UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Inspirator
7 2 0

Re: UPC 4K

Rzeczywiście! Zapomniałem o FunBoxie (na ogół nie oglądam filmów) i Eleven (ani sportu). Jednak 4K jak najbardziej ma sens, jest bardzo dużo treści w tej jakości właśnie w formie VoD. Dla mnie to nie ma znaczenia, czy oglądam linearnie czy na żądanie. Co więcej, wolę w formie VoD, to przynajmniej nie jestem zmuszany oglądać reklamy

Nauczyciel
667 158 24

@CamilloUPC, dokładnie. Filmy i seriale dużo lepiej oglada się z VOD. Linearna tv 4k potrzebna jest tylko do sportu i transmisji na żywo i tutaj oferta jest już całkiem bogata. 

Omnibus
410 94 3

@GDAnapisał(a):

nie ma czegos takiego jak okresowy kanal TVP

dopoki nie bedzie kilku kanalow linearnych w 4K dopoty nie ma sensu wprowadzac nowego dekodera 

Zgadzam się z @GDA

Na dzień dzisiejszy do tego co oferuje UPC nie jest mi potrzebny lepszy dekoder.

Pozostałe rzeczy oferuje smart tv, VOD.To się dość dobrze uzupełnia.

Inaczej gdy zacznę przeliczać co jest bardziej opłacalne,gdzie jest więcej korzyści.

...................................................................................................................................................
UPC MAX>ELEVEN>C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."