UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 0 0

Testowanie usług

Witam, Obecnie posiadam Connect box i internet 500 mb/s, czy istnieje możliwość przetestowania usług przez okres kilku dni? Chciałbym, sprawdzić 1 gb/s na obecnym sprzęcie, gdyż Connect box mam w trybie bridge, a mój prywatny router powinien dać radę. .Chciałbym przetestować, za nim wykupię...
7 ODPOW. 7
Tytan
Tytan
1976 979 157

Re: Testowanie usług

a gdzie mieszkasz? 

usluga 1GIGA jest dostepna jedynie w kilku lokalizacjach Warszawy

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
1247 359 57

@ptyt Na testowanie masz ustawowe 14 dni w ciągu, w ciagu których możesz odstąpić od aneksu. W niektórych przypadkach, zgodnie z regulaminem danej promcji, na testowanie masz aż 30 dni.

-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

@zylx 

Czy 14-dniowe odstąpienie od umowy, ( całośc lub wybrane pakiety)w przypadku aneksu w myśl regulaminów operatora dotyczy tylko przedłużenia zobowiązania przez telefoniczne Biuro Obsługi lub DUK czyli poza punktem obsługi?

Konto zbanowane
1247 359 57

@- to uprawnienie wynika nie z regulaminu operatora, a z ustawy. Zgodnie z ustawą dotyczy to umów zawieranych poza punktem obsługi, jednakże, @GMateusz wspominał kiedyś, że UPC pozwala na tej zasadzię odstąpić również od umów zawartych w punkcie obsługi. 

-
Nie dotyczy

Dotyczy to zarówno aneksu, przejścia na droższy pakiet, dołączenia dodatkowej usługi?

Po rezygnacji przed upływem 14 dni, zostają przywrócone poprzednie warunki?

Tytan
Tytan
1976 979 157

Ja tylko chciałem zwrócić że to nie jest  forum prawne i te kwestie proponuje sobie wyjaśnić na PW

Kolega@ptyt zadał pytanie o testowanie usług, nie ma czegoś takiego jak testowanie usług - usługę się kupuję a jak się nie jest zadowolonym z niej to się z niej rezygnuje w ciągu 14 dni kalendarzowych

dodam tylko że jeżeli zdecyduje się na "testowanie" to na pewno nie będzie to możliwe na obcenym modemie jaki posiada a wyłącznie na Giga Connect Box oczywiście pamiętając że trzeba być w "zasiegu" tej prędkości

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tytan
2156 820 71

Temat zamykam.

Jeśli Autor będzie chciał coś dodać do wątku, lub ktokolwiek będzie chciał temat uzupełnić - proszę o informację na PW do Moderacji lub dowolnego Tytana i temat zostanie ponownie otwarty.
W wiadomości proszę podać adres/link do tego tematu.
Dziękujemy za udział w dyskusji.
.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.