UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Specjalista
66 12 1

UPC 4K

Czy UPC udostępni kanał 4K UHD na Olimpiadę i mistrzostwa Europy w piłce nożnej?

Nie pytam o dekoder, do odbioru wystarczy mi telewizor i moduł CI+

14 ODPOW. 14
Highlighted
Tytan
2705 577 130

Re: UPC 4K

Wchodzimy na stronę upc.pl, wpisujemy 4K i otwiera nam się taka o to strona:
https://pytania.upc.pl/?q=4K
Mam nadzieję, że rozwieje Twoje wątpliwości 

Highlighted
Specjalista
66 12 1

@MrPepka  znam więkwszość dyskusji i rozwarzań na temat 4K w UPC .

Mnie interesuje czy sygnał 4K od telewizji polskiej będzie tylko u konkurencji czy jednak pojawi się też w UPC.

Highlighted
Tytan
2705 577 130

Przecież gdyby było o tym wiadome to już byś gdzieś na jakimś portalu znalazł byś o tym wzmiankę. A skoro jej nie ma to na ten moment nie wiadomo

Highlighted
Inspirator
4 1 0

Z tego co wiem to juz w lipcu zeszłego roku mieli wprowadzic dekodery 4K ale przedłuzyły się testy tych dekoderów i dopiero w tym roku mają byc wprowadzone ale nie znają jeszcze terminu ich wprowadzenia.Dziwne ze w Vectra juz w lutym zeszłego roku wprowadzili te dekodery 4K.Nie wiem na co my jeszcze czekamy.Niby największa firma w końcu a zawsze na końcu.

Highlighted
Inspirator
16 2 0

Może wreszcie firma UPC da głos w sprawie daty wprowadzenia dekodera oraz kontentu 4K?

Brak jakiejkolwiek informacji w tym temacie w pod koniec stycznia 2020 jest zwyczjnym skandalem.

Przypominam, że poprzedni szef UPC obiecywał 4K w 2019 roku.

Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

@Sladol napisał(a):

Może wreszcie firma UPC da głos w sprawie daty wprowadzenia dekodera oraz kontentu 4K?

na co komu dekoder jak nie ma tresci 4K dostępnych?

jedyny kanal 4K jaki istnieje ma wylacznosc na swojej platformie, pomijam juz nawet jego treść- kilka meczow i seriali - to nie jest zadna zacheta do jego abonowania

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
Inspirator
5 1 0

@GDA Tylko to takie trochę błędne koło: Nie ma kanałów ->Nie ma dekodera -> nie ma kanałów....

Zresztą trochę naciągasz pisząc, ze jest tylko 1 kanał:

- Canal +4k

- Eleven 1 4k

- Festival 4k

- Funbox Ultra HD

- Ultra TV 4k

- inna kanały FTA

Nowy dekoder mógłby też dostarczać treści 4k VOD.

Do tego za chwilę Olimpiada w Tokio transmitowana w 8k, oraz Mistrzostwa Europy w PN, które już wiemy, że będą transmitowane w Polsce w 4k. By zdążyć z sensowną ofertą i mieć jakąkolwiek penetrację rynku z nowym dekoderem, już teraz powinna pojawić się oferta. Inaczej UPC znów będzie w tyle za konkurencją.

Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

Pamietasz czasy jak startowalo HD?

dopoki nie pojawila sie "n" ze swoja oferta nikt nie szedl w olbrzymie koszty 

pamietasz jak startowalo 3D? 

sladu po telewizorach nie ma, po ofercie

z mojego punktu widzenia to cale 4K to tylko chwyt marketingowy aby zwiekszyc obroty na wymianie telewizorow

w slad za tym nie idzie zupelnie oferta telewizyjna

te kanaly ktore podales to raz ze jakies niszowe a dwa Eleven to jedynie upscal zadne 4K

-----
Highlighted
Specjalista
96 53 4

Niech lepiej nowy dekoder dopracują i niech wyjdzie później niż mają wyjść schody tak jak z horizonem na początku.

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+C+Prestige+eXtra
300mb/s
Highlighted
Inspirator
16 2 0

Horizon 4K jest już testowany prawie rok. Chyba wystarczy tych testów.

Konkurencja już od dawna posiada dekodery 4K. 

Jeżeli komuś nie jest potrzebny dekoder 4K to niech się nie wypowiada i spokojnie używa sprzęt który posiada.

Highlighted
Tytan
1196 620 114

Widocznie nie ma parcia na to skoro tego jeszcze nie wprowadzili, ot ja bym to tak interpretował.

-------------------------------------------
Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

@Sladol napisał(a):

Horizon 4K jest już testowany prawie rok

skad taka informacja?

-----
Highlighted
Specjalista
66 12 1

Ja pamiętam jak startowało HD , po sześciu dniach od startu N-ki oglądałem już Discovery Channel HD.

Chwyt marketingowy z 4K to był 5 lat temu

Highlighted
Moderator
166 64 46

@marian_w ,

aktualne, obowiązujące informacje na temat rozwoju technologii 4K są dostępne na stronie: https://pytania.upc.pl/?q=fact_1008032

Poza tym, jeśli będziemy mieli już "konkrety",  niezwłocznie podzielimy się z nimi na Społeczności UPC oraz naszych oficjalnych profilach w mediach społecznościowych.

P.S. temat zamykam. 

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC