2062 813 71

Temat zamykam.

Jeśli Autor będzie chciał coś dodać do wątku, lub ktokolwiek będzie chciał temat uzupełnić - proszę o informację na PW do Moderacji lub dowolnego Tytana i temat zostanie ponownie otwarty.
W wiadomości proszę podać adres/link do tego tematu.
Dziękujemy za udział w dyskusji.
.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.