UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Innowator
13 2 0

Re: TV Kablowa UPC

Dzięki wszystkim za pomoc!

Ludzie, którzy mi pomogli:

@ogromny @GMateusz 

Innowator
13 2 0

Zmiany w TV Kablowej UPC.

Witam.

@GMateusz @Kamil Dodajcie na wasz kanał na Youtube (kanał UPC) film dotyczący zmian w TV analogowej:

⭕ Listy kanałów poszczególnych regionów (Bydgoszczy, Katowic).

⭕ Informacji jak nastroić TV do nowych programów (Ma być to pokazane).

⭕ Pozdrowionka dla mnie (Opcjonalnie) 😍

Nauczyciel
513 133 22

Re: Zmiany w TV Kablowej UPC.

@DawidekNet0d strony 17 w instrukcji obslugi masz opisane jak wyszukac kanaly. Powinno byc

1.jpg2.jpg

lista :TVP 1,TVP 2,TVP 3,TVP Info,TVP Polonia,Polsat,TV 4,TVN,TVN7,TV Puls,TV Puls2,Tele 5,ATM Rozrywka,4fun.TV,Galeria UPC

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Innowator
13 2 0

@ogromny Chodzi o to, żeby inni się dowiedzieli!

Profesor
1573 418 80

Ludzie mają różne TV różnych marek i wszędzie wygląda to inaczej jeśli chodzi o strojenie. Listy kanałów "weźmiesz" z infolinii, a co do pozdrowionek, eee, pominę ten temat 

https://zanimnapiszesz.info
Nauczyciel
513 133 22

@DawidekNet w swoim czasie się dowiedzą i podejrzewam że to kwestia czasu jak całkiem wyłącza analog.

Innowator
13 2 0

Ps. @ogromny To właśnie menu mojego TV!

Nauczyciel
513 133 22

@DawidekNetraczej bym nie liczył na materiały promocyjne w tym temacie

Moderator
922 601 148

@DawidekNet tematy scaliłem, nie ma potrzeby tworzenia kilku, w tak na prawdę tej samej kwestii. Wszyscy nasi klienci, którzy korzystają z telewizji analogowej zostali poinformowani o planowanych zmianach. Akcje informacyjne są prowadzone wieloma kanałami kontaktu i na wiele sposobów, ale biorąc pod uwagę kto statystycznie korzysta z telewizji analogowej filmik na naszym profilu na YouTube mógłby nie dotrzeć nawet do 1% wszystkich klientów analoga. Także dzięki za sugestię ale nie skorzystamy.

UWAGA! Obecnie z powodów rodzinnych przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Najwcześniej można się spodziewać mojego powrotu po 7 kwietnia. Nie odpisuję na wiadomości prywatne i nie biorę czynnego udziału w życiu Społeczności UPC. Pod moją nieobecność wszystkie sprawy prywatne proszę kierować do pozostałych moderatorów. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian, któremu przekazałem wszystkie niedokończone sprawy przesłane w wiadomościach prywatnych. Pozdrawiam całą Społeczność UPC Polska.

GMateusz, Moderator Społeczności UPC

Innowator
13 2 0

Ok. Dziękuję. 

Tagi (2)