UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Innowator
13 4 0

Re: UPC 4K

Rzeczywiście! Zapomniałem o FunBoxie (na ogół nie oglądam filmów) i Eleven (ani sportu). Jednak 4K jak najbardziej ma sens, jest bardzo dużo treści w tej jakości właśnie w formie VoD. Dla mnie to nie ma znaczenia, czy oglądam linearnie czy na żądanie. Co więcej, wolę w formie VoD, to przynajmniej nie jestem zmuszany oglądać reklamy

Naukowiec
1213 362 52

@CamilloUPC, dokładnie. Filmy i seriale dużo lepiej oglada się z VOD. Linearna tv 4k potrzebna jest tylko do sportu i transmisji na żywo i tutaj oferta jest już całkiem bogata. 

Nauczyciel
645 165 6

@GDAnapisał(a):

nie ma czegos takiego jak okresowy kanal TVP

dopoki nie bedzie kilku kanalow linearnych w 4K dopoty nie ma sensu wprowadzac nowego dekodera 

Zgadzam się z @GDA

Na dzień dzisiejszy do tego co oferuje UPC nie jest mi potrzebny lepszy dekoder.

Pozostałe rzeczy oferuje smart tv, VOD.To się dość dobrze uzupełnia.

Inaczej gdy zacznę przeliczać co jest bardziej opłacalne,gdzie jest więcej korzyści.

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Innowator
48 12 0

Możesz sobie zainstalować dekoder nawet 8k , tylko co na nim będziesz oglądać, to nie bardzo wiem, bo póki co bida z nędzą i na jakąś rewolucje prędko się nie zanosi !

Tytan
Tytan
1891 949 146

Tera to mnie pomarańczowi zaimponowali

myśle że dla wszystkicj wielbicieli czteryka, otworzyła się szansa - wreszcie jest operator który udostępnia bogatą ofertę czteryka

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Omnibus
331 50 4

Operatorzy zawsze lubią się chwalić a zwłaszcza cyferkami hihi 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Ekspert
101 42 0

Następni już są na rynku z ofertą 4K.

Wg komunikaktu od jutra dają dostęp do nowej platformy.

Presja #czteryka na rynku coraz większa... 

https://media2.pl/media/155383-Vectra-wkracza-w-ere-telewizji-4K.-Nowy-dekoder-i-kanaly-wsrod-nich-E...

Ciekawe kiedy w końcu UPC... 

1 GB udało się dzień przed Orange wystawić na rynek... wydaje się, że z 4K już tak łatwo nie będzie ;-)

..........................................................................................................................................................................
TSHH - Horizon Max & CI+, 500 Mbits, Eleven, Filmbox, Cinemax, HBO, Netflix 4K
Inspirator
14 1 0

@mmarti

Następni już są na rynku z ofertą 4K.

Wg komunikaktu od jutra dają dostęp do nowej platformy.

Presja #czteryka na rynku coraz większa... 

https://media2.pl/media/155383-Vectra-wkracza-w-ere-telewizji-4K.-Nowy-dekoder-i-kanaly-wsrod-nich-E...

Ciekawe kiedy w końcu UPC... 

Obawiam się że nie prędko.

Moj dzisiejszy post o wynikach pomarańczowego dostawcy został usuniety przez admina tego forum.

Lepiej kasować informacje o konkurencji niż wprowadzać 4K do UPC.

Nauczyciel
645 165 6

Spojrzałem na newsa..

Oferta kanałów, bez C+4K ale są 3 kanały UHD, co ciekawe jeden z nich ma nadawać treści w HDR.

Wysoka jakość usługi Vectra GO.(1080p, UHD)

Dopłata za wymianę dekodera w granicach przyzwoitości.

Netia szykuje się już na przejście na 4K. 

Robi się ciekawie.Jaka tu będzie odpowiedź ze strony LG.

.....................................................................................................
Nauczyciel
815 181 29

@Szeptacz lubię nowinki techniczne itp nowości ale spokojnie bez nerwow, cierpliwości

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Naukowiec
1213 362 52

@Szeptacz, do tego abonenci modułów CI+ jeśli tylko mają odpowiedni pakiet to 4k dostali całkiem gratis. A w Tu się mówi, że w UPC 4k (Horizon 4) ma być hiper premium (drogi). Robi się ciekawie na rynku. 

Nauczyciel
645 165 6

Racja.

@GDA, bodajże wspominał,  że abonenci szwajcarskiej filii UPC mają dostęp do UHD tylko w formie VOD.

A tu proszę kolejny - pewnie post zostanie usunięty- przykład z krajowego podwórka.

Można?I dobrze, skoro UPC chce być konkurencyjna jest wysoko postawiona poprzeczka.

Moderator
1413 821 560

Nie usuwam nic co jest racjonalnym porównaniem naszej oferty do oferty konkurencji. Z przyjemnością jednak wyrzucam artykuły sponsorowane, w których ktoś wielbi owocowych i krzyczy, że wszystko inne jest złe. Mają swoją społeczność i niech tam dywagują nad swoimi wynikami.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Specjalista
50 10 0

@GDAnapisał(a):

Tera to mnie pomarańczowi zaimponowali

myśle że dla wszystkicj wielbicieli czteryka, otworzyła się szansa - wreszcie jest operator który udostępnia bogatą ofertę czteryka

@GDA Jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwyli

Nauczyciel
645 165 6

@zylxnapisał(a):

@Szeptacz, do tego abonenci modułów CI+ jeśli tylko mają odpowiedni pakiet to 4k dostali całkiem gratis. A w Tu się mówi, że w UPC 4k (Horizon 4) ma być hiper premium (drogi). Robi się ciekawie na rynku. 

Jeśli UPC wystartuję z drogą ofertą , mowa oczywiście o Horizon4/ platforma UHD (ponieważ część klientów korzysta z modułu CI+ ) to tylko się o śmieszy.

Jak na razie najwartościowszy kanał, czyli C+4K poza zasiegiem operatorów. To może także w UPC,  nawet w opcji VOD ( zapowiadany projekt My Canale)?

Ciekawie zapowiada sie nowy kanal Ultra TV 4K.