UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
570 138 6

Re: UPC 4K

@zylx w tym właśnie sęk, że Oni tego nie rozumieją, że użytkownicy są zadowoleni z działania usługi i chcieliby zobaczyć coś, co jest już u konkurencji, a jeżeli jest dobrze tutaj, to fajnie by było, jakby operator to wprowadzi.

Mi też na razie 4K w telewizji linearnej nie jest potrzebne, od tego mam inne serwisy VOD, ale jak ktoś chce płacić za to, to czemu nie? Tym bardziej, że konkurencja to już wprowadza. Jakoś nie widzę nic złego w tym, że ktoś o tym napisze. A z ich strony od razu wrogość "jak się nie podoba to idź gdzie indziej".

Nauczyciel
442 86 3

W kółko Ci sami o tym jednym...

@GDA 

Ma rację, nie podoba się to wybiorę innego operatora.Jest w zasięgu nc+, jest Orange- kazdy operator przygarnie pieniążki;-).

Ja tak podchodzę do tematu.Na razie to HD pozostawia wiele do życzenia by nastawić się na super UHD.

Będzie 4K w telewizji linearnej  , dekoder i cena / tylko czy będzie co ogladac?/ to ok , zostaje UPC.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Inspirator
3 2 0

brtk,jedyna rozsądna odp.tu na foru.Ja bym dawno zmienił na innego operatora,ale po pierwsze nie moge ponieważ dałem się namówić na podpisanie umowy na kolejne 2 l.ponieważ już w 2018 r.UPC zapewniali że u nich też jak u innych operatorów pojawi się technologia 4K,i warto z nimi pozostać.Po 2,mam dość już tych wszystkich okablowań,ponieważ były juz umnie 3 inne kablówki które jedna po drugiej bankrutowała i trzeba było wprowadzać nowe okablowanie,a każdy wie jaki syf jest w mieszkaniu,po tych ich wszystkich instalacjach.Z chęcią bym wziął NC+obecnie na rynku mają najlepsze dekodery 4K i programy,ale co z tego jak trzeba mieć ich antene i do tego jeszcze ten dekoder.W skrócie więc,muszę jedynie zostać w UPC na siłe ze względu na tą umowe i na to ich okablowanie,żeby wiecej w chacie nie mieć bajzlu z innymi kablami znowu.A UPC jak tak obiecywali z tym 4K,przy podpisywaniu umowy,to mogliby w końcu to spełnić,a nie teraz przeciągają z tym,i robią problemy...................

Highlighted
Nauczyciel
560 391 48

Oj biedni skuszeni propagandą sukcesu. Kiedy to do was dotrze ze to jedynie zagrywki.

Jupici 1GB i wielki sukces (hmm no ale gdzie...no tak gdzieś tam w stolicy)

łence_plus 4K (hmm no fajnie , wiecej płace mam superextrwa wypas dekoder ale nie mam co na nim obejrzeć)

popier(ańcza) światłowody , wspaniałe światłowody one zbawią świat, bierzcie mistyczne światłowody, tylko my mamy iptv inni kłamią ! (przytyk do śmiesznego rzecznika, kto ogarnia ten wie o co chodzi) Szkoda że jest problem z dostępnośćia tego wspaniałego łącza które gości w snach dojrzewającego nastolatka który potrafi żyć jedynie w świecie wirtualnym.

Zapomniał bym o bardzo ciekawych zapiskach w warunkach świadczania usługi na które nikt nie zwraca uwagi, przy tym zapiski encepence+ i jupici razem wzięte to nic

Panowie i Panie, to jest marketing, liczy się ten kto pierwszy, reszta ciemnego ludu zaczyna za tym podążać nie bacząc na dostępność, jakość usługi oraz kontentu.

Tak to było jest i będzie.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Omnibus
281 113 11

@Szeptacznapisał(a):

... kazdy operator przygarnie pieniążki;-).

Ja tak podchodzę do tematu.Na razie to HD pozostawia wiele do życzenia by nastawić się na super UHD.

Będzie 4K w telewizji linearnej  , dekoder i cena / tylko czy będzie co ogladac?/ to ok , zostaje UPC.

to oczywista oczywistość, co jednak ma zrobić klient, który związał się umową na 2 lata ?

tak przy okazji bo nie śledzę rynku, czy są jacyś operatorzy, u których ten okres jest krótszy ?

kiedyś normą było 12 m-cy

@Mario 

Każda umowa się kiedyś kończy...

Dlatego spokojnie obserwuję sytuację.

Obecnie jedynym wartościowym kanałem jest C+4K (porównując do oferty V...  z upcalingiem), skoro juz szukasz operatora z 12 miesięcznym zobowiązaniem.

.

...................................................................................................................................................
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Wykładowca
754 175 32

@Szeptacz, na Eleven jest podobna ilość meczy czy wyścigów  w 4k co nA C+. 

Nauczyciel
442 86 3

@zylx 

Mialem przez jakiś czas dostęp do Eleven 1 4K -zanim jeszcze podzielil prawami z nc+.

Mecz w UHD byl raz na 1-2 tygodnie. Reszta tu upscal.Może do tego czasu to się poprawiło. Nie mialem okazji porownać do jakości C+  a podobno w tym drugim większośći treści to natywne 4K. Dodatkowo zaczynają się pojawiać treści filmowe, dokumenty, + VOD.Te ostatnie , czyli treści na ządanie mogłyby być miłym dodatkiem w ofercie UPC.

Trochę w takim nawiązaniu do posta @Pablo  dotyczącym 1Giga w Warszawie, tu też niewielu narazie skorzysta...Ale marketingowo operator będzie już widziany w lepszym świetle.

(Lepiej mieć wybór , niż żaden.)

Inspirator
3 2 0

@zylx ,Na Eleven Sport 1 4K,obecnie wszystkie wydarzenia sportwe przeniesione są z zwykłego Eleven Sport 1 HD.Więc Duża ilość sportu oferuje ten program w 4K.Tak samo jak Canal+UHD

Nauczyciel
531 136 22

Nie ma co się denerwować, jak będzie to będzie. Na chwilkę obecna to i tak nie wiele jest co tam dać. Tak wiec pospiech jest nie wskazany. Miłego oczekiwania

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Nauczyciel
442 86 3

Co najwyżej prędzej czy później z balonika ujdzie szybko powietrze... biorąc pod uwagę obecny kontent i zapowiedź "stosownej" do niego ceny

Innowator
10 4 0

Dokładnie zwłaszcza,że kontent kanałów 4k jest mizerny.No i mam nadzieje,że nowe dekodery sprawią mniej problemów niż obecne Horizony na początku swojego istnienia.

Nauczyciel
442 86 3

Jeśli masz na myśli kanały 4K oferowane przez kablówki trudno się z tym nie zgodzić.

Jeśli wziąć pod uwagę VOD. Możliwości są do wykorzystania, np kolekcja od Discovery, kwestia  dostępności na żądanie do tytułów z biblioteki 4K, w tym może kiedyś  kanału  premium.(C+, chociaż na razie możemy się od niedawna cieszyć HaDe)

Naprawdę Horizon na początku sprawiał tyle problemów?To gratuluję wytrwałości.