UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
15 2 0

TV Kablowa UPC

Witam.

Mam waszą kablówkę i nie wiem czy będę musiał zrobić automatyczne strojenie, czy wszystko będzie tak samo? Proszę też o wykaz częstotliwości kanałów nowej TV kablowej.

Pozdrawiam

Dawid

25 ODPOW. 25
Nauczyciel
573 158 23

Re: TV Kablowa UPC

@DawidekNet Witaj w tym wątku https://forum.upc.eu/t5/aktualnosci/wazne-redukcja-kanalow-analogowych-26-02-2019-r/td-p/24936 @GMateusz podal listę kanalow po zmianach. Jeśli chodzi o analog i mieszkasz zw którymś mieści objętym redukcja to będziesz musiał zrobić aktualizację wyszukiwania kanałów w swoim tv

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Innowator
15 2 0

@ogromny Czyli automatyczne strojenie od nowa?

Innowator
15 2 0

Ps. Mieszkam w Jastrzebiu-Zdroju.

Nauczyciel
573 158 23

@DawidekNet ja bym na Twoim miejscu zrobił automatyczna aktualizację. W miejscu w którym były kanały zredukowane będziesz miał "dziury"

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profesor
1475 644 61

@DawidekNet

O jakim sygnale mówisz - analog, tv cyfrowa?

Częstotliwości podanych nie ma i nie będzie. 

Szukasz ręcznie albo automatycznie.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
573 158 23

@KOCUREK1970napisał(a):

@DawidekNet

O jakim sygnale mówisz - analog, tv cyfrowa?

Częstotliwości podanych nie ma i nie będzie.

Szukasz ręcznie albo automatycznie.

Sądząc po tag'u analog

Innowator
15 2 0

@ogromny Dzięki, zrobię automatyczne strojenie, zakleje dziury w programach.

Innowator
15 2 0

@GMateusz Napisz co o tym sądzisz.

Moderator
1010 662 162

@DawidekNet nie rozumiem pytania. Z jakiej usługi w końcu korzystasz, bo jednoznaczna odpowiedź nadal nie padła? Jeśli mówimy o analogu to panowie wyżej mają rację, wystarczy uruchomić po zmianach automatycznie wyszukiwanie kanałów. 

Innowator
15 2 0

Dzięki, O to chodziło @GMateusz, automatyczne strojenie i wszystko bedzie? (15 kanałów)

Innowator
15 2 0

Ps. @GMateusz Chodzi o analog (ten co mają być zmiany do 15 kanałów).

Moderator
1010 662 162

Tak będzie ok. Nie wiem jaki dokładnie masz telewizor więc nie pokieruje Ciebie jak to zrobić, ale zakładam, że trudne to to nie będzie.

Innowator
15 2 0

20190210_071325.jpg

@GMateusz Mam ten TV, zrobię automatyczne strojenie i wszystko bedzie działało. Chyba. 

Tagi (1)
Nauczyciel
573 158 23

@DawidekNet jak najbardziej powinno wszystko dzialac