UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Tytan
2162 821 71

Re: UPC 4K

@-napisał(a):

@KOCUREK1970 

Jakie argumenty, będzie ofertą 4K w UPC , kijem chcesz Wisłę zawracać?

No to jak będzie, to siedzisz na tyłku i czekasz.

Coś jeszcze wyjaśnić?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dokładnie , czekać a nie rzucać się jak żaba na powrózku biadoloąc jakie to koszta, dekoder i oferta.

Na razie nie ma żadnych konkretów.

Tytan
2162 821 71

@-napisał(a):

Dokładnie , czekać a nie rzucać się jak żaba na powrózku biadoloąc jakie to koszta, dekoder i oferta.

Na razie nie ma żadnych konkretów.

Nie ma konkretów, ale średnio raz na tydzień snujesz Swoje teorie co by było fajne, co by mogli zrobić, co zamieścić, udostępnić  

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy

Za to Ty już nie raz udowodniłeś , że Twoje teorie mają się nijak do rzeczywistości.

Ile to lat miało trwać wdrażanie 4k w kablówkach, dziwię się że jeszcze nie ogłosiły upadłości...

Oferta miała kosztować krocie,kara, nic tylko wspólczuć.

Tytan
2162 821 71

@- 

To co jest to nawet koło 4K nie leżało - im szybciej to zrozumiesz tym mniej będzie bolało.

Cena np 90 zł w Vectrze z biednym pakietem tv, na jeden dekoder z netem 150Mb - no nie wiem czy się śmiac czy płakać

-
Nie dotyczy

@KOCUREK1970 

Wymiana zdań nie ma sensu.

Dopóki nie będzie konkretów.

Będzie- nie będzie to jest nic w porównaniu np. z bombą atomową.

Tytan
Tytan
1977 979 157

@-napisał(a):

@KOCUREK1970 

Wymiana zdań nie ma sensu.

Dopóki nie będzie konkretów.

Brawo! 

czyli wreszcie dosyc twojego trollowania w temacie nieistniejacego czteryka?

dzieki bardzo 

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
-
Nie dotyczy

@GDA  pozostawiam tobie zaszczytną rolę w tym temacie.

Wycieczki personalne to nadal Twoja specjalność.

-
Nie dotyczy

@KOCUREK1970napisał(a):

Kolega nie rozumie, to ja wytłumaczę kolejny raz Koledze indywidualnie jak działa biznes i jak reagują na pewne sprawy ludzie.

Za wprowadzenie usługi 4K zapłacą WSZYSCY (bo ktoś te koszty firmie musi zwrócić), a za oglądanie to dodatkowo zapłaci ten kto będzie chciał to oglądać.

Skoro zdecydowana większość ludzi nie ma pojęcia co to te całe 4K, to tego nie kupi, ale wyższy abonament za zwrot kosztów inwestycji doliczany każdemu do faktury to już zauważy i będzie kręcić nosem, że jego abo podrożał, choć wcale 4K nie abonuje.

I czym to się może zakończyć, ano tym, że będą wybierane najtańsze i najprostsze usługi by obniżyć sobie taki abo, co w rezultacie da operatorowi mniejsze wpływy niż oczekiwał, a to powoduje brak inwestycji, stagnację i marazm.

Każdy ma w domu przynajmniej z 2, 3 a i więcej dekoderów czy modułów CI - Ty naprawdę myślisz, że UPC da Ci to wszystko z max tv PVR, 3 dekodery, net 1Gb (bo jak znam życie w takim zestawie to całe 4K będzie) i bogatą ofertę treści linearnych w 4K za 99 zł?

Idąc takim tokiem rozumowania, to również można to odnieść do np. 1 Giga w Warszawie i wdrażania tych czy innych inwestycji.Nie korzystam , z tego i pewnie nie będę  w najbliżesz przyszłości korzystał

Ale jest możliwość wyboru.Może akurat kiedyś poczuję potrzebę zaabonowania droższej uslugi.

Tak samo jak z aplikacją Horizon GO na smart tv.

Część osób skorzysta, inni niekoniecznie z pewnych względów ( Tizen) i kto ponosi koszty wdrożenia tej inwestycji? ogół abonentów.

4K dopiero raczkuje jeśli chodzi o telewizję linearną, ale od czegoś trzeba zacząć.Tez obserwuje sytuację, będzie warto skorzystam(raczej wątpie , ze UPC wypuści gorszy bubel)jeśli nie poczekam.

Innowator
20 4 0

@przemas2333napisał(a):

Ale powiedz po jaką cholere ludzie z UPC gadali takie bzdury że u nich tak samo jak np w NC+ te usługi również się pojawią już niedługo czyli na początku 2019 r.?.Mogli od razu wprost powiedzieć,pracujemy nad 4K ale nie wiemy kiedy się pojawią i tyle w temacie.Wtedy ja bym im ładie podziękował i nie podpisywał dalszej umowy,powiedział do widzenia i powodzenia.

Ale to co teraz napisałes czytałem już u Ciebie z 3 razy - za 4 razem też znowu się powtarzasz.

Pisze ciągle to samo,bo się głupio pytasz ciągle o to samo

Tytan
2162 821 71

@- 

Więc zgadzasz się ze mną, że zapłacisz za to wiecej?

@przemas2333 

Ja się Ciebie o coś 4 razy pytałem?

Jesli tak było to pokaż mi, gdzie mi odpowiedziałeś za każdym razem inaczej bym jak to nazwałeś nie pytał Ciebie w kółko o to samo?

-
Nie dotyczy

Z tym sie zgadzam, że koszty inwestycji są w mniejszym, czy większym stopniu rozłożone na wszystkich abonentów.

Tytan
2162 821 71

@- 

No to już jakiś postęp 

Tylko widzisz, im droższą ofertę dostaniesz tym te wyższe koszty będą mniej odczuwalne, bo choć cena abo wyższa ale i masz bogatszą ofertę (taki zabieg socjotechniczny operatora, bo da w wyższej cenie abo większe gratisy) - i abonent sam sobie wmówi, że było warto 

Oczywiście koszty inwestycji przerzucone na każdego abonenta w każdym wariancie abonamentowym będą takie same - to też już wiesz.

A to znaczy, że z biedniejszą ofertą bardziej te koszty odczujesz - ale to pewnie też już wiesz.

Tytan
1439 822 568

@- ban na tydzień - pkt. 2, pkt. 4 i pkt. 10 Zasad Społeczności UPC

@przemas2333 ban na tydzień - pkt. 9 Zasad Społeczności UPC

@KOCUREK1970 ostrzegam - nie naruszaj więcej pkt. 10 Zasad Społeczności UPC

Ktoś jeszcze czy zapanuje w końcu w tym temacie spokój?

To świetnie. Udanego weekendu wszystkim.

#EDIT

@Sladol jeszcze jedne post w podobnym tonie i dołączasz do kolegów.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Menedżer Społeczności
457 410 137

Temat wymeandrował na tematy inne niż 4k, po drodze potykając się o flamewar.

Tymczasem zamykam. Jeśli pojawi się konieczność ponownego otwarca tematu - prosze o kontakt z Zespołem Moderatorów.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (1)