UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Testowanie usług

Witam, Obecnie posiadam Connect box i internet 500 mb/s, czy istnieje możliwość przetestowania usług przez okres kilku dni? Chciałbym, sprawdzić 1 gb/s na obecnym sprzęcie, gdyż Connect box mam w trybie bridge, a mój prywatny router powinien dać radę. .Chciałbym przetestować, za nim wykupię...
7 ODPOW. 7
Tytan
Tytan
1896 951 148

Re: Testowanie usług

a gdzie mieszkasz? 

usluga 1GIGA jest dostepna jedynie w kilku lokalizacjach Warszawy

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Naukowiec
1213 363 52

@ptyt Na testowanie masz ustawowe 14 dni w ciągu, w ciagu których możesz odstąpić od aneksu. W niektórych przypadkach, zgodnie z regulaminem danej promcji, na testowanie masz aż 30 dni.

Nauczyciel
648 166 6

@zylx 

Czy 14-dniowe odstąpienie od umowy, ( całośc lub wybrane pakiety)w przypadku aneksu w myśl regulaminów operatora dotyczy tylko przedłużenia zobowiązania przez telefoniczne Biuro Obsługi lub DUK czyli poza punktem obsługi?

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Naukowiec
1213 363 52

@Szeptacz to uprawnienie wynika nie z regulaminu operatora, a z ustawy. Zgodnie z ustawą dotyczy to umów zawieranych poza punktem obsługi, jednakże, @GMateusz wspominał kiedyś, że UPC pozwala na tej zasadzię odstąpić również od umów zawartych w punkcie obsługi. 

Nauczyciel
648 166 6

Dotyczy to zarówno aneksu, przejścia na droższy pakiet, dołączenia dodatkowej usługi?

Po rezygnacji przed upływem 14 dni, zostają przywrócone poprzednie warunki?

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Tytan
Tytan
1896 951 148

Ja tylko chciałem zwrócić że to nie jest  forum prawne i te kwestie proponuje sobie wyjaśnić na PW

Kolega@ptyt zadał pytanie o testowanie usług, nie ma czegoś takiego jak testowanie usług - usługę się kupuję a jak się nie jest zadowolonym z niej to się z niej rezygnuje w ciągu 14 dni kalendarzowych

dodam tylko że jeżeli zdecyduje się na "testowanie" to na pewno nie będzie to możliwe na obcenym modemie jaki posiada a wyłącznie na Giga Connect Box oczywiście pamiętając że trzeba być w "zasiegu" tej prędkości

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Tytan
2062 813 71

Temat zamykam.

Jeśli Autor będzie chciał coś dodać do wątku, lub ktokolwiek będzie chciał temat uzupełnić - proszę o informację na PW do Moderacji lub dowolnego Tytana i temat zostanie ponownie otwarty.
W wiadomości proszę podać adres/link do tego tematu.
Dziękujemy za udział w dyskusji.
.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.