UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Omnibus
471 98 3

Re: UPC 4K

@GDA

Oczywiście,że masz rację.

C+UHD zawiera pewien kontent .

Po zapowiedziach nadawcy ma być sukcesywnie wzbogacany o kolejne treści.

Sprawa abonowania pakietu C+ w cenie dość wysokiej a nie zawierającego pełnego pakietu nie tylko dotyczy UPC.Zatem ciekawe jak sytuacja się dalej w tym temacie rozwinie.

Nie każdy ma dostęp do telewizji sat.

My prime z 4k chyba nie trzeba pisać, że obowiazkowo, kolekcje VOD itd.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Profesor
1355 605 50

@Szeptacz

Ale żadnego "jeśli" nie będzie.

Albo bierzesz to w tej cenie albo nie korzystasz - reszta to tylko TWOJE pobożne życzenia:

Co do "służebności" infrastruktury - Ty jako klient zapewniam Cię nic nie zyskasz a jestem pewien, że nawet zapłacisz wyższy abo na co wskazują już ceny obecnych ofert dostępnych przez większość czasu. Nie zapominajmy, że jest jeszcze OWU z którego jak widać UPC zaczyna powoli korzystać.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
514 376 46

@Szeptacznapisał(a):

Dodam tylko, że w myśl nowych regulacji związanych z dostępem do różnych operatorów na bazie infrastruktury tych największych zwiększy sie konkurencja.

Zaostrzy się konkurencja a na tym zyskamy jako klienci ;-).

Podaj źródła tych regulacji z checią przeczytam.

Na chwilę obecną to widziałęm jedynie wzmianki o tym że jest taki plan i to tyczy się tylko i wyłącznie intalacji na budynku.

Nie znalazłem także żadnej informacji o tym jakie będą warunki dzierżawy czy bedzie przymus bezpłatnego użyczenia czy operatora będzie ustalał stawki (nie może się nie zgodzić ale przywali taką kwotą żę będzie to nieopłacalnie) czy będą z góry narzucone stawki.

Zapominasz także o bardzo ważnym aspekcie jakim jest cała infrastruktura poza budynkiem (tutaj tylko telekomy o statusie monpolisty mają obowiązek dzierżawy infrastruktury patrz Orange) oraz samych przepustach do budynku.

Regulacje o których piszesz będą się conajwyżej tyczyć instalacji wewnątrznych na częściach wspólnych gdzie projekty budynków były zatwierdzone przed 2013 r. Po 2013 r wszyscy deweleoerzy mieli obowiązek zaprojektować i zbudować "wspólne" instalacje teletechniczne.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Omnibus
471 98 3

@KOCUREK1970

Możesz rozwinąć ostarnie zdanie to dotyczące OWU...bo nie do końca przyznaję ,że ogarniam co miałeś na myśli?

@Pablo

To co napisałem to było pierwsze co mi się nasunęło  w celowości proponowanych regulacji.Ale dzięki za wyjśnienie , widać ze lepiej poruszasz się temacie dot.tej branży.

...................................................................................................................................................
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Profesor
1355 605 50

@Szeptacz napisał(a):

@KOCUREK1970

Możesz rozwinąć ostarnie zdanie to dotyczące OWU...bo nie do końca przyznaję ,że ogarniam co miałeś na myśli? 

Ależ oczywiście.

Paragraf 2 ust. 4

https://www.upc.pl/pdf/upc_umowa_o_swiadczenie_uslug_wazna_od_1_lutego_2017.pdf

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Highlighted
Omnibus
471 98 3

@KOCUREK1970

Napisałeś, żu UPC zaczyna POWOLI z tego korzystać.

Dobra doczytałem.Taki regulamin,to podpisuje abonent i takie prawo ma operator.

Profesor
1355 605 50

@Szeptacz

Bo nie jest to podwyżka obligatoryjna - operator może z niej skorzystać, ale nie musi.

Jak widać, operator zaczyna z niej korzystać (w jakim zakresie finansowym i na jakiej grupie klientów bezterminowych nie wiem - ale to się obecnie dzieje).

Omnibus
471 98 3

Zaczyna się robic spory off top.

Korzystałem z usług operatora z "+" w nazwie.

