UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Użytkownik
3 0 0

Upc wi free nie działa

Od tygodnia nie mogę połączyć się z upc wifree na żadnym urządzeniu w żadnej lokalizacji na terenie Warszawy. (android, ios, Windows, Linux) Konsultant zapewniał mnie ze sprawą zostanie rozwiązana w ciągu 24 godzin i dostanę jakie spptwierdzenie SMS. Zero odzewu i nadal nic nie działa.

Komunikat na android "upłynął limit czasu połączenia z upc wi free. Połączenie nie powiodło się."  a widnowsie tylko tylko non stop chce żeby mu hasło podać i nic nie działa. 

7 ODPOW. 7
Zawodowiec
404 154 30

Re: Upc wi free nie działa

1 sprawa czy próowałeś zmienić hasło do wifi free ? I czy na pewno używasz prawidłowych danych do logowania tj. login = login moje upc, hasło = hasło ustalone w sekcji profil w moim upc.

2. Czy postępujesz wesdług tej instrukcji: https://pytania.upc.pl/?q=wifi+free+%C5%82%C4%85czenie

W windowsie przykładowo trzeba najpierw skonfigurować tą sieć.

3. Jeśli nadal nie działa, to możesz ewentualnie ponownie skontaktować się z jupisi i dopytać co tam się dzieje, czy cały czas trwają prace nad naprawą, ale zwykle tego typu sprawy załatwiają najszybciej w kilka dni.

Użytkownik
3 0 0

1. Tak, zmianialem hasło, wyłączyłem usługę i włączyłem jeszcze raz, efekt 0

2. Tak, postępuje wg instrukcji

3. Z tym wifree to wiecznie problem, jak wcześniej działało ale  bardzo niestabilne. Co chwila zerwane połączenie. A teraz już całkiem nie łączy. 

Omnibus
374 126 11

Zmieniałeś login lub hasło do Wi-Free w MOJE UPC?

Bo po takim zabiegu okazało się, że mam podobny problem, mimo poprawnej konfiguracji nie można nawiązać połączenia.

Sprawdzałam na kilku wersjach Androida oraz pod Linuksem. Komunikaty różne, głównie "błąd uwierzytelnienia", czasem "network selection disable authentication failure". Pod Linuksem: "Authentication with timed out", "EAP Session-Id not available".

Przeanalizowałam dokładnie logi Wi-Free, stąd wiem, że nie jest to żadna awaria tylko serwer nie przyjmuje moich danych logowania. Piszę informacyjnie, bo taki problem był już opisywany przez kilka osób na tym i innym forum.

Zawodowiec
404 154 30

Zwłaszcza po zmianie loginu niestety częst ocoś się sypie i pozostaje tylko zgłosić do na infolinii i czekać aż coś naprawią, sami niestety za bardzo nic już więcej nie zrobimy :(

Ewentualnie można spróbować stworzyć subkonto w moimupc, ale to raczej też nie pomoże.

Omnibus
374 126 11

Subkonto testowałam i to samo. Oczywiście zgłoszenie poszło, czekam od kilku dni na rozwiązanie.

Użytkownik
3 0 0

Zmieniałem jak nie działało, myślałem że coś pomoże. Ale bez zmian. 

Omnibus
336 120 6

Jeśli jako loginu używasz e-maila to zmień go na poprzedni. U mnie pomogło.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa