UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
515 100 3

Re: UPC 4K

@Sladol 

Zwolnij trochę..zachowujesz się jak w gorącej wodzie kąpany.

Została Ci grzecznie zwrócona uwaga, żebyś powstrzymał język a już  teksty o opłacanych pracownikach traktuję z przymróżeniem oka Po prostu zastanów się co piszesz i  o kim- bo się błaźnisz.

Nie przypominam sobie by @GMateusz  w jakiś sposób "dywagował" w tym temacie, w zasadzie tylko On się tutaj udziela bo inni moderatorów nie słychać.

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Highlighted
Moderator
1076 646 177

Ok panowie dziękuje za chęć pomocy, ale nie ciągnijmy już dalej tego off-topicu. Miłego dnia wszystkim życzę. Następne posty nie w temacie 4K będą kasowane.

-
Nie dotyczy
1389 0 94

Mija I kwartał tego roku, z tego co pamiętam na AMA z Prezesem UPC POLSKA były prezes upc polska obiecałał nowy dekoder którego do tej pory niema kiedy macie zamiar wrowadzić nowy dekoder i czy na multiroom też bedziecie wprowadzać nowy dekoder czy nie .....

Wykładowca
709 454 66

O ile sam czekam na nowy dekoder to w pytaniu ktore było zadane tutaj

Nie widzr ani slowa obiecuje ani stwierdzenia I kwartał

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Innowator
20 4 0

Witam,również chciałbym się dowiedzieć kiedy u Was w UPC pojawią się nowe dekodery 4K ?.Miały być na poczatku 2019 r,mamy już kwiecień i cały czas cisza z Waszej strony.Vecta i Inea mają już nowe dekodery,oraz programy 4K od dwóch miesięcy,a wy swoich abonentów olewacie i wciskacie wzciąż stare dekodery HORIZON,a programów w 4K to ani jednego nie ma.Ostatnio pisałem i pytałem w lutym czy coś robicie w tym kierunku,to konsultant UPC odp.że już wkrótce więcej informaci o 4K,na forum i na FB,a i tak żadnych informacji nie zamieszczacie.Zróbcie coś z tym,ile można czekać !

Omnibus
250 88 5

Ależ ta młodzież niecierpliwa. Jak mają wprowadzić taki sam kał jak wspomniana przez ciebie konkurencja na takich samych zasadach, to ja wolę poczekać choćby i kolejny rok na konkretną ofertę.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Wykładowca
709 454 66

Wolę czekać aż pojawi sie wartosciowy kontent niż mają się spieszyć  aby tylko dać byle co (dekoder) żeby móć ogladać ten chłam 4k który w chwili obecnej jest medialnie napomopowany do rangi niewidomo czego.

JA CHCE KONTENTU Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA KTÓRY BĘDZIE W 1080p.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Nauczyciel
624 166 9

A oni nie wolą czekać i Wasze posty, że Wy wolicie poczekać nic nie dadzą. Choć na ich pytania już padały odpowiedzi, że nie mogą napisać kiedy zostanie wprowadzone. Ponaglanie nic nie da, bo według UPC z powodu konkurencji nie mogą mogą podawać takich informacji o planach 😁

GDA
Pan Abonent ;-)
1434 668 115

@brtknapisał(a):

A oni nie wolą czekać i Wasze posty, że Wy wolicie poczekać nic nie dadzą.

skoro nie chcą czekać to niech wezmą sprawy w swoje ręcei wybiorą takiego operatora który to czteryka im zapewni

---
Nie mów do mnie szeptem.
Zimne nóżki w galarecie? Nie znoszę!
Nauczyciel
624 166 9

A oni wolą mieć to w UPC ze swoich względów i nie zabrobisz im napisać swoich oczekiwań. To już było wiele razy pisane a Wy dalej swoje i naciskacie na nowych użytkowników stwierdzeniami w stylu "jak się nie podoba to idźcie do konkurencji".

Naukowiec
966 250 40

@Pablonapisał(a):

JA CHCE KONTENTU Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA KTÓRY BĘDZIE W 1080p.

Kanały w 1080p już nigdy nie powstaną. Zresztą nie mają po co, bo na tym zyskał by tylko sport i programy na żywo. Dla materiałów filmowych kręconych w 24/25 fps nie ma żadnej różnicy pomiędzy 1080i50, a 1080p24/25 lrzyvtakim samym bitrate. Żadnej. 

Co do braku treści w 4k, to proponuję błędne koło. Nie ma treści, nie ma użytkowników. Nie ma użytkowników, nie ma treści. A przecież od czegoś trzeba zacząć! Logiczne chyba że nie będzie 50 kanałów 4k na dzień dobry tylko na początek będzie ich kilka (Zresztą z FHD było tak samo). Vectra wprowadziła 4k dla sporej części klientów całkowicie bezkosztowo. Nie obraził bym się gdyby w UPC było tak samo. 

-
Nie dotyczy
1389 0 94

@GDAWszystkich byś wysyłał do konkurencji którzy mają inne zdanie jak ty....

GDA
Pan Abonent ;-)
1434 668 115

@-napisał(a):

@GDAWszystkich byś wysyłał do konkurencji którzy mają inne zdanie jak ty....

Tu nie chodzi o inne zdanie

tylko albo jestem głupi albo nie wiem o co chodzi

abonuje UPC, od wielu miesięcy nie mogę się doczekać czteryka aż włączą, więc zmieniam operatora który taką ofertę mi udostępni,

pisanie próśb zapytań gróźb na forach internetowych nic nie daje przecież

---
Nie mów do mnie szeptem.
Naukowiec
966 250 40

@GDA Jak Ci się w samochodzie żarówka przepali to też od razu zmieniasz auto na i jego producenta? W mojej ocenie brak 4k nie jest na tyle dotkliwy by zmieniać operatora, jednak jest to coś o czym warto mówić i pisać. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1434 668 115

Przepraszam ale zupełnie nie rozumiem tego porównania

dla mnie również nie jest żadnym priorytetem to całe czteryka, raz że nie mam takiego telewizora, dwa aktualne treści są dostępne w tak żenująco małej ilości że nawet nie ma sensu tego telewizora zmieniać

ale jak widać wielu nie może żyć bez tego, czy warto w kółko tym pisać? wg mnie nie, zamiast pisać działać portfelem

---
Nie mów do mnie szeptem.