Gdybym się spóźnił z wypowiedzeniem to wierz mi , naliczony abonament słono by mnie kosztował.To i tak UPC jest tutaj "łaskawe" i idzie na rękę klientowi.

Wykładowca
721 173 26

@GMateusznapisał(a):

Chętnie zobaczę ten rozwój 4K zwłaszcza w temacie nadawanego contentu, bo jedynie to może być w jakiś sposób interesujące. Technologicznie to nie mamy o czym na razie rozmawiać biorąc pod uwagę naszą sieć, gdyż dekoder 4K jeszcze się nie pojawił. W temat telewizorów nawet się nie zagłębiam. 

Pamiętajcie o wzajemnym szacunku, każdy ma prawo do odmiennych poglądów.

Tylko jaki content więcej chcieć w 4k w linearnej TV? Do filmów i seriali dużo bardziej nadaje się sVOD, OTT, gdzie 4k jest od dawna i jest już raczej standardem. Sport w TV jest już w dużej meirze dostępny w 4k, zostają newsy, ale nie wiem w oglądanie gadających głów w wyższym klatkarzu i rozdzielczości coś daje. 

Tak czy siak z niecierpliwością czekam na ofertę 4k w UPC. Oby była Ciekawa i atrakcyjna. 

Omnibus
471 98 3

W nawiązaniu do posta @zylx

Zobaczymy mam nadzieję w dającej się przewidzieć przyszłości  kierunek jaki obierze UPC. Obecnie coraz  częściej sięgam po aplikację na smart tv.Ogromna ilość treści w jakość Full HD, UHD , gdzie oglądam kiedy chce i to co chce.Mozna chwalić tu UPC za Internet,  gdzie odpalenie aplikacji np Netflix z 4K HDR daje przyjemność z oglądania.Nie wspominając o innych aplikacjach.Czekam aż UPC zacznie doceniać komplemenarnosc świadczonych usług szybki i niezawodny internet/ telewizję lineralną z treściami 4K "na zywo" -np.sport/ treści na żądanie- VOD.

Obecnie coraz rzadziej sięgamy po treści emitowane na kanałach telewizyjnych.

Ogrom i nachalnosć reklam, powtarzalność treści, po prostu przytłacza nie mówiąc o niekiedy mizernej jakości przekazu - fatalnie skompresowanym sygnale.

Ciekawe co zaproponuje UPC wprowadzając nowy dekoder/ nową ofertę?

Inspirator
7 2 0

Chyba po części mamy już odpowiedz o nadchodzącym dekoderze Horizon 4. Ma oferować m.in. jakość 4K. Jeśli UPC dogadał się z nic+ czy z TVP to będziemy mogli liczyć na ich kanały tv w tej jakości. Jednak strzelam, że głównie sekcja VOD udostępniałaby materiały w Ultra HD.

Mi najbardziej zależałoby na filmach dokumentalnych w tym obrazie, bo jest tak mało w Polsce.

Tagi (2)
GDA
Pan Abonent ;-)
1269 654 100

@CamilloUPCnapisał(a):

Jeśli UPC dogadał się z nic+ czy z TVP to będziemy mogli liczyć na ich kanały tv w tej jakości.

przepraszam na co?

wymien je bo az umieram z ciekawosci o jakich kanalach piszesz

Inspirator
7 2 0

Miałem na myśli okresowy kanał TVP 4K oraz Canal+ Ultra HD 4K. Choć jak sobie teraz tak myślę, to pewnie nc+ zostawi sobie tę stację dla swoich klientów. Na HD też musieliśmy długo czekać, prędzej czy później będą pojawiać się kanały w tej jakości. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1269 654 100

nie ma czegos takiego jak okresowy kanal TVP

dopoki nie bedzie kilku kanalow linearnych w 4K dopoty nie ma sensu wprowadzac nowego dekodera 

Wykładowca
721 173 26

@GDA, ile to dla Ciebie kilka? Dla mnie kilka dostępnych jest już teraz:

- Canal+ 4k Ultra HD

- Festival 4k

- Eleven 1 4k

FunBox 4K

Zresztą treści filmowe czy serialowe od dawna są dostępne w 4k w streamingach, zaś większość imprez sportowych jest już obecnie realizowana w UHD z HDR więc kontentu nie brakuje.